ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim

Po przekazaniu przez nas, ( Stowarzyszenie Primum Non Nocere ) mediom informacji
o tym iż nie mamy nic wspólnego z organizacją z Tarnowa kierowaną przez dr R.Frankowicza, Dziennik Polski z Krakowa opublikował artykuł autorstwa W Ziobro pt. Kto Komu Szkodzi.
Nasza informacja zawierała naganną ocenę, jak i analogiczną ocenę prezesa sądu okręgowego w Tarnowie sporządzania prywatnych opinii lekarskich które są sprzedawane przez firmę żony prezesa Frankowicza przy okazji "społecznej" działalności męża. Osoby poszkodowane wydają na te opinie często na nie ostatnie pieniądze, a opinie te nic nie wnoszą do postępowań sądowych.
Poniżej link do strony zawierającej kopie artykułu Dziennika Polskiego. Umieściłem ją na naszym serwerze, dla umożliwienia polemiki z tym tekstem czy z moją wypowiedzią.
http://www.sppnn.org.pl/dp/dp.htm

W opublikowanym artykule W. Ziobro, stara się zmniejszać różnice w celach organizacji i stwarzać wrażenie iż brak współpracy jest wynikiem niezdrowych ambicji czy konkurencji. Brak współpracy wynika jednak z miejscami sprzecznych celów działania. My dążymy do zmiany prawa by poszkodowany uzyskiwał natychmiastową pomoc gdy dojdzie do błędu lekarskiego czy do wypadku medycznego, bez konieczności prowadzenia postępowań sądowych, natomiast organizacja z Tarnowa chce uczestniczyć ( nie za darmo ) w tych postępowaniach i nie dąży do zmiany prawa, degradującego poszkodowanych.

Moje wypowiedzi cytowane w artykule zostały przerobione i pocięte przez dziennikarza, już po ich autoryzacji, pod przyjętą przez niego tezę. Ponadto dziennikarz przygotowując artykuł, przesłał mi tylko pytania i moje odpowiedzi, które pó?niej po autoryzacji zostały bezprawnie przerobione. Do żadnych innych informacji zawartych w publikacji nie mogłem się odnieść, ponieważ nie były mi one znane przed publikacją artykułu. Czynię to obecnie tutaj
W tej sytuacji zwróciłem się do redaktora naczelnego Dziennika Polskiego o opublikowanie mojego listu jako sprostowania lub jeśli woli jako polemiki.

przewodniczący Stowarzyszenia Primum Non Nocere
27 kwiecień 2005

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media