|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
|
|

Ostatnio były zatargi w sprawie wywieszania flagi Kurdistanu w północnym Iraku z pominięciem flagi Iraku. Churchill po pierwszej wojnie światowej po upadku Imperium Ottomńskiego pozostawił Kurdów bez ich państwa, jako mniejszości w Turcji, Syrii, Iraku, Iranie i Armenii. Takie rozłożenie Kurdów w kilku państwach, nadaje się do wykorzystania przez Izrael, w celu zmian reżymów w państwach nie podporządowanych osi USA-Izrael. Radykalni sjoniści używają kurdyjskie ruchy niepodległościowe, w celu destabilizacji Bliskiego Wschodu, w procesie obrony izraelskiego monopolu nuklearnego i budowy hegemonii Izraela „od Nilu do Euftratu.”
Obecnie jest nasilenie ruchów niepodległościowych Kurdów w Iraku, w ramach Kurdyjskiej Demokratycznej Partii (KDP) i Patriotycznej Unii Kurdystnu (PUK), które obiecały swoim członkom zdobycie niepodległości. Szef autonomicznej prowincji Kurdystanu w Iraku, usunął flagę Iraku z tej prowincji, co spowodowało protest marionetkowego rządu w Bagdadzie, premiera Nouri Maliki i żądanie wywieszania flagi Iraku obok flagi kurdyjskiej. Żydzi z Izraela wcześniej proponowali nową flagę dla Iraku, bardzo podobną do flagi izraelskiej, ale nie udało im się zmienić flagi Iraku na wzór i podobieństwo flagi Izraela.
Jednym z ważnych a mało znanych skutków podboju i pacyfikacji Iraku, było duży wzrost wpływów Izraela wśród Kurdów, głównie za pomoca dostaw broni. Seymour Hersh pisał o tym w The New Yorker jak też dziennik francuski Le Figaro. Manipulowanie Kurdów przez Żydów, komplikuje pacyfikacje Iraku przez Amerykanów, co z koleji jest wygodne dla Izraela, dla którego jaknajdłuższy pobyt wojsk USA w Iraku ułatwia politykę ekspansji Żydów na ziemie Arabów.
Turcja była jedynym muzułmańskim sojusznikiem Izraela, który pozwalał na loty ćwiczebne samolotów wojskowych izraelskich i do dziś dostarcza statkami wodę, której Izraelowi jest brak. Teraz wobec popierania Kurdów przez Izrael, stosunki między Ankarą i Tel Awiwem pogarszają się. Marc Champion ogosił 6go września, 2006, w The Wall Street Journal artykuł pod tytułem „Iran Zdobywa Tureckie Serca i Umysły; Popieranie USA i UE Zmniejsza się a Przynależność do Islamu Wzrasta; Poparcie dla NATO Spada [w Turcji].” Izrael może szantażować Turcję możliwością buntu Kurdów w Turcji gdzie stanowią oni 25% ludności.
Po zamianowaniu dowódcy frontu Izraela przeciwko Iranowi, w osobie generała lotnictwa, Żydzi chcą mieć bazę wśród Kurdów, w północnym Iraku, niedaleko granicy z Iranem, w celach spiegowskich i dywersyjnych, w przygotowaniu ataku na Iran przez oś USA-Izrael. John D. McKinnon napisał w tej samej stonie tejże gazety artykuł pod tytułem: „Iran Jest w Ogniskowej Strategi Bush’a w Zwalczaniu Terroru.”
Izrael chce użyć Kurdów do zaczepek i prowokacji przeciwko Iranowi i przeciwko Syrii, pod hasłem zjednoczonego Kurdystanu, 30 milionów Kurdów w Turcji, Syrii, Iranie i w Iraku na terenie blisko 400,000 km. kw. Właśnie rozmaite stadia procesu budowy nowego Bliskiego Wschodu, za pomocą jakoby jednoczenia Kurdystanu, dają Żydom rządzącym w Tel Awiwie, okazją do destabilizacji całego regionu, którą to destabilizację Żydzi europejscy zaczęli od konfliktu przeciwko Arabom w Palestynie.
Strategia Izraela polega na sprowokowaniu regionalnej wojny, która zmieniłaby mapę Bliskiego Wschodu i obaliła nieprzyjazne Izraelowi rządy od Bejrutu do Teheranu za pomocą gry kartą Kurdów. Sprawa Kurdystanu może być kluczem do zmian reżymów w całym regionie.
Tel Awiw ma inicjatywę w osi USA-Izrael i niby popiera niepodległość Kurdów, gdy faktycznie chodzi mu o doprowadzenie do ataku na Iran. W rezultacie, Irakowi grozi rozpad, co może ułtwić Żydom grę kartą kurdyjską. Szczucie jednych na drugich, szyitów i sunitów w Iraku, jest częścią gry kartą kurdyjską, przez stronnictwo wojny w osi USA-Izrael.
Już widzi się ogłoszenia w telewizji w USA propagujące wakacje w wolnym Kurdystanie i zaproszenia inwestorów, w celu przekonania Amerykanów, że Kurdowie są ich najlepszymi przyjaciółmi na Bliskim Wschodzie i że na Kurdach można polegać, żeby cały region bliksko-wschodni uczynić „bezpiecznym dla Izraela.”
Machinacje tego rodzaju rozniecają antysemityzm na świecie, ale to nie szkodzi rządowi w Izraelu, który potrzebuje osiedleńców żydowskich z zagranicy. Faktycznie napad na Iran i ziązany z tym napadem kryzys gospodarki światowej, uderzyłby we wszystkich Amerykanów, włącznie z Żydami amerykańskimi, ale megalomania rządu Izraela i lobby izraelskiego, byłaby zaspokojona jeśli USA zniszczyłoby Iran, który ogłosił, że należałoby wymazać Izrael z mapy Bliskiego Wschodu.
www.pogonowski.com |
|
7 wrzesień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
|
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
|
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
|
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
USA tonie w długach, a Chiny boją się wolnej wymiany swojej waluty?
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bez etykietek (koalicje lokalne)
Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
|
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
|
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
więcej -> |
|