ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
więcej ->

 
 

Polska jej dobro ich nie obchodzi


Kościół chce pilnej rozmowy z rządem Donalda Tuska. - Episkopat chce się spotkać z przedstawicielami rządu w ramach Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu - powiedział "Dziennikowi" abp Sławoj Leszek Głód?.

Z informacji gazety wynika, że w katalogu spraw, jakie chcą poruszyć biskupi, znajdują się m.in. matura z religii i zapłodnienie in vitro. Te kwestie wzbudziły zaniepokojenie Kościoła, bo w obu politycy PO składali wyraziste zapowiedzi.

W sprawie egzaminu dojrzałości wiceminister edukacji Krystyna Szumilas oświadczyła, że ministerstwo nie podejmie działań, aby wprowadzić religię na maturze. Finansowanie przez państwo zabiegów in vitro zapowiedziała z kolei nowa minister zdrowia Ewa Kopacz. Poparł ją premier Donald Tusk. W obu sprawach Kościół ostro zareagował. W obu - jak podkreśla abp Głód? - chce przekonywać rząd do zmiany stanowiska.

Minister edukacji Katarzyna Hall już zadeklarowała, że w odróżnieniu od swojej zastępczyni nie widzi przeszkód, by na maturze można było zdawać religię. Kościół chce mieć jednak pewność.

Dużo trudniej będzie biskupom uzyskać rządowe ustępstwa w kwestii zapowiedzi Ewy Kopacz. Tu - zdaniem "Dziennika" - przestrzeń kompromisu wydaje się niewielka. Jednak na razie Kościół musi poczekać na rozmowy. Do wtorku premier nie wskazał współprzewodniczącego komisji ze strony rządu, a tylko z nim Kościół może uzgodnić termin spotkania.

5 grudzień 2007

PAP 

  

Archiwum

Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media