|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
więcej -> |
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
|
|

11 listopada przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu odbędzie się uroczystość wyrażenia hołdu i wdzięczności chłopom polskim za obronę wsi przed sowietyzacją. Chłopi polscy mimo doznawanych represji, szykan, cierpień, więzień i obozów pracy nie przerwali oporu przeciw narzucanej im siłą kolektywizacji i obronili wieś przed sowietyzacją. Niestety, do tej pory nie doceniono znaczenia ich odważnej, obywatelskiej i patriotycznej postawy, nie wyrażono im publicznego uznania i wdzięczności za doznane cierpienia, krzywdy, poniesione ofiary. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu wielokrotnie domagał się dla nich zadośćuczynienia moralnego, apelując o poparcie do instytucji, organizacji i osób związanych formalnie ze wsią. Niestety, partie, organizacje i osoby rodowodu stalinowskiego: ZSL, PZPR, ze zrozumiałych względów nie wyraziły zainteresowania tą inicjatywą. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu od lat zwracał się o współpracę w tej sprawie do Waldemara Pawlaka, Józefa Zycha, Janusza Dobrosza z PSL, a nawet do Andrzeja Leppera z Samoobrony, lecz nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Potwierdza się, więc przekonanie, że chłopi polscy nie mają żadnej własnej organizacji, która by ich rzeczywiście reprezentowała.
Dlatego Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu postanowił zorganizować tę narodową uroczystość, bo ktoś tym ludziom, których coraz więcej ubywa, w imieniu narodu, powinien podziękować i oddać hołd. Podczas uroczystości na cokole Pomnika Ofiar Stalinizmu odsłonięta zostanie tablica z proponowaną inskrypcją -
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed sowietyzacją Naród
Inicjatorzy zapraszają zainteresowane organizacje, instytucje i osoby w kraju i za granicą do współpracy w przygotowywaniu uroczystości, kontaktując się z Komitetem Pamięci Ofiar Stalinizmu ( z dr Leszkiem Skonką, tel. 0601760789, fax (71)7809081 lub e-mail pamiecnarodu@tlen.pl
Wrocław 9 sierpnia 2003
dr Leszek Skonka
Do Polaków w kraju i na świecie
apel o pomoc, wsparcie i współpracę !
Drodzy Rodacy
Sytuacja w kraju staje się coraz bardziej dramatyczna.Wysiłek wielu pokoleń Polaków jest marnowany, niszczony, majątek narodowy rozkradany przez rodzimych i obcych złodziei.
Nie można dłużej udawać, że się nie dostrzega zła dziejącego się w kraju: upadku gospodarczego, oświaty, nauki, kultury, opieki medycznej oraz innych sfer życia państwa i narodu.
Jednakże największym nieszczęściem i zagrożeniem dalszej egzystencji państwa i narodu jest powszechna frustracja, niewiara w możliwość naprawienia istniejącego zła, w sens, celowość i skuteczność przeciwdziałania powstawaniu nowych nieprawości. I nie jest istotne, w jakim stopniu postawa taka jest uzasadniona, lecz fakt, że ją wyraża większość społeczeństwa.
Konsekwencją takich postaw i przekonań jest zanikająca zupełnie aktywność obywatelska i patriotyzm, który został sprawdzony do hałaśliwej werbalnej deklaratywności i pustej deklamacji.
Społeczeństwo czuje się oszukane, zdradzone, odarte z godności, pozbawione cienia nadziei.
III-cia RP, w powszechnym odczuciu jest państwem niesprawiedliwym, sprzyja nieuczciwie wzbogaconym gangsterom gospodarczym, politycznym oszustom, rodzimym i obcym złodziejom, wszelkiej maści mętom, szumowinie społecznej, pospolitym łobuzom, miernotom wysługującym się każdej ekipie rządzącej.
Jednocześnie celowo i ostentacyjnie gnębi, szykanuje, niszczy i upodla się jednostki wartościowe, uczciwe, zaangażowane, aktywne obywatelsko, patriotycznie, społecznie, po to by zniechęcić je oraz innych do działania. Wielu najbardziej wartościowych Polaków musiało opuścić kraj lub wybrać emigrację wewnętrzną, bo nie było dla nich miejsca we własnej Ojczyźnie, w III RP.
Wbrew pozorom, rządzące lub zabiegające o zdobycie władzy kliki nie mają żadnej ideologii. Czyni im się zaszczyt nazywając komuchami, lewicą, prawicą, centrum, chadecją itp. Ich jedynym celem jest władza i korzyści z niej płynące. Łączy ich wszystkich jedno - dążenie do sprawowania władzy i potencjalne korzyści, jakie z nią się wiążą, a dzieli tylko walka o szerokość dostępu do kasy państwa i kieszeni społeczeństwa: a więc forsa, a nie różnice ideologiczne.
Obecnie grabież majątku narodowego odbywa się z reguły w świetle prawa, a nawet, jeśli jest ono naruszane, to także pozostaje bezkarne (vde afery FOZ, Telegraf, rublowa, alkoholowa, bankowa, prywatyzacyjna, celna, ostatnio Rywina i setki innych).
Naród z opóźnieniem, ale zaczyna nareszcie dostrzegać i oceniać prawidłowo zaistniałą sytuację, a wyraził to jednoznacznie w czasie ostatnich wyborów do Sejmu, prezydenckich, samorządowych. W ostatnich wyborach parlamentarnych, mimo nacisków kleru i propagandy mediów, tylko 48 proc. poszło do urn. Podobnie zachowała się większość Polaków wobec wyborców samorządowych.
Wielu z tych, którzy poszli do urn, nie głosowało na tzw. postkomunę, ale przeciw oszustom z obozu, „Solidarności, tzw. prawicy którzy po zdobyciu władzy odwrócili się od robotników, ludzi pracy, od społeczeństwa, dbając jedynie o własne prywatne kieszenie. Zdezerterowali z partii, które sami skompromitowali z: Unii Wolności, AWS, ZCHN i stworzyli nowe dziwolągi mające zmylić społeczeństwo - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Liga Polskich Rodzin. Wśród zdradzonych oszukanych ludzi coraz częściej pojawiają się dramatyczne wołania - komuno wróć i apoteozowanie okresu rządów PRL, zwłaszcza Edwarda Gierka.
W przekonaniu myślącej większości społeczeństwa, naprawić III-ciej RP już się nie da, więc nie ma sensu podejmowanie bezskutecznych prób. III RP przejdzie do przeszłości jako Rzeczypospolita Złodziejska, Rzeczypospolita Niesprawiedliwości Społecznej o ustroju jednoznacznie kleptokratycznym ( złodziejskim)..
Rodzi się, więc myśl o tworzeniu IV-tej Rzeczpospolitej wolnej od wad PRL i III RP. Przed kilku laty zaczął się już ukazywać na Śląsku, w Kętach, miesięcznik „ IV Rzeczypospolita" przedstawiający wizję nowej Polski, która byłaby zaprzeczeniem zarówno PRL, jak i skompromitowanej Złodziejskiej III RP.
W tej tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj zachodzi pilna i bezwzględna potrzeba zachowania i funkcjonowania już nielicznych niezależnych, obywatelskich instytucji: stowarzyszeń obywatelskich, niezależnych placówek naukowych, twórczych, artystycznych, wydawnictw oraz niezależnego systemu łączności społecznej, z pominięciem oficjalnych, skorumpowanych, serwilistycznych i w rękach obcych, środków masowego przekazu.
Do tego rodzaju nielicznych instytucji, które ostały się, mimo stwarzanych przeszkód i trudności, należy m.in. działający od ponad 15 lat we Wrocławiu Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce i wchodzące w jego organizacyjną strukturę: Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, miesięcznik "Pamięć Narodu" i wydawnictwo pod tym samym tytułem.
Oficjalne środowiska naukowe uciekają od problemów jakimi żyje naród i zajmują się tematami bezpiecznymi, zastępczymi, oderwanymi od rzeczywistości. Natomiast Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy w miarę swoich możliwości prowadzi lub inicjuje od kilku lat badania naukowe aktualnych problemów społecznych i narodowych w kraju oraz organizuje naukowe spotkania z udziałem gości zagranicznych, łączy naukowców, badaczy, niezależnych twórców, którzy nie chcą ulegać naciskom politycznym i administracyjnym państwa.
Z tego też powodu, zarówno Komitet, Instytut, wydawnictwa, nie korzystają ani z żadnej formy pomocy państwa, ani samorządów lokalnych, lecz funkcjonują wyłącznie w oparciu o nielicznych, biednych i wciąż ubożejących sponsorów w kraju, głównie osób prywatnych. Dalsza działalność, zakres, zasięg społeczny, stopień aktywności i efektywność Komitetu jego, przedsięwzięć zależeć będzie od poparcia światłej części rodaków w kraju i poza jego granicami.
Dlatego członkowie Komitetu zwracają się do wszystkich Polaków o obywatelskich i patriotycznych postawach o wsparcie zarówno moralne, jak i materialne.
Poparcie materialne choćby najskromniejsze, symboliczne, owym "wdowim groszem ", będzie także jednoznaczną formą poparcia moralnego.
Stowarzyszenie zamierza prowadzić rejestr sponsorów i za zgodą darczyńców upubliczniać go w różnych formach, a także wydawać obywatelskie podziękowania.
Komitet prosi o wsparcie oraz organizowanie pomocy dla jego działalności we własnym otoczeniu. Tym bardziej żebrze o tę pomoc, gdyż władze centralne są ,ze zrozumiałych względów obojętne dla spraw, którym Komitet służy, a miejscowe czynniki wręcz szykanują go Stowarzyszenie , włócząc po sądach, grożą eksmisją, nasyłają komorników, rozciągają cenzurę w środkach masowego przekazu (sic ).
Dlatego apelujemy do obywatelskich sumień o wspieranie działalności Komitetu w takim zakresie, w jakim Darczyńców stać. Będzie to także wyraz pamięci i hołdu Ofiarom Stalinizmu !
Przewodniczący Zarządu Głównego KPOS dr Leszek Skonka
ADRES - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce - Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy
5O-95O Wrocław 2, Box 8O7, Tel/fax (71)7809081 lub 0601760 789
Konto PKO II/O Wrocław, 10205239-310789-270-1
http://www.pamiec.narodu.prv.pl
|
|
5 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Konwój do Betlejem
październik 27, 2003
Israel Shamir
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
Amerykańska próba zastraszenia i izolacji Ukrainy
styczeń 11, 2003
Piotr Mączyński
|
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
|
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odezwa do Ludożerców
i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
|
DO RADNYCH MIASTA WROCŁAWIA.
ODPOWIED¬ NA INICJATYWĘ STWORZENIA MUZEUM SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU
luty 5, 2003
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
|
więcej -> |
|