ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Antypolonizm żydowski to nic nowego...

Rozdział XX (1)

Czemu Zydom nie podoba sie raport Morgenthau'a?

Poniewaz Zydzi w Stanach Zjednoczonych powoluja sie ze wzgledow propagandy na Polske, poniewaz, wedlug statystyki zydowskiej, przybywa obecnie do Ameryki 250 tys. Zydow z Polski i wreszcie z uwagi na to, ze Polska na zasadzie wlasnego doswiadczenia miala sposobnosc zapoznac sie z programem wszechswiatowym, - mozemy sie cos niecos od Polski w kwestii zydowskiej nauczyc.

Doszlo dzis u nas do tego, ze nie mozna wziac do reki zadnego dziennika amerykanskiego, by w nim nie znalezc sladow zydowskiej propagandy antypolskiej, propagandy, majacej na celu odwrocenie naszej uwagi od tego, co sie dzieje w porcie nowojorskim. Jesli czytelnik powie: `Nie myslimy o Polsce, myslimy o Stanach Zjednoczonych, - odpowiemy mu na to, ze wlasnie mysli juz o Polsce w ten sposob, w jaki Zydzi amerykanscy chca, by myslal, a fakt, ze mysli o tym w sposob zgodny z zyczeniem zydowskim czyni go w pewnej mierze niezdolnym do zrozumienia caloksztaltu kwestii zydowskiej w Stanach Zjednoczonych.

Slusznym jest tedy, bysmy dowiedzieli sie cos o kraju, z ktorego w tak szybkim tempie przybywa do nas cwierc miliona ludzi, dla przekonania sie, co ci ludzie tam robili i wreszcie, bysmy stwierdzili, na jakich podstawach opiera sie oswiadczenie Zydow, iz uciekaja przed `przesladowaniem.

Posiadamy piec dokumentow urzedowych, zaopatrzonych w pieczecie Stanow Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a dokumenty te zawieraja sprawozdania naocznych swiadkow. Dokument amerykanski nosi tytul `List Prezydenta Stanow Zjednoczonych, zawierajacy, stosownie do rezolucji Senatu z dnia 28 pazdziernika 1919 r., raport czcigodnego Henryka Morgenthau o dzialalnosci Misji Stanow Zjednoczonych w Polsce. Ten dokument senatu nosi numer 177.

Dokument ten zawiera nadto raport dodatkowy, podpisany przez generala-brygadiera armii Stanow Zjednoczonych Edgara Jadwina.

Dokument ow otacza jakas tajemnica. Jakkolwiek wydano go w druku dla uzytku publicznosci, niebawem jednak wydanie jego stalo sie niezmiernie rzadkie. Zniknelo w ciagu jednej niemal nocy. Egzemplarz, ktory dostarczyl nam materialu do obecnego badania, udalo nam sie zdobyc z nieslychanym trudem. Szefem tej misji amerykanskiej, ktora bawila w Polsce od 13 lipca do 13 wrzesnia 1919 r. byl Henryk Morgenthau, Zyd amerykanski, byly posel Stanow Zjednoczonych w Turcji, czlowiek cieszacy sie doskonala opinia zarowno prywatna, jak publiczna.

Powiadaja ogolnie, iz Zydom nie podoba sie jego raport, jako zbyt malo wyczerpujacy. W kazdym razie jedno jest pewne: prasa zydowska nie uczynila z niego uzytku; nie powoluja sie nan w propagandzie zydowskiej; nie posiada poreczenia zydostwa amerykanskiego. Przyczyna tego stanowiska Zydow wobec raportu Morgenthau'a jest fakt, ze dakument ten przedstawia polozenie Zydow w Polsce w sposob scisle prawdziwy i zawiera przy tym bardzo ciekawe spostrzezenia

Opinie te wszakze o raporcie Morgenthau'a Zydzi amerykanscy ujawniaja jedynie posrednio. Mianowicie z chwila, gdy Misja Amerykanska opuscila Polske, przybyla Misja Angielska i pozostala do grudnia. Glownym czlonkiem Misji Angielskiej byl Sir Stuart Samuel, ktorego brat, Herbert, piastuje obecnie godnosc Wysokiego Komisarza w Palestynie. Wraz z nim przybyl do Polski oficer angielski, kapitan P. Wright, ktory zlozyl rowniez raport dodatkowy. Oba te raporty zaopatrzyl raportem wstepnym Sir H. Rumbold, przedstawiciel Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Otoz z tych pieciu raportow, zlozonych przez Morgenthau'a, Samuela, Jadwina, Wrighta i Rumbolda, Zydzi w Stanach Zjednoczonych rozpowszechnili tylko jeden, raport Samuela. Dzienniki podawaly go w calosci, rozdawano go jako biuletyn Amerykanskiego Kongresu Zydowskiego.
Raport Samuela mozna nabyc wszedzie w kazdej liczbie egzemplarzy, nie mozna tylko za zadna cene dostac raportu, zlozonego przez czlonka Amerykanskiego ciala dyplomatycznego, i przeslanego Senatowi w formie listu przez Prezydenta Stanow Zjednoczonych. Czemu? Poniewaz owe cztery raporty przedstawialy sytuacje prawdziwie na podstawie przeprowadzonych na miejscu badan, i gdyby je wydrukowano w Stanach Zjednoczonych i rozrzucono wsrod ogolu, spojrzalby on wowczas inaczej na masowa imigracje Zydow z Polski do Ameryki.

Nawet oglaszajac drukiem raport Samuela, Zydzi nie publikuja dolaczonego don raportu kapitana Wrighta. W biuletynie Amerykanskiego Komitetu Zydowskiego raport Wrighta ukazal sie w postaci skroconej, zmniejszonej, pozbawionej istotnego znaczenia; w wydawnictwie zas `Maccabean@ - raporty Rumbolda i Wrighta potraktowano bez wszelkiej kurtuazji, natomiast raport Samuela ogloszono w calosci.

Aby czytelnik mogl wyrobic sobie sad o tej sprawie, podamy ponizej swiadectwo owych pieciu (a nawet szesciu, jesli policzymy Homera H. Johnsona, ktory podpisal raport amerykanski wspolnie z generalem Jadwinem) swiadkow, streszczajac najwazniejsze tych raportow punkty; w ten sposob uwidoczni sie zgodnosc i roznosc opinii poszczegolnych sprawozdawcow.

1. Co do przesladowania w ogole.
Sir Stuart Samuel mowi: `Polacy na ogol maja nature szlachetna i gdyby silna dlon rzadowa poskromila obecne podniecenie prasy, Zydzi, jak w ciagu ubieglych lat 800, mogliby zyc i nadal w Polsce w dobrych stosunkach ze swymi wspolobywatelami.

Zauwazmy jak lekko wspomina Sir Stuart o represjach prasowych. Polska prasa uzyskala wreszcie swobode slowa pisanego.

Korzysta obecnie z przywileju, jaki prasa zydowska posiadala w Polsce zawsze. Ale dzis, gdy pisze swobodnie o Zydach, - nalozcie jej mocny kaganiec, - wola Sir Stuart. Nie osmielilby sie zadac tego w Anglii, gdzie prasa tez posiada swobode. Co do prasy zargonowej w Polsce, to czytelnik znajdzie informacje w tym wzgledzie w szkicu Izraela Friedlaendera pt.`Problemat Zydostwa Polskiego". Friedlaender byl Zydem, a ksiazke jego wydala zydowska firma wydawnicza w Cincinnati.

Mowi on: `Powstala prasa zargonowa i stala sie poteznym czynnikiem cywilizacyjnym wsrod Zydow w Polsce. O donioslosci jej wplywu moze swiadczyc fakt, ktory, rzecz szczegolna, Polacy stwierdzaja z wyrzutem, ze glowny dziennik zargonowy w Warszawie rozchodzil sie przed paru laty w wiekszej liczbie egzemplarzy, niz wszystkie czasopisma polskie razem wziete@.

Henryk Morgenthau pisze (par. 7). `Zolnierzy podburzano zarzutem, ze Zydzi sa bolszewikami, we Lwowie zas twierdzono, iz Zydzi trzymaja strone Ukrainca. Totez te ekscesy mialy nie tylko antysemicki, ale rowniez i polityczny charakter".

A dalej (par. 8). `Podobnie jak Zydzi oburzyliby sie, gdyby caly narod zydowski potepiono za czyny poszczegolnych jednostek sposrod ich wspolwyznawcow, tak rowniez nieslusznym byloby potepiac narod polski jako taki za gwalty popelniane przez niekarne oddzialy wojskowe lub tez podczas rozruchow lokalnych. Ekscesy te byly najwidoczniej popelniane bez premedytacji, gdyby bowiem byly wynikiem poprzedniego obmyslonego planu, wowczas liczba ofiar dosieglaby tysiecy, nie zas 280.
Przypuszczaja na ogol, ze ekscesy wynikly na podlozu ogolnego antysemityzmu wywolanego przekonaniem, iz ludnosc zydowska jest politycznie wroga panstwu polskiemu".
30 czerwiec 2003

Mirosław J. Wiechowski 

  

Archiwum

Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
"Polskim rolnikom będzie lepiej niż unijnym"
lipiec 11, 2002
PAP
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
Czemu cesarz Austrii przemianował Małopolskę na Galicję?
maj 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
21 postulatów Solidarności które wynegocjowano strajkami sierpnia roku 1980
sierpień 28, 2005
Adam Sandauer
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media