ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
więcej ->

 
 

Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa




Minister obrony Jerzy Szmajdziński, który przedstawił Sejmowi informację rządu w sprawie zaangażowania Polski w Iraku, powiedział, że przyniosło ono korzyści polityczne i militarne. Sejm przyjął tę informację.

Jak przypomniał szef MON, rząd zdecydował, że misja stabilizacyjna polskich żołnierzy zakończy się z końcem roku, gdy wygaśnie mandat udzielony wielonarodowym siłom w rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ.

W sprawie ewentualnej pó?niejszej obecności w Iraku rząd nie podjął decyzji, lecz pozostawi następcom rekomendację. Według Szmajdzińskiego, w przypadku nowej rezolucji lub dwustronnej umowy z Irakiem będzie możliwe utrzymanie niewielkiej misji szkoleniowej.

Podkreślił, że koniec bieżącego roku jako datę zakończenia misji stabilizacyjnej podawał już w pa?dzierniku 2004 roku.

- Udział w operacji stabilizacyjnej pokazał, że Polska jest aktywnym członkiem wspólnoty międzynarodowej, wzmocnił strategiczne więzi ze Stanami Zjednoczonymi - mówił minister. Zwrócił uwagę, że misja iracka podniosła poziom wyszkolenia żołnierzy, przyniosła nowe doświadczenia m.in. współpracy cywilno- wojskowej, pozwoliła sprawdzić sprzęt oraz systemy łączności, dowodzenia i zaopatrzenia w ekstremalnych warunkach.

Wacław Martyniuk (SLD) powiedział, że choć tezy amerykańskiej administracji o broniach masowego rażenia i powiązaniach irackiego reżimu z Al Kaidą okazały się fałszywe, to korzyścią operacji było usunięcie dyktatury Saddama Husajna. Zdaniem Martyniuka, w przyszłości Polska powinna angażować się tylko w operacje wojskowe na podstawie mandatu ONZ, UE, NATO lub umowy międzynarodowej. Także zdaniem Stanisława Janasa (SdPl) w przyszłości nie należy uczestniczyć w operacjach bez poparcia organizacji międzynarodowych i bez konsultacji z innymi krajami UE.

- To nie była wojna o ropę, ale o godność Irakijczyków - powiedział Paweł Graś (PO), polemizując z Andrzejem Lepperem (Samoobrona), według którego wojna w Iraku toczy się o ?ródła energii.

Marek Jurek (PiS) ocenił, że decyzja o wysłaniu wojsk do Iraku była słuszna i podniosła znaczenie Polski w Europie.

Tadeusz Gajda (PSL) ubolewał, że zaangażowanie się po stronie USA nie przyniosło korzyści gospodarczych ani zniesienia wiz do Stanów.

- Jeśli popełniliśmy błąd, to jesteśmy w bardzo dobrym międzynarodowym towarzystwie, w Iraku jest większość państw Unii i NATO - powiedział Szmajdziński, przypominając, że wojska do tego kraju wysłało 27 państw.

Polska zaangażowała się w Iraku w marcu 2003 roku, wysyłając 200- osobowy kontyngent w rejon Zatoki Perskiej. Latem 2003 roku objęła dowództwo Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe, w której skład weszło ok 2,5 tys. polskich żołnierzy. W obecnej, czwartej, zmianie polskiego kontyngentu w Iraku służy ok. 1700 żołnierzy, 700 pozostaje w odwodzie w kraju. Po kolejnej rotacji na przełomie lipca i sierpnia, polski kontyngent ma być o kilkuset żołnierzy mniejszy.
(PAP)

Komentarz
Trybunał Stanu niepodległej Polski będzie miał doskonały materiał przeciwko Szmajdzińskiemu...
W więzieniu - ten moralny śmieć będzie miał okazję poznać nowe zanczenie "dobrego" choć niekoniecznie "międzynarodowego" towarzystwa.
(zaprasza.net)
16 kwiecień 2005

 

  

Archiwum

Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
Dlatego Huebner otrzymała wszystkie możliwe nagrody i stanowisko w Brukseli
wrzesień 3, 2004
Piotr Mączyński
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
Polscy rolnicy zostali oszukani
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
grudzień 19, 2007
Artur Łoboda
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media