ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
więcej ->

 
 

Szumu medialnego ciąg dalszy


Kolejny dzień przesłuchań świadków w sprawie Orlenu. Przed komisją staje (a właściwie zasiada) p. Agata. Oznajmia, że jest specjalistką od "public relations" wyjaśniając, że nie ma polskiego dobrego odpowiednika.

Poseł pyta o działania pana Drozdy, ale zostaje poprawiony przez p. Agatę - mówimy o panu Dro?dzie (czyli pan Drozd), jednak poseł zbytnio sugeruje się nazwiskiem słynnego satyryka (Tadeusz Drozda, Tadeusza Drozdy), aby właściwie odmieniać jednak nieco inne "pierzaste" nazwisko - nadal pyta o p. Drozdę (zamiast o p. Drozda). Pozostali posłowie również nie zajarzyli. Przypomina się moja historyjka sprzed paru dni. Podczas zakupów książek z katalogu (koledzy wybrali z okazji swych imienin) poprosiłem sympatyczną osobę pokazując (nieładnie) palcem na ilustracje - chciałbym kupić tĘ książkę oraz tĘ. Oczywiście, tˇ i tˇ? (ona). Tak, tĘ i tĘ (ja). Co trzeci poseł, dziennikarz, świadek, mawia Maciarewicz zamiast Macierewicz (trzeba zapamiętać - od macierz). No i powszechny zwrot - Proszę Panią, czy mogłaby Pani... (zamiast Proszę Pani, czy mogłaby Pani...). Nie jest to przecież prośba o coś, ale zwrócenie uwagi owej pani na swój problem (z panami w tej materii jest mniej kłopotów, bowiem w obu zagadnieniach zwracamy się Proszę Pana...).
Jeden z posłów zaproponował przesłuchanie pani Jolanty, jeśli pan Olek nie zechce się pojawić przed orlenowską komisją. Nakrzyczano na niego oraz nazwano to szantażem. Nazajutrz Unia Europejska ogłosiła, że nie będzie rozmawiała z Chorwacją na temat wejścia do Unii, jeśli nie przekażą pewnego generała podejrzanego o ludobójstwo. Pewnie dlatego, że sprawa dotyczy kilku milionów obywateli Europy, nie nazwano tego ani szantażem ani nawet ultimatum.

A od świadka Janusza Szuma także niewiele się dowiedzieliśmy, ale coś napomknął o mediach, stąd tytuł, zaś owo dwukrotne 'sz' również trącało raczej usypiającym szmerkiem lanej wody, ni?li hałaśliwą kaskadą wodospadu...
17 marzec 2005

Mirosław Naleziński 

  

Archiwum

38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Cyprian Kamil Norwid - Polska i Rzym
maj 26, 2005
Stanisław Bulza
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Patriota" Sarkozy...
luty 15, 2008
marduk
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media