|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
więcej -> |
|
Najważniejszy agent PRL
|
|

Wiktor Trościanko, zasłużony dziennikarz Rozgłośni Polskiej Radia Wolnej Europa, był najcenniejszym informatorem służb specjalnych PRL; ważniejszym niż osławiony kpt. Andrzej Czechowicz.
Takich ustaleń dokonał Paweł Machcewicz, historyk z Instytutu Pamięci Narodowej na podstawie akt IPN.
- To właśnie Trościanko leży u ?ródła największej kampanii dezinformacyjnej służb PRL, wymierzonej w dyrektora RWE, jakoby w czasie wojny był on z ramienia hitlerowców zarządcą mienia pożydowskiego - powiedział dziś Machcewicz. - Ta prowokacja z początku lat 70. do dziś "żyje" - mówił o niej m.in. prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej, Edwarda Moskal.
Sprawę tej "fałszywki" bada pion śledczy IPN, o co w 2001 r. wystąpił sam Nowak-Jeziorański po oskarżeniach Moskala, jakoby "pracował dla hitlerowców".
- Prawomocnie zakończyliśmy już sprawę rzekomej współpracy Nowaka- Jeziorańskiego z okupantem, stwierdzając, że nie ma nawet cienia dowodu na taką współpracę - powiedział dziś szef pionu śledczego IPN prof. Witold Kulesza. Dodał, że nadal trwa ustalanie osób odpowiedzialnych za tę prowokację.
W 2002 r., gdy Nowak-Jeziorański dostał z IPN materiały służb PRL na swój temat, ujawnił, że Czechowicz nie był jedynym agentem w RWE, ale odmówił podania nazwisk, bo - jak tłumaczył - "nie chce babrać się w błocie". Dodał, że byli to "mistrzowie intrygi i wyrządzali bardzo duże szkody".
W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" Machcewicz opisał (jako część większej pracy o RWE) działalność Trościanki, który w latach 1965- 1971 był informatorem wojskowych służb specjalnych PRL. - Emigracyjne Stronnictwo Narodowe, do którego należał Trościanko, zdecydowało się wtedy na rozmowy z wywiadem PRL. Trościanko zakładał, że będą to rozmowy polityczne, ale dał się wykorzystać do udzielania informacji o RWE - powiedział Machcewicz.
- Udzielał informacji ochoczo, kierując się niechęcią do Nowaka- Jeziorańskiego na tle ambicjonalnym - dodał historyk. To właśnie on doradził wywiadowi atak na Nowaka-Jeziorańskiego "przy poparciu dokumentami". Wywiad PRL sporządził "fałszywkę" w tej sprawie, którą rozesłano do ważnych osób z emigracji. Opisywał ją też, po swym powrocie do kraju w 1971 r., komunistyczny agent wysłany wcześniej do RWE - kpt. Czechowicz.
- Ta sprawa nie zmienia oceny RWE, tak jak roli opozycji z lat 70. w PRL nie zmienia odkrycie ostatnio kilku agentów w jej łonie - oświadczył Machcewicz. Dodał, że jest nieuchronne, że policja polityczna werbuje agentów wśród przeciwników.
Na podstawie akt IPN Machcewicz ustalił, że wywiadowi PRL udało się zwerbować (bąd? wprowadzić do zespołu jako swoich agentów) cztery osoby w RWE. Oprócz Trościanki, były to jednak postaci o drugoplanowym znaczeniu. Od powstania RWE w 1953 r., Trościanko był przez 20 lat czołowym komentatorem politycznym radia, wybitnym działaczem Stronnictwa Narodowego, ideowym antykomunistą. Przed wojną był dziennikarzem, w czasie okupacji kierował prasą SN, walczył w Powstaniu Warszawskim; potem trafił do oflagu.
Swe rozmowy z wywiadem PRL Trościanko prowadził za wiedzą i zgodą przywódców emigracyjnego SN - Tadeusza Bieleckiego i Antoniego Dargasa. Jak pisze Machcewicz, w trakcie rozmów Trościanko i Dargas poszukiwali możliwości wspólnych działań wymierzonych w "militaryzm NRF" oraz "syjonizm". Z uznaniem wyrażali się o usuwaniu z Wojska Polskiego oficerów żydowskiego pochodzenia (w latach 1967-1968 ok. 150 osób). Trościanko szczegółowo opowiadał też o "syjonistach" w RWE, którzy mieli mieć dominujący wpływ na linię programową Radia. Kontakt został przerwany w wyniku wpadki służb specjalnych PRL w 1971 r.
Trościanko przeszedł w latach 70. na emeryturę, przeniósł się do Hiszpanii, gdzie zmarł w 1983 r.
|
|
18 wrzesień 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
|
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
|
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
|
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
|
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
|
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
|
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
|
Szaron
Profanacja
luty 5, 2006
Bogusław Maśliński
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
Wojna o cywilizacje - dr Piotr Bein
marzec 12, 2008
przesłała Elzbieta Gawlas
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
|
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
|
"Poziomowanie wydziałów" -
czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
kwiecień 9, 2003
Artur Łoboda
|
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
|
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|