|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
więcej -> |
|
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
|
|
PiS układa czarną listę
Po Sejmie krąży "krótka lista" polityków, których jeszcze tej zimy PiS może postawić przed Trybunał Stanu - zapowiada "Nowy Dzień". Otwiera ją były premier Leszek Miller, następna w kolejce to była wiceminister kultury Aleksandra Jakubowska. Listę zamyka prezydent Aleksander Kwaśniewski. Cała trójka to bohaterowie afer Rywina i Orlenu.
Według gazety, to najpewniej ostatnie dni spokoju w polityce. Polowanie na ludzi poprzedniej władzy zacznie się po 23 grudnia, gdy Lech Kaczyński wejdzie do Pałacu Namiestnikowskiego. PiS ma pomysł, by odkurzyć Trybunał Stanu, który w III RP wydał tylko jeden wyrok (w tzw. aferze alkoholowej), ale do rozliczeń nadaje się idealnie.
REKLAMA Czytaj dalej
Koncept PiS podoba się Samoobronie, jej wiceszef Krzyszof Filipek już deklaruje poparcie. A lider LPR Roman Giertych zbiera w Sejmie podpisy pod wnioskiem o Trybunał dla Kwaśniewskiego. Każde poparcie jest na wagę złota, bo żeby wysłać premiera przed Trybunał, potrzeba co najmniej 276 z 460 głosów w Sejmie, a prezydenta - ponad 373 z 560 głosów w Zgromadzeniu Narodowym (które tworzą posłowie i senatorowie).
PiS liczy, że parlamentarzystom innych partii, poza SLD, niezręcznie będzie głosować przeciwko osądzeniu ludzi, którzy złamali prawo. Wszystko to część rozliczeń z III RP i kastą nietykalnych urzędników, którzy sprzeniewierzyli się służbie państwowej.
- I wyraz odpowiedzialności za państwo - dodaje Maks Kraczkowski z zarządu PiS. - Ale nie ma co ukrywać, że ludzie też się mocno tym emocjonują, sam odbieram telefony od działaczy "Solidarności", pytają mnie, co dalej z aferami Orlenu czy Rywina.
Nazwisk kandydatów, których miałby osądzić Trybunał, dostarczają raporty komisji śledczych. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, autor raportu komisji rywinowskiej, ma osobiste powody, by rozliczać do końca. Cała Polska słyszała słowa, które rzucił mu Miller: Jest pan zerem, panie Ziobro. Takich zniewag łatwo się nie zapomina - uważa "Nowy Dzień".
Roman Nowosielski, sędzia Trybunału Stanu, powiedział gazecie: Trybunał to potężna instytucja. Od jego wyroków nie przysługuje kasacja ani prawo łaski. Sędziowie orzekają w pięcioosobowych składach (w drugiej instancji skład jest siedmioosobowy). Wybiera się ich w drodze losowania. Przed Trybunał można trafić zarówno za przestępstwa karne, jak i naruszenie - choćby nieumyślne - konstytucji lub ustaw. W pierwszym przypadku grożą sankcje karne (np. więzienie), w drugim - banicja, czyli zakaz sprawowania funkcji państwowych i kandydowania w wyborach. Polityk może stracić mandat, a urzędnik państwowy - stanowisko. (PAP) |
|
14 grudzień 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
|
Profesor Zybertowicz nie chce milczec
wrzesień 14, 2007
..
|
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
|
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
|
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
|
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
|
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
|
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
|
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Koniec układu okrągłostołowego?
marzec 12, 2005
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
|
więcej -> |
|