ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
więcej ->

 
 

Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..

Ano lato tu w pelni..lepsze i cieplejsze w tym roku niz inne lata..I od upalow tychze..pewnie w wloskiej prasie ..znajdujemy m,innymi takie rewelacje..Ze Wlosci przystopowali i wyspiewywania w operach
i objadania sie spagettami,i uganiania sie za nudystkami po adriatyckich plazach a nawet zaniedbali sie w urzadzaniu obozow pracy dla Polakow u siebie...
Zamiast tego wszystkiego cala swoja uwage skupili na urzadzaniu obozu pracy dla Polakow w Polsce,zeby wiecej roboty nam a im wiecej kasy...Rozpisuja sie wiec niepytane makarono-operetkowe autorytety..jak to urzadzic mamy Polske nasz Dom i nasze zycie tu nad Wisla jakby to juz nie byl nasz dom ale ich ...????
Zaczynaja od bredni znanego
eurofolkseutscha ..Gronisława . Beremka.. bredni o nie takim jak jemu i im sie sni kształcie polskiej demokracji..
bo ciagle im brakuje tego niby demokratycznego bokowo-olkowego bezholowia... i za malo im zlodziejskich afer rzadowych??i nie podoba sie ze zlodzieji pociaga sie do odpowiedzialnosci...i zabiera co nakradli...
i nie podoba mu sie tez ze nie omamia sie bezrobotnego Narodu ,ze nie oszukuje sie Go np. przeganianiem czambulow pedalow i lesbijek.. organiziowaniem im parad, koczowisk i zbiorowych popierdoli po polskich miastach wsich i osiedlach... tylko dla oklamywania ludzi ze wolnosc to my mamy zachodnia i ze to j.demokracja...
I wszystkiego nie lubi ten Beremek..nie lubi tez ze Kaczynscy wola polski kapital preferowac niz łapowkodajne watachy zach.zlodzieji i lupiezcow poprzebieranych za ludzi biznesu.. a i ze Kaczynscy dla umniejszenia naszych zach .i wsch..sasiadow warcholow.. maja odwage spogladac ku Ameryce.. i udawac ze wierza ze to b.dobry kolega.... na chwile lub dwie..
Nieukow jak on,Beremek..nic nie nauczyla historia .. nic juz nie pamieta... nie chce pamietac. ze po zach.stronie paktu ribbentropp- mollottow z 39 r.. germanscy lucyferysci geremkami palili sobie w krematoriach w buchenwaldach ,oswiecimiach. podczas gdy lucyferysci po wsch.stronie paktu ribb.-moll... najlepszemu co polskie urzadzali kolymy sybiry,, katynie... Nieuk pobyl ..troche na zach,.. i juz nawet z okazji rocznicy POWSTANIA WARSZAWSKIEGO .. juz nie chce przypomniec sobie..jak allianccy zartownisie znad plonacej w 44 r. W-wy..zamiast wiecej broni,amunicji opatrunkow zrzucali na spadochron. jak nam naoczni swiadkowie opowiadaja... skrzynie z rozancami ...
I nic tez go nie nauczyly churchilla i francuzikow ... pakta... przymierza... ktorzy jak w 39 r.tak teraz i zawsze i po dzis dzien.. i po jutro i po pojutrze patykiem na wodzie pisane byly sa i beda..
Bo nieuk do wynajecia za eurosrebrniki nie pojmuje ze narody tez maja swoje dusze. i ze dusza duch narodkow oprawcow katow czy zdrajcow niezmienialny jest ..ze duch narodow oprawcow i katow...niezmienialny jest....ze duch narodow oprawcow i katow ...niezmienialny jest i basta..
i dlatego historia sie powtarza..i dlatego kolem sie toczy i dlatego nie ustaja wojny...
I dalej bredzi nieuk,ze najprawdziwsi z Polakow a nie jakies jemu podobne germanofile ..do wynajecia i zdezorientowane popluczyny sa goracymi milosnikami tego spelnienia sie adolfowego marzenia. jakim jest germanska u.e. finansowy sposob trzymania za morde wszystkich undermenschow calej Europy...na dzis marka... i bundesbankiem a jutro kto wie...moze znow zadymia kominy w birkenau.... bo duch narodow niezmienialny jest i basta..
a moze nieuk choc mowi i pisze po polsku nie jest i nigdy nie byl polakiem...a moze za ...ta w eurosrebrnikach oplate niedowidzi juz ze to przed nami co nam pokazuja to nie zaden baranek..jest a ze to tylko na tym samym co zawsze od tys. lat potworze i zwyrodnialcu przytroczona tylko skora jest..... barania..
W jedny tylko tzw.prof.Gronislawowi B..ze nie podoba mu sie tworzenie u nas na naszych oczach kultu Ronalda er
Ktory tylko dlatego ze mial wyprany mozg...antykomunizmem finansowo-globalne sily zrobily prezydentem i gorliwym wykonawca ich polecen..poslusznym spelniaczem globalnych dyrektyw swiatowego wolnomularstwa .. jak np.nafta pierwszy krok do zrobienia jednego panstwa.stanomexykokanady... tam
A ktory tu w Europie pozorowanym wyscigiem zbrojen w kosmosie i zarzucaniem swiatowych rynkow miliardami sfalszowanych podrabianych rubli doprowadzil do oslabienia...moskwy ..zwalenia muru berlinskiego i otworzy na zach narody Eur.Wsch. i rzucil je na zer zach talatajstwa..pedalow i wszelkiem masci zlodzieji i lupiezcow.. a miliony i miliony przyzwoitych ludzi na emigracyjna tulaczke i poniewierke...
W calej tej wloskiej antypolsko-anykaczynkiej paplaninie spowodowanej poslednioscia ich rasy i intensywnym naslonecznieniem..operomakaronowych mozdzkow...jedyny jasny punkt to przytoczona czesc wywiadu z Rom.Gierychem ktory w swojej wypowiedzi jeszcze raz powtarza ze wielowiekowa kulltura Europy wyrosla na chrzesc.dekalogu..na poszanowaniu prawdy i uczciwosci..
i od ktorych tak powszechne ooczywistec dzisiaj odporowadzanie narodow sluzy tylko temu zeby je ogolocic gruntowniej i okrasc dotkliwiej...
Dalej przytaczaja te piekne slowa pana Gierycha... PANSTWO NIE MOZE SIE STAC w interesie przebogatych/global??/ INSTYTUCJA KLAMSTWA I FALSZOWANIA HISTORII NP W INTERESIE ZAKONSKIROWANYUCH GLOBALISTOW NP. PROPAGANDA HOMOSEKSUALIZMU.

PANSTWO MA CZUWAC NAD TYM ABY OBYWATELE OTRZYMYWALI PRAWDZIWE INFORMACJE...
Jeszcze raz brawo panie Ministrze.. czyli jeszcze raz Giertych nasz czlowiek panie Arturze..toz to ta sama deklaracja niugaszonego od pokolen Polakow... pragnienia ...to samo..slowo w slowo...niech prawo zawsze prawo znaczy a sprawieliwosc sprawiedliwosc... motto z panskiego portalu... Pragnienie... ktore sprawia ze wiekszosc z nas z nadzieja i po ziarnko prawdy tu do Pana zaglada... tu gdzie niestety dosc czesto bryluja wysoko elokwentne...kreatury... zaprzysiezeni wrogowie polskosci... geobelsiatka i inne milujace ciemnosci
a podajace sie za synow jasnosci poczwary...A im ich tu wiecej tym mniej zagladac tu beda ludziska..A zal..
Z powazaniem.. Nieokrzesany..
25 sierpień 2007

totalnie Nieokrzesany 

  

Archiwum

"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 9
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media