ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ


Mówi się, że po Afryce, teraz jest kolej na Azję, na obsadzenie stanowiska sekretarza generalnego ONZ. W razie trudności w znalezieniu „wygodnego” Azjaty, USA może używać swego weta i umieścić na tym stanowisku wypróbowanego „przyjaciela” Żydów, Aleksandra Kwaśniewskiego, słynnego na świecie z jego polityki „przeprosin i skruchy” w sprawie Jedwabnego, kiedy to oficjalnje przejął on na Polskę odpowiedzialność za zbrodnię niemiecką. „Zasługa” Kwaśniewskiego wobec żydowskiego ruchu roszczeniowego, może jednak nie wystarczyć, na postawienie byłego prezydenta Polski, na stanowisko szefa ONZ, na której to pozycji mógłby on dalej służyć interesom żydowskim przeciwko Polakom.

Obecny podwójny kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ polega na tym, ze RB otrzymała jednocześnie dwa wnioski. USA chce ukarać Koreę Pólnocną za strzelanie na próbę rakietami 4go lipca, 2006, podczas gdy Chiny chcą ukarać Izrael, za napad na Gazę i Lebanon. USA jest gotowe zablokować wetem wniosek chiński przeciwko Izraelowi, jak to wcześniej uczyniło 35 razy, żeby ratować państwo żydowskie od potępienia przez Radę Bezpieczeństwa. Natomiast Chiny są gotowe zablokować wetem, amerykański wniosek, o sankcje karne przeciwko Korei Północnej.

Podczas gdy USA w kółko powtarza, że „Izrael ma prawo bronić się,” inne państwa potępiają zbrodnie izraelskie na Arabach, takie, jak tak zwane, „egzekucje bez sądu” („targeted killings”), w których to egzekucjach ginie wiele postronnych osób. Egezkucje te, stosowane często przez Żydów w Palestynie, łamią prawo międzynarodowe i są ogólnie potępiane.

Mouin Rabbani, dziennikarz z waszyngtońskiego pisma „Middle East Report,” uważa, że stałe używanie weta przez USA, w celu niedopuszczania do potętienia Izraela przez Radę Bezpieczeństwa, za zbrodnicze akcje izraelskie dokonywane na Arabach, doprowadziło do tego, że obecnie weto jest używane nagminnie, zamiast być stosowane jako ostateczność, po długich wysiłkach w celu unikania stosowania weta. Teraz Chiny zaczynają postępować tak jak USA w miarę wzrostu ich sił na arenie międzynarodowej.

Nadia Haijab z Instytutu Studiów Palestyńskich w Waszyngtonie stwierdziła, że „przyczyną kryzysu w Gazie i walk w Libanie jest aneksacja ziem arabskich przez Żydów i 39 lat okupacji przez Izrael ziem arabskich, oraz przez problem milionów wypędzonych Arabów Palestyńskich.

Jest rzeczą jasną, że tak Korea jak i Iran staraja się mieć broń nuklearną, ponieważ plany rozbrojenia nuklearnego stoją na martwym punkcie, a Izrael nielegalnie zdobył arsenał nuklearny i teraz broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie z pomocą żydowskiej dominacji polityki USA.

Rabbani uważa, że mimo twierdzenia Izraela, że „ONZ jest bastionem anty-izraelskich decyzji,” w rzeczywistości Izrael jest wyjatkowo jawnym przestępcą łamiącym prawa międzynarodowe i popełniającym zbrodnie przeciwko Arabom w formie czystki etnicznej i prowokacji przeciwko islamowi.

Izrael działa całkowicie bezkarnie pod opieką USA, które stosuje weta w Radzie Bezpieczeństwa w obronie Izraela winnego zbrodni przeciwko Arabom. Ten smutny stan rzeczy jest dobrze udokumentowany w archiwach ONZ i wykazuje, że od roku 1945tego, żadne państwo nie było tak chronione przed skutkami dopuszczania się bezprawia i łamania prawa, jak był dotąd Izrael. Dzieje sie tak dzięki stosowaniu weta przez USA i coraz częściej, przez zdominowaną przez USA, W. Brytanię.

Coraz częściej słyszy się, że USA musi osiągnąć porozumienie z Iranem, żeby mieć szanse na ustabilizowanie Bliskiego Wschodu. Obecnie rząd Busha stoi wobec decyzji czy będzie dalej popierał dziłania wojskowe Izraela, czy też posłuży się dyplomacją w celu powstrzymania walk i w celu zaprowadzenia pokoju.

Biały Dom twierdzi, że Syria jest odpowiedzialna za walki Hamasu w Gazie, a Iran za walki Hezbollah w Libanie. Jeżeli USA nie zapobiegnie akcjom ofensywnym Izraela przeciwko Syrii i Iranowi, to walki te mogą przybrać katastrofalne rozmiary. Pokojowe pertraktacje w sprawie wymiany wię?niów, Libańczyków i Palestyńczyków, za jeńców izraelskich, mogłyby przyczynić się do zakończnia podwójnego kryzysu w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ, między USA i Chinami.

www.pogonowski.com
14 lipiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
Ślązacy
luty 1, 2003
Artur Łoboda
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
JÓZEF PIłSUDSKI i ROMAN DMOWSKI - lekcja historii
listopad 21, 2008
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim

kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media