ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
więcej ->

 
 

W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście

¬ródło: http://www.normanfinkelstein.com/article.php?pg=11&ar=859

Obchodzony na świecie 27 stycznia tzw. Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, mający być uczczeniem pamięci "6 milionów ofiar żydowskich" - bo te i tylko te ofiary II Wojny światowej mają dziś jakiekolwiek znaczenie - nie spotyka się z tak powszechnym przyjęciem jak planowano. Władze małego miasteczka hiszpańskiego na przedmieściach Madrytu ogłosiły, że wszystkie uroczystości w dniu 27 stycznia będą dotyczyły wspominania nie tyle ofiar nazistowskich, ile ofiar systematycznego i zorganizowanego ludobójstwa prowadzonego przez państwo Izrael wobec Palestyńczyków.

Apel 20-tysięcznego miasteczka Ciempozuelos i próby zorganizowania uroczystości wzbudziły gorące emocje, szczególnie po drugiej stronie Oceanu, w głównych siedzibach syjonistycznych. Dyrektor żydowskiej Ligi Przeciwko Zniesławieniu Anti-Defamation League, Abraham Foxman wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że "Próby przyrównania prowadzonego na skalę przemysłową masowego morderstwa sześciu milionów żydowskich kobiet, mężczyzn i dzieci, jak również milionów innych, z sytuacją Palestyńczyków, jest bezwstydna. Pokazuje wielce niepokojącą tendencję, szczególnie widoczną w Europie, braku respektu i pamięci wobec ofiar Holokaustu oraz de-legitymizacji państwa Izrael, poprzez próby zniszczenia przejrzystej moralnej różnicy pomiędzy Holokaustem a stratami Palestyńczyków w konflikcie arabsko-izraelskim."

Władze hiszpańskie, naciskane między innymi przez ambasadora izrelskiego w Hiszpanii Victor Harel, domagającego się ustąpienia burmistrza Susana León Gordillo, doprowadziły do odwołania przygotowywanych obchodów Dni Pamięci Ofiar Ludobójstwa Palestyńczyków.

8 luty 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
Dwa teksty
październik 14, 2004
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pytania do zwolenników zmniejszania podatków
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas polityki realnej
grudzień 20, 2006
darek
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
Dmuchajmy na zimne
październik 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media