ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
więcej ->

 
 

"Niepodległość" uznana

http://www.kosovo.cerkiew.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2623&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.lenta.ru/news/2008/03/05/eslovenia/

Są takie wydarzenia, o których trudno pisać od razu, bo wzbudzają zbyt wiele emocji, nawet jeśli z góry było wiadomo, że nastąpią. Można było przewidzieć, iż rząd uzna “niepodległość” Kosowa. Nie pomogły apele, protesty, racjonalne argumenty – nie o nie przecież chodziło! Ta skandaliczna decyzja zapadła o wiele wcześniej niż zatwierdził ją polski (?) rząd. Zapadła za naszymi plecami, w Brukseli i Waszyngtonie, a potwierdzenie jej w Warszawie było tylko kwestią czasu. Po raz kolejny wyszła na jaw nasza ślepa uległość wobec USA i UE. Przecież nie wszystkie kraje członkowskie uznały Kosowo! Kto teraz jeszcze powie, że jesteśmy posłuszni Moskwie, skoro wyra?nie widać, czyje zlecenia wykonujemy? Oto Polska - pierwsze słowiańskie państwo, które uznało zbrodnię na słowiańskim narodzie! Wbrew naszej woli, bo przecież nikt nas nie pytał o zdanie, zostaliśmy zdrajcami! Właśnie my, którzy wiemy, co to znaczy żyć pod zaborami, wśród wrogów, bez oczekiwanego wsparcia ze strony Zachodu... Niestety historia jest nauczycielką życia tylko dla tych, którzy chcą z jej nauki korzystać oraz wyciągać właściwie wnioski. Tymczasem w mediach zdają się nam wmawiać, że jak psy Pawłowa reagujemy na “magiczne” słowo “niepodległość” - bez względu na to czyja i czyim kosztem osiągnięta. Na pewno niektórzy tak reagują, gotowi już teraz bronić do upadłego tej “niepodległości”, w imię hasła “za wolność waszą i naszą” zapewne... Co tam prawo, co tam sprawiedliwość, liczy się tylko... no właśnie, co? W imię czego “niepodległość” quasipaństewka stawiamy ponad własną? Bo przecież wyzbyliśmy się własnej, wstępując do Unii i przyjmując bezrefleksyjnie jej dyrektywy i zalecenia. Tymczasem nawet w Brukseli analitycy z Centrum Europejskiej Strategii Wywiadowczej i Bezpieczeństwa (ESISC) doszli do wniosku, iż “jednostronnie proklamowana niepodległość Kosowa łamie główne zasady prawa międzynarodowego” (1). Tylko kogo z rządzących to obchodzi?
Teraz możemy mieć tylko nadzieję, że nasi bracia Serbowie nie przypiszą nam winy naszego rządu. Bo to nie w Rosji, jak ostatnio ktoś w TVP powiedział, rząd całkowicie się oddzielił od narodu, a właśnie w Polsce. Nie można przecież wyrabiać sobie opinii na temat poglądów Polaków wyłącznie na podstawie sondaży!

Wczoraj “niepodległość” Kosowa uznała Słowenia. Jak podaje lenta.ru (2), za taką decyzją głosowało 57 z 90 członków słoweńskiego parlamentu, a przeciw było tylko czterech. Nie jesteśmy już sami...


Kurwa ich mać ! Wiatr historii zmiecie was zaprzańskie psy !
marduk
7 marzec 2008

jednodniówka narodowa 

  

Archiwum

Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
Zimna, piękna Polska
styczeń 22, 2006
zaprasza.net
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media