|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
więcej -> |
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
|
|

Wielokrotnie w przeszłości, naprzód Anglicy a pó?niej Amerykanie, osłabiali Rosję kosztem Polski, ale w sumie zgrzeszli mniej w niszczeniu Rzeczypospolitej, niż uczyniła to Rosja. Niestety Polakom zdarzyło się wielokrotnie znale?ć między młotem i kowadłem zwłaszcza na przestrzeni ostatnich czterystu lat. Nie zawsze Polacy byli w stanie kierować się instynktem samozachowawczym w, świecie międzynarodowych rozgrywek, w których najczęściej decyduje prawo dżunglji.
Ostatnio miało miejsce powodzenie Iranu w rozwoju technologji i produkcji wielkiej ilości pocisków balistycznych, o dalekim zasięgu, jednocześnie coraz bardziej precyzyjnych. Iran oparł się na starych prototypach rosyjskich i bardziej zaawansownej wersji północno koreańskiej, jak również importowanej z Zachodu wysokiej technologji. W rezultacie Iran faktycznie ma wystarczający arsenał pocisków balistycznych, żeby zagrażać niszczącą salwa odwetową, zagrażające mu państwa na Blisklim Wschodzie, Izrael, jak też bazy USA w Europie południowej.
Oś USA-Izrael od kilku lat grozi Iranowi niby prewentywnym atakiem nuklearnym, który ma zapobiec zbudowaniu przez Iran za kilka lat bomby nuklearnej. Jest to program mający na celu obronę monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie i dominacji przez USA zasobów energetycznych tego regionu. Jak wiadomo Izrael już wyznaczył swego szefa lotnictwa jako naczelnego wodza frontu przeciwko Iranowi i Izrael ogłaszał wytyczanie korytarzy powietrznych nad Irakiem, dla przelotu bombowców izraelskich w celu bombardowania Iranu.
Jednocześnie znane od lat plany „stulecia amerykańskiego” neokonserwatystów, były skierowane w pierwszym rzędzie przeciwko Iranowi, a najazd na Irak i Afganistan był postrzegany w Teheranie, jako przysłowiowe branie Iranu w dwa ognie. Naturalnie histeryczna dramatyzacja zagrożenia Izraela przez Iran, żydowskiego państwa uzbrojonego „po zęby” w broń masowego rażenia, jest karykaturą faktycznego stanu rzeczy.
Słabą stroną Izraela i jego polityki stosowania apatheidu wobec Paletyńczyków, jest fakt, że łamiąc wszelkie starania o rozbrojenie nuklearne, Izrael sam teraz siedzi na „beczce radio-aktywnego prochu,” w jego własnych instalacjach nuklearnych i bombach, w takich miejscach jak baza izraelskich łodzi podwodnych w Haifie, gdzie sama konserwacja głowic nuklearnych jest związana z poważnym ryzykiem wypadku.
Sprawozdanie organizacji ochrony środowiska, Greenpeace, opublikowane w Jerusalem Post przestrzega, że Izrael jest zagrożony nie tylko możliwością własego błędu, na większą skalę niż katastrofa w Czernobylu, ale również nieodpowiedzialną i pełna hubris izraelską polityką zagraniczną, Izrael łatwo może się narazić na salwę odwetową Iranu, w wyniku której, w promieniu 400 km. od Tel Avivu, włącznie z wyspą Cypr, teren ten mógłby być tak dalece radioaktywnie skażony, że nie nadawał by się do zamieszkania.
Natomiast obecne ochłodzenie chęci do napadu Izraela na Iran i świadomość odprężenia w Zatoce Perskiej, skąd idzie 25% paliwa w świat, przeczyniło się do rekordowego poziomu cen akcji na giełdzie w Nowym Yorku.
Polska w czasie Zimnej Wojny była narażona na stworzenie z niej, przez Amerykanów, radioaktywnej strefy zaporowej, przeciwko sowieckiemu atakowi na Europę i jako ostani moment do zapobieżenia w ostaniej chwili wymianie bombardowań nuklearnych między Ameryką i Rosją. Wówczas pułkownik Kukliński ratował Polskę za pomocą uniemożliwiania Sowietom zaskoczenia USA, niespodziewanym atakiem na Europę zachodnią.
Obecnie rakiety Tarczy amerykańskiej są postrzegane przez wielu analityków, jak atuty w razie amerykańskiego ataku na Rosję, a nie jako faktyczna tarcza. Stare polskie powiedzenie, że „pocisk ma przewagę nad pancerzem” również stosuje się do pretekstu stosowania obecnie budowanej Tarczy. Chodzi o wysunięte w kierunku Rosji i Chin wyrzutnie amerykańskie, a nie o przechwytywanie w locie pocisków rosyjskich takich jak SS-27 lub Buława, które wznoszą się w 130 sekund, ponad zasięg pocisków Tarczy.
Natomiast w razie kryzysu rosyjsko-amerykańskiego każda wyrzutnia systemu tarczy, od Polski do Taiwanu i w innych krajów, będzie zagrożona rosyjską bronią nuklearną. Rząd Bush’a jednostronnie wypowiedział traktat rozbrojeniowy Start II i zaczął „wojnę z wybory a nie z potrzeby” przeciwko Irakowi, bogatemu w złoża ropy naftowej, drugie z koleji największe na świecie, po Arabji Saudyjskiej już zdominowanej przez USA. Zupełnie w tym samym stylu mógłaby być akcja USA, przeciwko Rosji w ramach wymuszania „prywatyzacji” w ręce korporacji amerykańskich, rosyjskich zasobów energetycznych.
Dziesięć wyrzutni systemu Tarczy USA na terenie Polski, i innych krajach wokól Rosji i Chin, to według Putina początek nieuniknionego wyścigu zbrojeń i skasowanie układów o pociskach nuklearnych średniego zasięgu. Rosja nie wierzy w zapewnienia, że Tarcza jest planowana jako system obronny, mimo tego, że USA niby zaprasza Rosję, żeby była partnerem w systemie Tarczy. Amerykańska prasa pisze, że taraz symbolem Rosji, zamiast jak dawnej sierpa i młota, powinien być młot i klin do rozbijania jedności NATO.
Niemcy chcą, żeby sprawę Tarczy przedyskutować w ramach NATO i wspólnej rady NATO-Rosja. W sprawie Tarczy USA znowu traktuje Polskę jako pionka do poświęcenia dla swoich celów i tym przypomina wielokrotnie używaną taktykę anglo-amerykańską osłabiania Rosji kosztem Polski.
www.pogonowski.com
|
|
22 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
|
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
|
Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
|
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
|
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
|
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
|
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
|
Kolos ma gliniane nogi
czerwiec 22, 2006
Marek Olżyński
|
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
|
więcej -> |
|