ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
więcej ->

 
 

"Wasze ulice, nasze kamienice"

Bezdomna pielęgniarka

W schronisku dla bezdomnych przy ul. Gałczyńskiego w Łodzi mieszka pielęgniarka jednego z łódzkich szpitali. Wraz z nią w schronisku przebywa jej córka, studentka Uniwersytetu Łódzkiego.

Kobiety wyrzucono z ich M-3, ponieważ pielęgniarskiej pensji nie wystarczało na czynsz - pisze "Express Ilustrowany".

"Straciłyśmy M-3, ponieważ z pielęgniarskiej pensji mamy nie starczało na czynsz" - opowiada kobieta. "Wyrzucono nas, mimo że uregulowałyśmy prawie połowę zaległości. Do dziś musimy spłacać kredyt w banku, który poszedł na poczet tego długu. Już wiem, że teraz długo nie będzie stać nas na żaden własny kąt".

"Trafiły do naszego schroniska na początku pa?dziernika" - mówi Grażyna Kośka, starszy administrator Schroniska Dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Gałczyńskiego w Łodzi. "Wcześniej przez pewien czas pomieszkiwały u znajomych. Są schludne, zadbane i bardzo uprzejme".

Pielęgniarka i jej córka w niczym nie przypominają bezdomnych kobiet. Bardzo proszą, by nie ujawniać ich imion, nazwiska oraz szpitala i kierunku studiów. Pielęgniarka z powodu charakterystycznego koloru włosów nie zgadza się nawet tyłem pozować do zdjęcia. Wyjaśniła, że nikt ze znajomych nie wie, iż nocuje w przytułku.

"Gdy ktoś chce nas odwiedzić, kłamiemy, że właśnie zaplanowałyśmy wyjście lub mamy remont" - wyznaje pielęgniarka. "Jak ognia unikamy rozmów o urządzaniu domów, meblach, kłopotach z ogrzewaniem albo sąsiadami. A mimo to ciągle myślimy tylko o tym, że zostaniemy zdemaskowane i ludzie będą wytykać nas palcami".

Pielęgniarka i jej córka zajmują kilkumetrowy pokój na pierwszym piętrze schroniska. Jest w nim kilkunastoletni regał, dwie stare wersalki i telewizor. Ani śladu kurzu, wszystko równiutko poukładane. Podłoga lśni z daleka. Kobieta twierdzi, że nie starcza jej na jedzenie. "Po odliczeniu rat spłaty długów, z mojej pensji zostaje nam na życie 500 złotych"- opowiada. "W schronisku mamy tylko bezpłatny dach nad głową, ale jedzenie, środki czystości i odzież musimy kupować za własne pieniądze".
(PAP)

Komentarz
Przedwojenne powiedzenie żydowskich nacjonalistów brzmiało:
"wasze ulice, nasze kamienice".

Nieprzypadkowo więc, dwie struktury - mające największy udział w wyrzucaniu ludzi na bruk to :
Prezydent RP i Unia Wolności - której członkowie szczególnie w Krakowie prowadzili taką - sprzeczną z Konstytucją działalność.

Pamiętać jednak należy, że obecna Platforma Obywatelska to przefarbowani członkowie Unii Wolności szukający nowych sposobów na oszukanie i ograbienie Polaków. Wstąpienie do tej partii Hanny Gronkiewicz Waltz jest tego najlepszym dowodem.
(Piotr Mączyński)
27 październik 2004

 

  

Archiwum

Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2

maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Kasablanka i Bordo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media