ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
więcej ->

 
 

Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce


Syjonistyczną „czarną owcą” jest Rachela Corrie i sztuka na temat jej osobistej tragedii, jest atakowana przez syjonistów, którzy pochwalają karykatury Mahometa i krytykują mahometan, że nie chcą się zgodzić na publikowanie takich karykatur. Tytułem sztuki atakowanej przez pro-syjonistyczne ośrodki nacisku jest: „Nazywam się Rachel Corrie.”

Sztuka ta zawiera urywki pamiętnika i e-mail’e 23 letniej Żydówki, Racheli Corrid, ze stanu Washington, która była działaczką w Ruchu Międzynarodowej Solidarności (ISM) i po ukończeniu studiów pojechała w imieniu tej organizacji do Palestyny. W dniu 18 stycznia, 2003 pojechała ona do Gazy, gdzie z kolegami uczyła się przez dwa dni, jak można stawiać w sposób pokojowy opór, jako tak zwany „człowiek-tarcza.”

W czasie lutego i marca 2003 grupa jej brała udział w „zaocznym sądzie” prezydenta George’a W Bush’a. W dniu 15go lutego, 2003 grupa jej protestowała przeciwko napadowi na Irak, jako zbrodni w obliczu prawa międzynarodowego i wówczas na znak protestu spaliła ona amerykańska papierową flagę. Następnie grupa jej umieściła się wokół studni Palestyńczyków zagrożonych zniszczeniem przez wojsko Izraela.

W dniu 14 marca, 2003, Rachel Corrie powiedziała do mikrofonu stacji radiowej „Mam wrażenie, że jestem świadkiem systematycznego niszczenia środków do życia Palestyńczyków... Nieraz siedzę przy stole z lud?mi, którzy są zagrożeni śmiercią przez maszynę wojenną Izraela.”

W dniu 16 marca, 2003, Rachel Corrie została zabita niedaleko granicy Egiptu, w czasie kiedy stanęła przed domem Palestyńczyków i starła się zatrzymać opancerzony buldożer Carterpillar D9, kierowany przez żołnierza armii Izraela, który zmiażdżył protestującą dziewczynę. Jak wspomniałem, na temat tego zdarzenia powstała książka oraz sztuka sceniczna pod tytułem: „Nazywam się Rachel Corrie.”

Ciekawe jest, dlaczego teatr w Nowym Jorku wycofał się z pokazania tej sztuki na scenie – sztuki o moralnym przebudzeniu się młodej Żydówki amerykańskiej. Mała książeczka „Nazywam się Rachel Corrie,” nagle stała się najbardziej kontrowersyjną w Nowym Jorku i bardzo trudna do znalezienia, na półkach księgarni i jest potępiana przez radykałów syjonistycznych. Natomiast sztuka sceniczna pod tym samym tytułem, byłą przez dwa lata na scenie w Londynie.

Jak to jest, że radykalna Żydówka amerykańska, oddana sprawie pokoju i sprawiedliwości międzynarodowej, nie może być pokazana, na scenie amerykańskiej. Anglik, reżyser tej sztuki w Londynie, skrytykował Teatr Nowojorski za stosowanie pro-syjonistycznej cenzury, która polega na zmianach w treści i nie dopuszczeniu do publiczności słów elokwentnej młodej Amerykanki, jakoby żeby nie urazić mniejszość żydowskiej w USA.

Natomiast faktem jest, że 65% ludności Izraela, żąda natychmiastowego pokoju, według układów w Oslo, z powodu których, był zastrzelony kulą w plecy, przez radykalnego syjonistę, premier Izraela, Itzak Rabin. W bieżących wyborach prezydenckich kandydat Barack Obama przedstawia program zmian, którym radykalni żydowscy zwolennicy osi USA-Izrael się sprzeciwiają. Jednocześnie największe fundusze wyborcze ma Barrack Obama, głównie dzięki umiarkowanym politycznie darczyńcom.

Kandydaci popierający wojnę i pacyfikację Iraku dostają znacznie mniej, tak na kampanię Hilary Clinton z partii demokratycznej jak i John McCane, który stara się o „trzecią kadencję polityki Bush’a” i pragnie amerykańskiej okupacji Iraku, przez następne sto lat, dla dobra Izraela i korporacji przemysłu naftowego. Tymczasem fundusze wyborcze Obamy zdobywa miliarderka, umiarkowana Żydówka, pani Pritzker, z fortuny hotelarzy, prawdopodobnie rodem z Polski, opisywana w „The Wall Street Journal.”

Prawdopodobnie prezydent Barak Obama, jeżeli zostanie wybrany, to wycofa pewnie plany wojenne, przeciwko Iranowi, jak też budowę wyrzutni „Tarczy” w Polsce, czym uczynił by on przykrość, zdezorientowanym Polakom, którzy myślą, że Polska jest partnerem w rozgrywce arsenałów nuklearnych i nie zdają sobie sprawy, że w wyścigu zbrojeń nuklearnych, między USA i Rosją, Polska jest pionkiem do poświęcenia.

Trzeba pamiętać, że USA zrobiło wszystko by wycofać sowieckie rakiety z Kuby, położone o osiem minut lotu pocisku od Waszyngtonu. Podobnie zachowa się Rosja, wobec planów stawiania wyrzutni amerykańskich w Polsce, o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy. Rola Polski w obecnej sytuacji przypomina rolę tak zwanego „kraju-tarczy,” który może łatwo być obrócony w teren radioaktywny, przez rosyjską salwę z automatycznych wyrzutni w Królewcu lub na Białorusi.

Salwa taka może zdarzyć się przez pomyłkę w rozgrywce, w której Polska ponosi wielkie ryzyko, ale w tej samej rozgrywce, Polska w ogóle nie ma żadnego głosu. Jedyny głos, jaki Polska ma to zgoda na wyrzutnie „Tarczy” na polskim terenie, lub też nie zgoda na niepotrzebne ryzyko. W tej sprawie Amerykanie dali przykład Polakom wobec sowieckiej „Traczy” na Kubie w 1962 roku, a nie Żydówka amerykańska, Rachel Corrie, która została zmiażdżona pancernym spychaczem izraelskim w Palestynie.

WWW.pogonowski.com
1 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Odpowiadam oszczercom!
wrzesień 27, 2004
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
Inna sekta wyznania biznesowego
lipiec 8, 2006
Magdalena Kursa
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media