ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Pytania, na które odpowiedział Sejm

Sejm odpowiada na pytania

Kancelaria Sejmu
Biuro Listow
ul.
00-902

BLS-II/151/14187/2003

Pani
Elizabeth Gawlas
gertruda90@hotmail.com

Szanowna Pani,

w odpowiedzi na Pani zapytania wyrażone w liście nadesłanym internetową pocztą w dniu 8 stycznia 2003 r. uprzejmie informuję, że przystąpienie Polski do Unii Europejskiej stanowi przedmiot prac rządu. Wszelkich informacji, w tym. m.in. o dostępie do przepisów, udziela Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (www.ukie.gov.pl).
Natomiast decyzja o przeprowadzeniu referendum zostanie podjęta przez rząd w trybie i na zasadach określonych w ustawie o referendum. Obecnie w Sejmie RP trwają prace nad przedstawionym przez Prezydenta RP projektem ustawy o referendach ogólnokrajowych (druk 962). Całość procesu legislacyjnego jest do wglądu na stronie www.sejm.gov.pl®prace Sejmu.

/-/ Bożena Wyszyńska
starszy specjalista
Elzbieta
Gość

Wysłany: Pią Sty 17, 2003 14:46 Temat postu: Odpowiedzi

listopad 2000 TK
politicus.win.pl

Pytania do rzadu, sejmu i senatu w Polsce

1-Czy porozumienie w Kopenhadze, jest wazne, jezeli podpisal je premier - wielokrotny przestepca ?

W swiecie cywilizowanym - NIE.

2- Gdzie mozna przeczytac 26 000 przepisow UE w jezyku polskim lub angielskim ?

Podac strone na internecie.

3- Czy referendum bedzie wazne, jezeli kazdy obywatel uprawniony do niego nie bedzie z nimi dokladnie zapoznany ?

Bez wlasciwej wiedzy nie dopuszcza sie do matury.

4- Czy poslowie w sejmie i senatorowie znaja 26 000 przepisow UE ?

Odpowiedz znamy - Nie. Ale czy oni o tym wiedza?
Niech potwierdza.

5 - Czy obecna wladza jest legalna ?

Ktos niedawno napisal, ze od 1945 do 2003 w Polsce nie bylo legalnej polskiej wladzy. Nie mozna uznac za legalna wladze z Magdalenki i Okraglego stolu, bo to bylo koryto prosto z "Folwarku zwierzecego" Orwella.
Obecna ordynacja wyborcza nie pozwala na wybranie legalnej polskiej wladzy.

Prezydent Ryszard Kaczorowski sprzedal insygnia za marna emeryture.

Czekamy na oficjalne oswiadczenie i odpowiedzi od rzadu, sejmu i senatu.

Polacy - 58 milionow.


cd.
Nie Polska, tylko Miller i kumple z SLD ( czytaj PZPR ). Dlatego Gruby nie sciemniaj, ze akt zrzczeczenia sie niepodleglosci podpisala Polska, tylko ze zrobili to zdrajcy i szubrawcy, ktorzy winni za to wisiec ! Ale i na to przyjdzie jeszcze pora. Ponadto jaki to Polski rzad, ktory ma ledwie 12% akceptacji, ktora ciagle leci na leb !!! To najgorszy wynik poczawszy od 1989 roku. Dlatego Gruby pisz, ze ci kundle podpisali to w swoim wlasnym imieniu, no i oczywiscie w imieniu takich judaszowych sprzedawczykow jak Ty i Tobie podobni, ale co ma z tym wspolnego cala Polska ?

Elzbieta

Gdyby nawet referebdum bylo trzydniowe, to wiemy, ze organizuje je NIELEGALNA WLADZA.



18 kwiecień 2003

Elzbieta 

  

Archiwum

Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
Czy to prawda...?
czerwiec 20, 2004
Piotr Mączyński
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media