|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
więcej -> |
|
Szanowni Państwo
|
|
Korzystając z pobytu w Kanadzie chciałbym zaprosić Państwa do wspólnej dyskusji - nad rodzącą niepokoje - przyszłością Polski.
Obserwacja polskiego życia politycznego i społecznego doprowadziła, wiele lat temu do alarmujących konkluzji. Skutkiem czego krakowskie środowisko ludzi kultury - nieuwikłanych w polityczne uzależnienia, zdecydowało się dać wyraz swego sprzeciwu wobec otaczającej, antypolskiej rzeczywistości politycznej. Uzewnętrznieniem tego sprzeciwu jest, założony między innymi przeze mnie, portal internetowy www.zaprasza.net - pozbawiony jakiejkolwiek cenzury politycznej. Na nim zabierają głos ci, którzy inaczej niż polskojęzyczne media widzą sytuację w Polsce.
Pragnąłbym, aby wszyscy Polacy z Toronto i okolic, którym na sercu leży dobro Polski, spotkali się wspólnie ze mną, by skonfrontować swoją wiedzę o sytuacji w Polsce.
Rozumiejąc, że w życiu bywają różne sytuacje i drogi dawnych wspólników lub przyjaciół - bardzo często się rozchodzą, proszę o zrozumienie faktu, że zapraszam wszystkich przedstawicieli torontońskich mediów, oraz znanych mi osób z kręgu Polonii.
Niechaj przybycie Państwa na spotkanie stanie się dowodem, że Polska jest wartością najwyższą.
Proszę jednocześnie, aby wszyscy z Państwa, których z niewiedzy nie zaprosiłem na spotkanie czuli się również zaproszonymi.
Spotkanie odbędzie się 4 stycznia 2005 roku godz. 8.30 wieczorem, w Centrum Kultury im. Jana Pawła II, Cawthra Rd - Mississagua.
Polska - początek czy koniec drogi ?
Od niepamiętnych czasów znajduje się w moim domu, wydana w 1864 roku w Nowym Jorku gazeta "Echo".
W roku upadku Powstania Styczniowego polskimi uchod?cami targały animozje i wzajemna niechęć.
Po stu czterdziestu latach zastaję Polonię w podobnej kondycji.
A przecież obecna sytuacja polityczna jest bardzo zbliżona do ówczesnej.
Wtedy to - w 1864 roku Car Rosji zlikwidował pozory autonomii Polski zmieniając nazwę - podporządkowanego sobie Królestwa Polskiego na "Kraj Przywiślański".
Jaką nazwę będzie miała Polska w przyszłej Unii Europejskiej jeżeli oszukane społeczeństwo poprze Konstytucję Europejską, której treści podobnie jak Traktatu Akcesyjnego nikt nie zna?
Teoretycznie (podobnie jak po 1864 roku) otwiera się przed nami rynek Europejski i zniesione zostaną wszystkie bariery celne. Dla większości społeczeństwa polskiego taka sytuacja nie ma żadnego znaczenia, ponieważ tylko wąska grupa kapitału, posiadająca uprzywilejowany dostęp do dużych kontraktów może i będzie korzystać z "członkostwa" Polski w Unii Europejskiej.
Starsze pokolenia Polaków pamiętają z nauki historii w szkole podstawowej, że przodkowie tychże kapitalistów doskonale handlowali z Rosją.
A co pozostało Polakom?
Ciężka praca w nędzy.
Jesteśmy dziś najbiedniejszym i najbardziej zacofanym gospodarczo krajem wśród nowych członków UE wywodzących się z dawnego Bloku Wschodniego. Jednocześnie Polacy pracują najdłużej i najsolidniej wśród Narodów Europy. Prywatne zakłady w Polsce prześcignęły profesjonalizm wykonawstwa prezentowany prze Kanadyjczyków. Dawne komunistyczne niechlujstwo to historia.
Dlaczego więc, mimo wielu osiągnięć jest tak ?le?
Czy Polonia może i czy powinna wesprzeć Rodaków w Kraju.
Czy Polska może i czy powinna zostać w przyszłości gwarantem bezpieczeństwa na wypadek niekorzystych zmian w krajach pobytu Polaków na emigracji ?
Na te, oraz wiele innych, bardzo trudnych pytań postaramy się odpowiedzieć dnia 4 stycznia 2005 roku w Polskim Centrum Kultury im. Jana Pawła II, Cawthra Rd - Mississagua.
Godz. 8.30 wieczorem
W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie multimedialny pokaz "Krakowskie Tradycje - ?ródło polskości".
artur@zaprasza.net
Artur Łoboda
|
|
4 styczeń 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Dariusz Benedykt Ciesielski - ZAŻALENIE
grudzień 4, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Antyrakietowy ser szwajcarski
czerwiec 14, 2007
Bartłomiej Kozek
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
|
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
|
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
|
więcej -> |
|