ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
więcej ->

 
 

Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak



Podstawy prawne, w oparciu o które USA i Wielka Brytania dokonały agresji na Irak, zdecydowanie krytykuje prasa niemiecka. Większość gazet wprost stwierdza, że nie było prawnych podstaw do rozpoczęcia wojny z Irakiem.

Dziennik "Die Tageszeitung" pisał niedawno o "łgarstwach" zarówno prezydenta USA George'a W. Busha, premiera Wielkiej Brytanii Tony'ego Blaira, jak i wszystkich, którzy popierali tę wojnę. W artykule "Wojenne kłamstwa" gazeta przypomniała wypowiedzi wielu polityków, które w konsekwencji okazały się jedynie kłamstwami. Zdaniem dziennika, oprócz całej administracji waszyngtońskiej kłamała również szefowa CDU Angela Merkel, która wielokrotnie powtarzała (m.in. 8 lutego br.), iż zagrożenie ze strony Husajna jest bardzo duże, ponieważ posiada on broń masowego rażenia. Kłamał także specjalista CDU ds. zagranicznych Friedbert Pflueger, który stwierdził 4 lutego, że rząd niemiecki ukrywa informacje o tym, iż Husajn posiada broń masowego rażenia.
"Die Tageszeitung" twierdzi, że od samego początku głównym celem Waszyngtonu było zmanipulowanie światowej opinii publicznej, tak aby przynajmniej w części była skłonna poprzeć agresję na Irak. "Od początku waszyngtońscy politycy doskonale zdawali sobie sprawę, że w Iraku nic nie znajdą i tak manipulowali opinią publiczną nawet na forum ONZ, aby mimo to uwierzytelnić i uwiarygodnić decyzję o rozpoczęciu wojny jako słuszną" - czytamy w dzienniku.
Z kolei w wywiadzie dla "Berliner Zeitung" Egon Bahr (SPD) powiedział, iż Stany Zjednoczone całkowicie zinstrumentalizowały Organizację Narodów Zjednoczonych. Stwierdził on, że w związku ze znanymi dzisiaj faktami (brak w Iraku broni masowego rażenia) pod znakiem zapytania stoi wiarygodność zarówno Busha, jak i Blaira. Powinni oni wyjaśnić, dlaczego przed atakiem na Irak obydwaj twierdzili, że mają stuprocentowe dowody na istnienie takiej broni.
Również hamburski magazyn "Der Spiegel" pisze o poważnych zarzutach kłamstwa w stosunku do przywódców Wielkiej Brytanii i USA. "Nie odnaleziono żadnej broni masowego rażenia i fakt ten stawia T. Blaira i G.W. Busha w bardzo niekorzystnym i niewygodnym świetle" - czytamy w "Der Spiegel". Tygodnik przypomina, że wszystkie przytaczane przez Colina Powella w Radzie Bezpieczeństwa ONZ "dowody", które posłużyły jako pretekst do wojny, okazały się nieprawdziwe.
Publicysta "Die Tageszeitung" Christian Rath zauważa pesymistycznie, że mimo oczywistego faktu, iż napaść na Irak została dokonana z pogwałceniem prawa międzynarodowego, nie ma szans na to, aby agresorzy ponieśli za to odpowiedzialność. Jego zdaniem, niedawny szczyt państw G-8 w Evian dobitnie pokazał, że nawet niedawni najgorliwsi przeciwnicy agresji na Irak - Chirac, Schroeder i Putin - mając na względzie dora?ne interesy ekonomiczne i polityczne swoich państw, szybko "zapomną" o prawdziwych powodach wojny. "Nigdy sprawa ta nie zostanie wyjaśniona przez Trybunał w Hadze i niedługo nikogo nie będzie interesował fakt złamania prawa przez Stany Zjednoczone i ich koalicjantów. (...) Cały świat de facto już niedługo zaakceptuje i zalegalizuje przyczyny wojny w Iraku i wszystko będzie OK" - czytamy w "Die Tageszeitung".

13 czerwiec 2003

Waldemar Maszewski 

  

Archiwum

"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
Antyrakietowy ser szwajcarski
czerwiec 14, 2007
Bartłomiej Kozek
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media