|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
więcej -> |
|
Dajcie szansę rozumowi
|
|
W dniu 20 marca, w I rocznicę amerykańskiej agresji na Irak, w której Polska miała swój haniebny udział, odbyły się na całym Świecie demonstracje przeciwko amerykańskiej agresji.
Rok temu, kiedy nam podobni ludzie mieli odwagę przeciwstawić się bandytom uruchamiającym zapalnik dla wielkiego światowego wybuchu, spotykaliśmy się z wulgarnymi wyzwiskami.
Jesteśmy przekonani, że przeciwnicy ataku na Irak, reprezentowali wtedy dwie podstawowe cechy : rozum i odwagę.
Rozum dał im umiejętność dedukcji, że podstawowym celem ataku na Irak jest grabież irackiej ropy. Pó?niej dowiedzieliśmy się, że amerykańskie szumowiny nie pogardziły również skarbami irackiej kultury z początków cywilizacji.
Rozum - pomagał przeciwnikom wojny uznać, że Irak nie ma żadnej broni masowego rażenia, a amerykańscy zbrodniarze chcą odnale?ć u Irakijczyków tą brudną broń, którą sami przekazali Husajnowi kilkanaście lat wcześniej - przez co stali się współwinni mordów dokonanych przez irackiego despotę.
Odwaga głoszenia prawdy - przez przeciwników ataku na Irak daje podstawy do uznania, że gdyby Husajn naprawdę posiadał "broń masowego rażenia" to przeciwnicy wojny nie wahaliby się sami wziąć w niej udział.
Tak przynajmniej oceniamy z własnego punktu widzenia. Bowiem - gdyby celem wojny było odebranie władzy tyranowi, a walkę tą poparł naród iracki to sami zadeklarowalibyśmy swój udział.
Najważniejszą jednak zbrodnią - dokonaną przez amerykańskiego psychopatę z Białego Domu, było zburzenie - dopiero co tworzącej się idei po-jałtańskiego pokoju światowego.
Szansa ewolucji, ku światowemu pokojowi nie pojawi się wcześniej niż nastąpi kolejna straszliwa wojna.
Odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponoszą wszyscy, którzy z głupoty, bąd? z chęci zysku (kontrakty w Iraku) wsparli agresorów i ich popleczników.
To nie Hitler i Stalin byli największymi zbrodniarzami Świata, ale narody, które dały tym psychopatom władzę i środki do dokonywania ogromnych zbrodni.
Nie bez znaczenia jest fakt, że pretekstem do agresji na Irak była prowokacja zorganizowana przez amerykańskie organizacje syjonistyczne.
Te same organizacje, które do 1942 roku wspierały Hitlera.
Prezydent Krakowa - Jacek Majchrowski, napisał rok temu artykuł, w którym stwierdził, że agresorzy staną przed współczesnym odpowiednikiem "Trybunału Norymberskiego".
Jest to jedyna szansa, aby nie doszło do wielkiego światowego pogromu Żydów, a Świat uwierzył, że istnieje dla cywilizacji szansa na przyszłość.
DAJCIE SZANSĘ ROZUMOWI
i uczyńcie wszystko, aby pojawiła się nowa nadzieja dla Świata.
Doświadczenia Izraela - od początku rządów Szarona są dostatecznym ostrzeżeniem, do czego doprowadza oddanie władzy zbrodniarzom.
Dla nas - Polaków istotne jest to, aby Kwaśniewski i jego syjonistyczni i postkomunistyczni poplecznicy, jak najszybciej znale?li się w więzieniach, gdzie do końca życia odpokutują za tą wielką zbrodnię, jaką uczynili Narodowi Polskiemu, i bezprawnie wciągnęli Polskę do zaborczej wojny.
|
|
21 marzec 2004
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
|
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
|
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
|
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kandydaci Kabały?
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
|
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
|
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
|
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|