ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Z Nowym Rokiem

Szanowni Państwo

Od lat próbujemy wyjaśniać zagmatwane elementy naszej historii i prostować zmanipulowane interpretacje wydarzeń z naszej przeszłości.
W swoich poszukiwaniach czasem błądzimy i poddajemy się emocjom chwili lub działaniu kolejnych manipulatorów. Tak jak miało to miejsce z Narodem Polskim, który po 1989 roku dał się ujarzmić i zniewolić.
Ani ja ani nikt inny nie ma monopolu na jedynie słuszną rację.
Dopiero wypadkowa naszych wspólnych poglądów - połączona z analizą poczynionych błędów - daje pojęcie o jakieś obiektywnej prawdzie.

Sześć lat temu rzuciłem hasło "porozumienia ponad barierami".
Adresowane było do tych Polaków, którzy w grudniu 1981 roku stali z drugiej strony barykady a dziś wspólnie z nami chcą ratować Polskę, zniszczoną połączonymi siłami ubeckiej agentury i żydowskich przestępców - międzynarodowego pochodzenia.
Moje wezwanie - porozumienia ponad barierami - skrzętnie podchwycił największy polskojęzyczny przestępca - Aleksander Kwaśniewski, który zrobił z niego hasło propagandowe - jakże cyniczni wykorzystane.
Po wielu podobnych sytuacjach (cynicznego wykorzystywania przez polityków moich słów) zdecydowałem się powstrzymywać od wielu wypowiedzi.

Albowiem jeszcze nieraz "słowa nasze zmienione chytrze przez krętaczy", będą wykorzystywane przeciwko nam samym, przeciwko Polsce.
Życząc wszystkim Rodakom cierpliwości w poznawaniu prawdy, składam życzenia pomyślności, zdrowia i jak najwięcej radości w Nowym Roku.

W Biblii zawarte są bardzo mądre słowa "prawda nas wyzwoli".
Kiedy poznamy pełną prawdę o tym kto i co zrobił w Polsce wtedy łatwiej będzie walczyć z wrogami Narodu Polskiego.
31 grudzień 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
Plan Kołodki
kwiecień 13, 2003
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
Bush: położymy kres tyranii na całym świecie
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
Nowy wirus
luty 2, 2006
net
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media