|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
więcej -> |
|
Zjazd Wicyniaków
|
|

Stowarzyszenie Kresowian w Sulęcinie organizuje I Światowy Zjazd Wicyniaków, który odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2007 w ośrodku „Kormoran” w Sulęcinie.
Wicyń - licząca ok. 2000 mieszkańców wieś na Podolu ( powiat Złoczów, woj. Tarnopolskie) została po II wojnie światowej wysiedlona. Większość Wicyniaków osiedliła się na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej, jednak pewna część wyjechała poza granice kraju. Obecnie Wicyniacy i ich potomkowie są rozrzuceni po całej Polsce, Europie i świecie.
Zjazd ma głównie na celu umożliwienie wspólnego spotkania Wicyniaków i ich rodzin oraz zapoznanie młodszego pokolenia z historią i tradycją Wicynia. Okazją do spotkania jest przypadająca w tym roku trzechsetna rocznica koronacji Cudownego Obrazu Matki Boskiej Wicyńskiej.
Organizatorzy zjazdu chcą zainicjować podjęcie wspólnych działań dla zabezpieczenia pozostałości cmentarza w Wicyniu oraz ufundowania tablicy pamiątkowej przeznaczonej do umieszczenia w murze kościoła. W programie spotkania przewidziano wiele atrakcji m. in. koncert chóru „Orzeł Biały” i promocję książki Józefa Argasińskiego „Wicyń – niezwykła wieś na Podolu”.
Komitet organizacyjny chciałby aby wiadomość o Zje?dzie dotarła do wszystkich Wicyniaków i ich potomków. Stanisław Czak prezes Stowarzyszenia Kresowian w Sulęcinie rozesłał pod wszystkie znane adresy zaproszenia. Niestety miejsca zamieszkania wielu osób nie są znane. Być może wiadomość o Zje?dzie dotrze do nich poprzez tą informację. Telefon kontaktowy +95 755 2001.
Edward Wo?niak
|
|
12 czerwiec 2007
|
|
Edward Wo?niak
|
|
|
|
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
|
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
|
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
|
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
|
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
|
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
|
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
|
Czy jesteśmy skazani na kryzys?
październik 27, 2008
Dariusz Kosiur
|
Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
|
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
|
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
więcej -> |
|