|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
więcej -> |
|
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
|
|
Nieujawnione arsenaly
Brytyjska telewizja ujawnila niedawno, ze w lutym 2001 r. Izrael uzyl broni chemicznej przeciwko palestynskim cywilom w Gazie, powodujac hospitalizacje 180 osob. Tymczasem panstwo izraelskie uparcie zaprzecza, jakoby dysponowalo arsenalem broni masowego razenia.
Jak podala internetowa gazeta "Gulf News", informacje o izraelskim arsenale broni masowej zaglady po raz pierwszy zostaly ujawnione w dokumentach sporzadzonych na podstawie doniesien o ich uzyciu przez izraelskie sily specjalne przeciwko Palestynczykom. Poza tym nie ma o niej zadnych oficjalnych informacji. W sytuacji wiec, gdy Stany Zjednoczone i Wielka Brytania sa zaangazowane w wojne z Irakiem z powodu rzekomego posiadania przez ten kraj broni masowej zaglady, ta sama bron nuklearna, biologiczna i chemiczna w izraelskich arsenalach pozostaje nadal nieujawniona.
Informacja dokumentujaca fakt posiadania przez Izrael broni masowego razenia zostala niedawno potwierdzona przez brytyjska telewizje BBC 2. "Juz na samym poczatku programu - pisze "Gulf News" - dziennikarka prowadzaca program, Olenka Frenkiel, postawila szereg elektryzujacych pytan: 'Ktory kraj na Bliskim Wschodzie ma niezadeklarowana bron jadrowa? Ktory kraj na Bliskim Wschodzie ma niezadeklarowana bron chemiczna i biologiczna? Ktory kraj na Bliskim Wschodzie nie jest kontrolowany przez zadnych inspektorow z zewnatrz?'". Wezwala do odpowiedzi na te niewygodne pytania bylego premiera Izraela Szimona Peresa, ktory byl jednym z inicjatorow izraelskiego programu nuklearnego. Brytyjska dziennikarka zapytala tez o wrzawe na swiecie z powodu podwojnych standardow stosowanych przez spolecznosc miedzynarodowa wobec Iraku i Izraela.
Peres odrzucil porownanie i odpowiedzial, ze Saddam Husajn nie jest przywodca, lecz morderca, "czego nie mozna powiedziec o nas". W odpowiedzi wyswietlono film, ktory ukazywal, jak Izrael uzyl "nowego gazu" przeciwko palestynskim cywilom w Gazie w lutym 2001 r., powodujac hospitalizacje 180 osob. Personel szpitala nie byl w stanie udzielic pomocy poszkodowanym, poniewaz wladze izraelskie nie poinformowaly o wlasciwosciach chemikaliow. Komentator filmu stwierdzil ponadto, ze "Izrael jest poza wszelkimi traktatami w kwestii broni chemicznej i biologicznej".
Dokument BBC ukazal w calej rozciaglosci "unikalna protekcje", jaka Stany Zjednoczone otoczyly Izrael. Internetowa gazeta ujawnila, ze nuklearne zbrojenia Izraela wspomagal prezydent USA J.F. Kennedy. Po jego morderstwie zaden amerykanski prezydent nigdy nie osmielil sie poruszac z Izraelem sprawy produkcji broni masowego razenia. Amerykanski Kongres przyjal tez uchwale zakazujaca sprzedazy zdjec satelitarnych izraelskiego osrodka badan nuklearnych w Dimonie.
|
|
26 marzec 2003
|
|
Jacek Szpakowski
|
|
|
|
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
|
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Myślenie, które boli
sierpień 14, 2004
|
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
|
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
|
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
|
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
|
Zabójstwo ośmieszone
listopad 18, 2007
Artur Łoboda
|
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy jest sens mieszać się w nie swoje sprawy i na jakie profity z wojny liczy Polska?
sierpień 12, 2008
Gregory Akko
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
|
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
|
więcej -> |
|