ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"

Ci, którzy znają się na socjologii, oratorstwie, reklamie bąd? innych pokrewnych naukach, świetnie zdają sobie sprawę, że Jan Paweł II od początku swego pontyfikatu gra wielkie wspaniałe przedstawienie, wyrosłe z polskiej romantycznej tradycji, polskiego ducha, polskiej kultury.
Ten wspaniały aktor pobudził swoją grą setki milionów ludzi na całym Świecie.
Czy uczestnicy nieustającego spektaklu, który rozpoczął się 18 pa?dziernika 1978 roku zdają sobie sprawę w czym uczestniczą?
Myślę że tak, dlatego dobrowolnie poddają się terapii pod hasłem „zostańmy lepsi”.

W tle spektaklu pojawiają się - psując jego efekt - geszefciarze w habitach.
Ale nie ma to znaczenia dla wielkości przedstawienia.
Spektakl - bowiem oddziałuje na sferę duchową człowieka. A ta, jeżeli tylko chcemy, może być wolna od brudów naszego Świata.

Zupełnie inną kwestią jest polityka i gospodarka.
Tutaj nie może być mowy o rusałkach, elfach i obietnicach.
A jednak ogłupione przez media społeczeństwo daje się nabrać na najprymitywniejsze chwyty kanciarzy.
Ostatnie 14 lat polityki w Polsce, to jedna wielka lista oszustw, matactw i mamienia obywateli „gruszkami na wierzbie”. Dokonują ich zarówno najprymitywniejsi kanciarze, jak też ci „wielcy” wspierani przez koncerny medialne.

Nie inaczej dzieje się w sprawie tak zwanego „referendum unijnego”.
Jedna wielka lista kłamstw fałszerstw i najprymitywniejszego mamienia ogłupionych obywateli.
Z tego względu uznałem, że należy głos w sprawie ewentualnej akcesji do Unii.

Od pewnego czasu robię to na forum Internetu, oraz w prasie polonijnej.
Polskojęzyczna prasa w Polsce jest do tego stopnia umafijniona, że kilka słów prawdy działa na nią jak dynamit. Dlatego poprzestałem na tym co uznaję za polską prasę.
Ale zachciało mi się więcej.
Kilka dni temu usłyszałem, w Telewizji Regionalnej, że ta przyjmuje wnioski o przydział bezpłatnego czasu antenowego, dla osób chcących zabrać głos w debacie unijnej.
W imieniu grupy krakowskich twórców kultury pojawiłem się w ośrodku TVP na Krzemionkach z odpowiednim wnioskiem.
Na miejscu okazało się jednak, że Państwowa Komisja Wyborcza sporządziła listę instytucji, które mają prawo wypowiadać się w tej niby - debacie.
W momencie odmowy przyjęcia wniosku usłyszałem świetnie znane mi z lat komuny powiedzenie: „co by to było gdyby każdy chciał zabrać głos”.
Otóż była by wtedy prawdziwa demokracje a nie PRL-bis, czyli dyktatura ciemniaków Anno domini 2003.
Już dziś możemy więc powiedzieć, że referendum unijne zostało zmanipulowane i w świetle usłyszanej odpowiedzi będzie bezprawne, ponieważ knebluje się usta środowiskom chcącym wyrazić swoją opinię.

Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny.
Społeczeństwo polskie wyraziło zgodę na poniewierkę której doznaje.
Swego czasu opisywałem moja rozmowę ze znajomym, dotyczącą osoby profesora Kazimierza Poznańskiego.
Wniosek jaki padł z ust mojego rozmówcy wyrażał się w zdaniu, że Poznański nie ma racji w swoich publikacjach, ponieważ takich tumanów jak mój rozmówca nie potrafił przekonać do swoich teorii. Fakt, ż mój rozmówca po raz pierwszy usłyszał nazwisko Poznańskiego zasługuje na szczególną uwagę.
Wynika bowiem z tego, że ludzie inteligentni mają obowiązek dołapać każdego lenia i przedstawić mu się imiennie.

Niedawno Amram Micna – szef izraelskiej Partii Pracy, został zmuszony do dymisji, ponieważ nie potrafił prowadzić odpowiedniej polityki, skutkiem czego partia osiągnęła najgorsze w historii wyniki wyborcze. Ta odpowiednia polityka to umiejętność krętactwa i lawirowania miedzy szulerami, kanciarzami i ogłupionym społeczeństwem.
Widocznie Micna nie korzystał z rad swojego rodaka Marszałka Sejmu Polskiego, który w jednym z wywiadów radiowych powiedział, że „demokracja to sztuka manipulacji”.
Borowski świetnie posiadł swoją sztukę, skoro drugi raz zasiada na stołku Marszałka Sejmu, a na przykład o profesorze Kazimierzu Poznańskim mało kto w Polsce słyszał.
Profesor Poznański wiele lat temu opisał brzydką przypadłość pewnej części „narodu wybranego” którą należy określić mianem paserstwa, lub handlu kradzionymi przedmiotami.
Otóż tak zwana „klasa polityczna” III RP mająca w znacznej części związki genetyczne z tymże narodem wybranym, dopuściła się paserstwa na niespotykaną w historii świata skalę, grabiąc Polaków z majątku narodowego po uprzednim poddaniu „sztuce manipulacji”.
Tymczasem najbardziej wartościowi ludzie spychani są w kąt, kneblowani, aby nikt nie usłyszał ich krzyku rozpaczy.
Winę za taki stan rzeczy ponosi przede wszystkim społeczeństwo.
Obowiązkiem społeczeństwa jest poszukiwanie i wybieranie na swoich przedstawicieli najcenniejszych ludzi.
Jednak każde kolejne wybory udowadniają, że społeczeństwo wybiera najgorszy moralny szlam.
Czyżby było zapatrzone w siebie ?

PS. Pozbywając się Micny izraelska Partia Pracy rozpoczyna drogę staczania na dno. Za kilka lat niewiele ją będzie różnić od Likudu, co skończy się kolejną tragedią dla Izraelczyków.

13 maj 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Tępienie przestępców - Gronkiewicz Walz
wrzesień 5, 2003
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Apel do prezydenta
lipiec 16, 2007
Kobieta tytan
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
The infection
październik 24, 2006
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media