ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego


"NOWY RZˇD ŚWIATOWY" UDERZA WE WSCHODNIˇ EUROPĘ.

Mieczysław z Krakowa

Pan Jurek Kowal poruszyl bardzo ciekawy i jakze wielki temat "Nowego porzadku swiatowego" (New World Order" - a napis w Lacinie na jednodolarowym amerykanskim banknocie. Temat "rzeka" i "teoria konspiracji" nie powstala bynajmniej 200- czy 300 lat temu, ale zamysl przejecia swiata we wladanie powstal prawie 4000 lat temu i krok po kroku poprzez pokolenia jest realizowanydo dnia dzisiejszego. Kto za tym sie kryje i jakie sa glowne cele, to juz nie trudno dojrzec, bowiem chodzi glownie konspiratorom o wprowadzenie jednej religii, jednej waluty i jednego patriarchy z krwi syjonskiej, a wiec z "narodu wybranego", ktory od samego poczatku uzurpuje sobie swoj jedyny monopol na "prawde" nie podlegajaca dyskusji, krytyki czy nawet odrzucenia przez innych nie nalezacych do "wybranych" bez wzgledu na cene i iloscia ofiar wlacznie. (Pomijam temat roku 1717 jako "oficjalne" zalozenie tajnego zwiazku, jak rowniez pomijam nazwy organizacji masonskich i para-masonskich.) Glownymi kreatorami Nowego Porzadku Swiatowego, byli zydzi, ktorzy ukryli sie za plecami masonerii, ktora calkowicie kontroluja wysuwajac ja na pierwsza linie jako swego rodzaju "buffor", na ktory uwage maja sie skoncentrowac oczy mas, czyli "motlochu" - szamocacego sie w ekonomiczno-politycznej sieci od dawna zarzuconej.  

Oficjalny cel masonerii - (iluminatow) jest pomoc spoleczna, lecz prawdziwym celem jest przede wszystkim walka z Kosciolem Katolickim, a wiec z Mesjaszem Jezusem Chrystusem jako Jedynego Swiatla, Drogi i Prawdy wszelkim dostepnymi drogami. Glownym i dosc skutecznym argumentem masonerii w walce z Kosciolem jest narzedzie finansowe, dzieki ktoremu osiagneli dosc duze sukcesy, m.in., opodatkowali koscioly i wiernych, a wkrotce i opodatkuja kolekty i ksiezy wprowadzajac przy tym nie tylko poszczegolnych czlonkow, ale cale swoje "organizacje" do parafii. (juz tak jest w Kanadzie, USA i Meksyku), po to, by podwazac Objawiona Prawde, ku uciesze gawiedzi przychodzacej na Msze Swieta jak do sklepu spozywczego i patrzaca na suto zastawiony stol biesiadny zabierajac Komunie Swieta w "lapke" konsumujac gdzies w kacie kosciola. Tak, jest to jeden z wielu "dziel" wplywu masonerii w Kosciele Katolickim, o czym zreszta pisali Papieze, ze "dym szatana wtargnal (rowniez i ) do Watykanu ..."
Czytam podany tytul: "Nowy Lad Swiatowy" uderza we wschodnia Europe... Otoz jest to tylko czesc prawdy, bowiem nowy lad swiatowy juz dawno uderzyl w kazda Rodzine na kilku kontynentach od dosc dawna, gdzie skutkiem jest przemozny wplyw IMF (Miedzynarodowego Funduszu Walutowego) i Banku Swiatowego, ktore to "instytucje" wysylaja "masonskich laufrow" na eksponowane pozycje polityczne (jak mamy w przypadku naszej Ojczyzny Polski). itd., itd., itd., Jak pozbyc sie tego "towarzystwa czaszki i piszczeli?" z Polski?  
Byloby to wlasciwsze skoncentrowanie sie na naszych sprawach, aniezli zajmowanie sie cala swiatowa siecia ich wplywow finansowanych z lichwiarskich funduszy (lichwiarskiego zlodziejstwa), gdyz zyski z lichwy sa glownym "zrodlem" utrzymania sie masonerii i oplacania ich niecnych czynow przeciwko nam wszystkim, gdzie traktowani jestesmy przez "nich" jako swego rodzaju "podatkowe bydlo", ktore de facto placi za swoja niewole, a ubolewanie nad tym faktem i rozpisywanie tego stanu rzeczy moze tylko przedluzyc cierpienia wszystkim Polakom, co nie jest w chwili obecnej pozadane, majac na uwadze obecna sytuacje ekonomiczno-polityczna, ktora jest w glownej mierze skutkiem wplywu masonerii i ukrywajacych sie za jej plecami lichwiarzy. Dlatego tez, moja uwaga nie jest skupiona na masonerii i jej "szyldach" w wersji "klubow atlantyckich", "rycerzy kolumba', "zoltej podwiazki",Obroncow grobu Chrystusowego Itd czy innych "podpasek", ale koncentruje sie glownie na sposobie likwidacji lichwy jako zrodla finansowania tych "organizacji" i "osrodkow masowego razenia" im podleglych na terenie Polski, bo Polska jest moja Ojczyzna, a nie jak na razie (do maja 2004) Europa, bo kiedy "jewROPA" nas wezmie w "objecia", to niemozliwe bedzie wtedy nawet zmienic opakowania na dropsach...a myslenie o wolnej i niepodleglej nikomu Polsce, stanie sie aktem "terroru" wobec "oswieconych" w Brukseli...  
29 wrzesień 2005

Mietek 

  

Archiwum

Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
Zły król czeka na nowe szaty. nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Nowe Prawo: Moralność Pani Dulskiej
wrzesień 17, 2004
dr Adam Sandauer
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
Pax Americana
maj 25, 2003
Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
Azbest, czyli giga "kit"
grudzień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
Greenspan
styczeń 16, 2003
ANDRZEJ LUBOWSKI
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media