|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
więcej -> |
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
|
|

11 listopada przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu odbędzie się uroczystość wyrażenia hołdu i wdzięczności chłopom polskim za obronę wsi przed sowietyzacją. Chłopi polscy mimo doznawanych represji, szykan, cierpień, więzień i obozów pracy nie przerwali oporu przeciw narzucanej im siłą kolektywizacji i obronili wieś przed sowietyzacją. Niestety, do tej pory nie doceniono znaczenia ich odważnej, obywatelskiej i patriotycznej postawy, nie wyrażono im publicznego uznania i wdzięczności za doznane cierpienia, krzywdy, poniesione ofiary. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu wielokrotnie domagał się dla nich zadośćuczynienia moralnego, apelując o poparcie do instytucji, organizacji i osób związanych formalnie ze wsią. Niestety, partie, organizacje i osoby rodowodu stalinowskiego: ZSL, PZPR, ze zrozumiałych względów nie wyraziły zainteresowania tą inicjatywą. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu od lat zwracał się o współpracę w tej sprawie do Waldemara Pawlaka, Józefa Zycha, Janusza Dobrosza z PSL, a nawet do Andrzeja Leppera z Samoobrony, lecz nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Potwierdza się, więc przekonanie, że chłopi polscy nie mają żadnej własnej organizacji, która by ich rzeczywiście reprezentowała.
Dlatego Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu postanowił zorganizować tę narodową uroczystość, bo ktoś tym ludziom, których coraz więcej ubywa, w imieniu narodu, powinien podziękować i oddać hołd. Podczas uroczystości na cokole Pomnika Ofiar Stalinizmu odsłonięta zostanie tablica z proponowaną inskrypcją -
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed sowietyzacją Naród
Inicjatorzy zapraszają zainteresowane organizacje, instytucje i osoby w kraju i za granicą do współpracy w przygotowywaniu uroczystości, kontaktując się z Komitetem Pamięci Ofiar Stalinizmu ( z dr Leszkiem Skonką, tel. 0601760789, fax (71)7809081 lub e-mail pamiecnarodu@tlen.pl
Wrocław 9 sierpnia 2003
dr Leszek Skonka
Do Polaków w kraju i na świecie
apel o pomoc, wsparcie i współpracę !
Drodzy Rodacy
Sytuacja w kraju staje się coraz bardziej dramatyczna.Wysiłek wielu pokoleń Polaków jest marnowany, niszczony, majątek narodowy rozkradany przez rodzimych i obcych złodziei.
Nie można dłużej udawać, że się nie dostrzega zła dziejącego się w kraju: upadku gospodarczego, oświaty, nauki, kultury, opieki medycznej oraz innych sfer życia państwa i narodu.
Jednakże największym nieszczęściem i zagrożeniem dalszej egzystencji państwa i narodu jest powszechna frustracja, niewiara w możliwość naprawienia istniejącego zła, w sens, celowość i skuteczność przeciwdziałania powstawaniu nowych nieprawości. I nie jest istotne, w jakim stopniu postawa taka jest uzasadniona, lecz fakt, że ją wyraża większość społeczeństwa.
Konsekwencją takich postaw i przekonań jest zanikająca zupełnie aktywność obywatelska i patriotyzm, który został sprawdzony do hałaśliwej werbalnej deklaratywności i pustej deklamacji.
Społeczeństwo czuje się oszukane, zdradzone, odarte z godności, pozbawione cienia nadziei.
III-cia RP, w powszechnym odczuciu jest państwem niesprawiedliwym, sprzyja nieuczciwie wzbogaconym gangsterom gospodarczym, politycznym oszustom, rodzimym i obcym złodziejom, wszelkiej maści mętom, szumowinie społecznej, pospolitym łobuzom, miernotom wysługującym się każdej ekipie rządzącej.
Jednocześnie celowo i ostentacyjnie gnębi, szykanuje, niszczy i upodla się jednostki wartościowe, uczciwe, zaangażowane, aktywne obywatelsko, patriotycznie, społecznie, po to by zniechęcić je oraz innych do działania. Wielu najbardziej wartościowych Polaków musiało opuścić kraj lub wybrać emigrację wewnętrzną, bo nie było dla nich miejsca we własnej Ojczyźnie, w III RP.
Wbrew pozorom, rządzące lub zabiegające o zdobycie władzy kliki nie mają żadnej ideologii. Czyni im się zaszczyt nazywając komuchami, lewicą, prawicą, centrum, chadecją itp. Ich jedynym celem jest władza i korzyści z niej płynące. Łączy ich wszystkich jedno - dążenie do sprawowania władzy i potencjalne korzyści, jakie z nią się wiążą, a dzieli tylko walka o szerokość dostępu do kasy państwa i kieszeni społeczeństwa: a więc forsa, a nie różnice ideologiczne.
Obecnie grabież majątku narodowego odbywa się z reguły w świetle prawa, a nawet, jeśli jest ono naruszane, to także pozostaje bezkarne (vde afery FOZ, Telegraf, rublowa, alkoholowa, bankowa, prywatyzacyjna, celna, ostatnio Rywina i setki innych).
Naród z opóźnieniem, ale zaczyna nareszcie dostrzegać i oceniać prawidłowo zaistniałą sytuację, a wyraził to jednoznacznie w czasie ostatnich wyborów do Sejmu, prezydenckich, samorządowych. W ostatnich wyborach parlamentarnych, mimo nacisków kleru i propagandy mediów, tylko 48 proc. poszło do urn. Podobnie zachowała się większość Polaków wobec wyborców samorządowych.
Wielu z tych, którzy poszli do urn, nie głosowało na tzw. postkomunę, ale przeciw oszustom z obozu, „Solidarności, tzw. prawicy którzy po zdobyciu władzy odwrócili się od robotników, ludzi pracy, od społeczeństwa, dbając jedynie o własne prywatne kieszenie. Zdezerterowali z partii, które sami skompromitowali z: Unii Wolności, AWS, ZCHN i stworzyli nowe dziwolągi mające zmylić społeczeństwo - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Liga Polskich Rodzin. Wśród zdradzonych oszukanych ludzi coraz częściej pojawiają się dramatyczne wołania - komuno wróć i apoteozowanie okresu rządów PRL, zwłaszcza Edwarda Gierka.
W przekonaniu myślącej większości społeczeństwa, naprawić III-ciej RP już się nie da, więc nie ma sensu podejmowanie bezskutecznych prób. III RP przejdzie do przeszłości jako Rzeczypospolita Złodziejska, Rzeczypospolita Niesprawiedliwości Społecznej o ustroju jednoznacznie kleptokratycznym ( złodziejskim)..
Rodzi się, więc myśl o tworzeniu IV-tej Rzeczpospolitej wolnej od wad PRL i III RP. Przed kilku laty zaczął się już ukazywać na Śląsku, w Kętach, miesięcznik „ IV Rzeczypospolita" przedstawiający wizję nowej Polski, która byłaby zaprzeczeniem zarówno PRL, jak i skompromitowanej Złodziejskiej III RP.
W tej tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj zachodzi pilna i bezwzględna potrzeba zachowania i funkcjonowania już nielicznych niezależnych, obywatelskich instytucji: stowarzyszeń obywatelskich, niezależnych placówek naukowych, twórczych, artystycznych, wydawnictw oraz niezależnego systemu łączności społecznej, z pominięciem oficjalnych, skorumpowanych, serwilistycznych i w rękach obcych, środków masowego przekazu.
Do tego rodzaju nielicznych instytucji, które ostały się, mimo stwarzanych przeszkód i trudności, należy m.in. działający od ponad 15 lat we Wrocławiu Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce i wchodzące w jego organizacyjną strukturę: Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, miesięcznik "Pamięć Narodu" i wydawnictwo pod tym samym tytułem.
Oficjalne środowiska naukowe uciekają od problemów jakimi żyje naród i zajmują się tematami bezpiecznymi, zastępczymi, oderwanymi od rzeczywistości. Natomiast Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy w miarę swoich możliwości prowadzi lub inicjuje od kilku lat badania naukowe aktualnych problemów społecznych i narodowych w kraju oraz organizuje naukowe spotkania z udziałem gości zagranicznych, łączy naukowców, badaczy, niezależnych twórców, którzy nie chcą ulegać naciskom politycznym i administracyjnym państwa.
Z tego też powodu, zarówno Komitet, Instytut, wydawnictwa, nie korzystają ani z żadnej formy pomocy państwa, ani samorządów lokalnych, lecz funkcjonują wyłącznie w oparciu o nielicznych, biednych i wciąż ubożejących sponsorów w kraju, głównie osób prywatnych. Dalsza działalność, zakres, zasięg społeczny, stopień aktywności i efektywność Komitetu jego, przedsięwzięć zależeć będzie od poparcia światłej części rodaków w kraju i poza jego granicami.
Dlatego członkowie Komitetu zwracają się do wszystkich Polaków o obywatelskich i patriotycznych postawach o wsparcie zarówno moralne, jak i materialne.
Poparcie materialne choćby najskromniejsze, symboliczne, owym "wdowim groszem ", będzie także jednoznaczną formą poparcia moralnego.
Stowarzyszenie zamierza prowadzić rejestr sponsorów i za zgodą darczyńców upubliczniać go w różnych formach, a także wydawać obywatelskie podziękowania.
Komitet prosi o wsparcie oraz organizowanie pomocy dla jego działalności we własnym otoczeniu. Tym bardziej żebrze o tę pomoc, gdyż władze centralne są ,ze zrozumiałych względów obojętne dla spraw, którym Komitet służy, a miejscowe czynniki wręcz szykanują go Stowarzyszenie , włócząc po sądach, grożą eksmisją, nasyłają komorników, rozciągają cenzurę w środkach masowego przekazu (sic ).
Dlatego apelujemy do obywatelskich sumień o wspieranie działalności Komitetu w takim zakresie, w jakim Darczyńców stać. Będzie to także wyraz pamięci i hołdu Ofiarom Stalinizmu !
Przewodniczący Zarządu Głównego KPOS dr Leszek Skonka
ADRES - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce - Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy
5O-95O Wrocław 2, Box 8O7, Tel/fax (71)7809081 lub 0601760 789
Konto PKO II/O Wrocław, 10205239-310789-270-1
http://www.pamiec.narodu.prv.pl
|
|
5 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
|
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
|
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
11 wrzesnia video po polsku
listopad 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|