ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
więcej ->

 
 

Wałęsa szanujący prokuratorów

W związku z publicznym wymiarem prowadzonej dyskusji korespondencja może być rozpowszechniana jawnie do nieograniczonej ilości odbiorców. Lech Wałęsa, Biuro Lecha Wałęsy oraz Instytut Lecha Wałęsy zastrzega sobie prawo do dystrybucji wiadomości od/do adresatów indywidualnych z załączeniem informacji kontaktowych danego użytkownika. Lech Wałęsa  

Pan
Andrzej Kalwas
Minister Sprawiedliwości
Prokurator Generalny RP.
W a r s z a w a

Szanowny Panie Prokuratorze!  

W związku z gorszącym publicznym napadem kłamstw, pomówień i oskarżeń oraz insynuacji podważających największe i najmądrzejsze Polskie zwycięstwo Solidarnego Narodu i na mnie- jako byłego Przewodniczącego NSZZ Solidarność i byłego Prezydenta III RP przez środowisko pana Tadeusza Rydzyka / nie ojca T.Rydzyka tu nie wnoszę żadnych zastrzeżeń a nawet podziwiam/ proszę o wszczęcie prokuratorskiego dochodzenia, przesłuchanie świadków, zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji, w celu jednoznacznego wykazania opinii publicznej całego świata- prawdy o tych wydarzeniach. i zachowaniach.
Należy się to prawdzie historycznej, należy się żywym i umarłym uczestnikom zdarzeń, należy się to wspierającym naszą walkę, należy się to podziwiającemu całemu światu.
Dopóki tym podobne bzdury opowiadali ludzie horyzontu A. Macierewicza, A. Walentynowicz. K. Wyszkowskiego czy małżonków Gwiazdów, można było nie zwracać uwagi, ale kiedy to się przeniosło na autorytet podparty Religią, pod sztandar mojej dozgonnej Patronki-Maryi, to już żarty się kończą.
Gdyby zachowało się 85 grubych tomów moich teczek tajnych, to wyjaśniłoby prawdziwe oblicze zachowań, ale jeśli zachowało się tylko 10 do 20 kartek formatu A-4, to stało się z krzywdą dla mnie, krzywdą zamierzoną i zaplanowaną w opisie prawdy o faktach.
To była walka na śmierć i życie. Walczący używali różnych metod by zwyciężyć!
W stosunku do mnie przeciwnik dążył do tego , by odebrać mi zaufanie i odwrócić ode mnie przyjaciół i druhów walki, rozpuszczano kłamstwa o rzekomej współpracy, o tym, że nie przeskoczyłem muru, że przywiozła mnie motorówka Marynarki Wojennej, co opowiada A. Walentynowicz, przeciwnik podrabiał dokumenty o rzekomej agenturalnej działalności, co opowiada ostatnio K.Wyszkowski ? wszystko to w audycjach radia-Maryja. Opowiada się tam również o mojej rzekomej rozmowie z bratem nagranej i podrobionej przez SB., by poderwać mi autorytet. Nie mówi się zaś o fałszywych i podrobionych dokumentach wysłanych przez nasze władze w 1982r. do Komitetu Noblowskiego, co opó?niło o 1 rok przyznanie mi Pokojowej Nagrody Nobla.

W związku z tym proszę o wyjaśnienie na bazie zeznań świadków, dokumentów i innych dowodów tych powołanych wyżej faktów, a może i inne istotne i mające znaczenie dla sprawy wydarzenia, aby je jak najszerzej okazać światu:
1. Możliwości mojej współpracy z SB do roku 1976, szczególnie rok1970.
2. Możliwość współpracy z SB 1977r. do 1995r.
3. Czy przeskoczyłem mur 14.VIII.1980r. czy też zostałem dowieziony motorówką
4. Podrobienie i wysłanie prawie oficjalnie dokumentów rzekomo agenturalnych do Komitetu Noblowskiego
5. Zmontowanie, podrobienie i puszczenie na cały świat rzekomej brzydkiej rozmowy z moim bratem
6. udowodnienie, że przy Okrągłym Stole, ani w innym czasie nie było żadnych tajnych porozumień i umów, że Lech Wałęsa nie prowadził żadnych rozmów z ówczesnymi władzami bez udziału duchowieństwa.  

Gdańsk, dnia 07.03.2005r,  
10 marzec 2005

Lech Wałęsa 

  

Archiwum

Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
(PO)lowanie na zmutowany wirus - „Tageszeitung”...
lipiec 14, 2006
nadesłał Marek Olżyński
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
Broń końca czasów
styczeń 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media