ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
więcej ->

 
 

Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...

Polityk SPD Martin Schulz żąda izolacji Polski w UE, ostro krytykuje rządy Kaczyńskich i mówi wprost, jakiego wyniku oczekuje w wyborach do Sejmu


Martin Schulz nawołuje do ukarania Polski podczas najbliższego szczytu UE
LAIF/ EK PICTURES
Polska, której przywódcy otwarcie popierają karę śmierci, czyli występują "przeciw podstawowym europejskim wartościom", powinna być izolowana w UE - oznajmił wczoraj przywódca socjalistów w Parlamencie Europejskim Martin Schulz. Kilka dni wcześniej mówił publicznie, że porażka Kaczyńskich "byłaby błogosławieństwem dla Polski i Europy", i narzekał, iż stosunki Unii z Rosją są popsute z powodu "pewnej kiełbasy", mając namyśli rosyjskie embargo na import polskiego mięsa.

Prominentny polityk współrządzącej w Niemczech SPD skrytykował wczoraj nie tylko sprzeciw Polski wobec ustanowienia europejskiego Dnia przeciwko Karze Śmierci, ale także wypowiedzi, w których prezydent Lech Kaczyński deklaruje się jako zwolennik tej kary. -Ludzie, którzy są za karą śmierci, zajmują wysokie stanowiska w UE. Jak długo jeszcze będziemy to tolerować? Unijni przywódcy powinni wyra?nie odizolować Polskę - powiedział Schulz. Ocenił, że "bracia Kaczyńscy chcą sprowokować Unię tylko po to, by postawić się w roli obrońców polskich interesów narodowych". - To część ich politycznej strategii -oświadczył. Jego zdaniem "doskonałą okazją" do ukarania naszego kraju będzie najbliższy szczyt unijny w Lizbonie 18 - 19 pa?dziernika, na którym przywódcy mają przyjąć nowy traktat reformujący UE.

Na tym nie kończą się ataki niemieckiego europosła na polski rząd. Kilka dni temu powiedział, że jego zdaniem rządowa koalicja w Polsce "podzieliła kraj i doprowadziła do jego izolacji na scenie międzynarodowej". Koalicja miała być "skandalem", a LPR "ugrupowaniem stojącym na granicy klerykalnego faszyzmu".

-Schulz mógł zachować większą ostrożność. Polacy sami powinni decydować, jaki będzie kształt przyszłego rządu, i nie potrzebują rad z zewnątrz -uważa szef Komisji Europejskiej Bundestagu Gunther Krichbaum z CDU.

- Bardzo wątpię, by przywódcy państw europejskich na szczycie w Lizbonie kierowali się zaleceniami Schulza - mówi "Rz" szef Komisji Spraw Zagranicznych PE Jacek Saryusz-Wolski (PO).

PIOTR JENDROSZCZYK z Berlina, ANNA SŁOJEWSKA z Brukseli, Aleksandra Rybińska

26 wrzesień 2007

  

Archiwum

PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Poland "Publically Attacked and Humiliated"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media