ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
więcej ->

 
 

Kobieta "z jajami"

Chciała wysadzić Sejm w powietrze

Niewinnie wyglądająca, doskonale ubrana i starannie umalowana blondynka zatrzęsła wczoraj polskim Sejmem. I wcale nie chodzi tu o jakąś aferę z seksem w tle. Owa dama usiłowała dostać się na teren parlamentu i groziła, że zdetonuje granaty, które przywiozła w swoim aucie, czytamy w "Super Expressie".

Bożena B. z Radomia podjechała wczoraj o godzinie 10 pod szlaban zagradzający wjazd do Sejmu. Nie wysiadając ze swojego mercedesa, krzyknęła do strażnika, żeby ją wpuścił. - Chcę się widzieć z premierem! - zażądała kobieta, jak się pó?nej okazało matka trójki dzieci.

Pilnujący wjazdu poprosił wzburzoną damę o okazanie przepustki, relcjonuje "Super Express". Jednak kobieta zamiast wyjąć z torebki stosowny dokument, zagroziła, że użyje granatów, które ma w bagażniku auta. Strażnicy niewiele się namyślając, wezwali policję. W ślad za mundurowymi pod Sejm podjechała karetka pogotowia. Pani Bożena poddała się woli policjantów i spokojnie zasiadła w ambulansie. Zupełnie jakby nic się nie wydarzyło wyjęła z torebki słodkiego batonika i zaczęła się posilać. W tym czasie policjanci z pomocą specjalnie szkolonego psa przeszukali samochód krewkiej mieszkanki Radomia. W mercedesie Bożeny B. nie było broni ani granatów. - Kobieta trafiła na obserwację do szpitala, jest pod opieką lekarzy - mówi "SE" podkom. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Matka Bożeny B. zapewniła "SE", że córka nigdy nie leczyła się psychiatrycznie. - Miała kłopoty w interesach. Powiedziała mi tylko, że jedzie do stolicy porozmawiać z premierem - mówi kobieta.

20 sierpień 2008

interia.pl 

  

Archiwum

Civitas dei
październik 5, 2007
...
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
Pierwszy raz polski sąd postąpił zgodnie ze swoim powołaniem.
grudzień 9, 2002
PAP
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Koniec układu okrągłostołowego?
marzec 12, 2005
ks. prof. Czesław S. Bartnik
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szpiclowski sabotaż
styczeń 25, 2008
Goska
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
Pozioma drabinka bezpieczeństwa
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media