|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
więcej -> |
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
|
|

Ruch Moralnego Sprzeciwu z głębokim smutkiem i poruszeniem przyjął wiadomość o nagłej śmierci w więzieniu w Hadze Slobodana Miloąevića, wybitnego męża stanu, serbskiego patrioty i socjalisty, orędownika jedności Słowian i długoletniego prezydenta Serbii i Jugosławii.
Oburzenie budzi fakt, że człowiek znajdujący się w szczelnie strzeżonym areszcie, cierpiący na poważne schorzenia serca oraz powodujące uciążliwe objawy somatyczne nadciśnienie tętnicze nie znajdował się pod wystarczającą opieką medyczną. Przypominamy, że dwa tygodnie temu, prezydium sądu Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Wojennych w byłej Jugosławii odrzuciło prośbę Slobodan Miloąevića o tymczasowe zwolnienie go z wiezienia i umożliwienie przeprowadzenia kompleksowych badań oraz leczenia w klinice kardiologicznej w Moskwie, przy pełnych gwarancjach ze strony jego adwokatów oraz władz Federacji Rosyjskiej, że po zakończeniu leczenia wróci do Hagi, by kontynuować udział w toczacym się przeciwko niemu procesie.
Nie da się ukryć, że postępowanie sądu reprezentującego tzw. „demokratyczny świat” jest złamaniem podstawowych norm postępowania w stosunku do oskarżonego oraz praw każdego człowieka do opieki medycznej i leczenia chorób. Nagła śmierć Slobodana Miloąevića staje się tym bardziej zaskakująca w świetle sytuacji, gdy przed kilkoma dniami, w tym samym więzieniu, popełnił samobójstwo inny serbski oskarżony, były prezydent Republiki Serbskiej Krajiny, Milan Babić.
Postępowanie Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Wojennych w b. Jugosławii i aprobata jego poczynań przez polityków Zachodu, dla których jeszcze nie tak dawno były prezydent Serbii i Jugosławii był partnerem politycznym, postrzegamy jako w najwyższym stopniu niegodziwe.
Dzisiejsze wydarzenia jeszcze bardziej przekonują o tym, że elity polityczne Zachodu oraz Trybunał w Hadze nie chcą pełnego i rzetelnego, choć zapewne niezbyt wygodnego dla nich wyjaśnienia wszelkich okoliczności towarzyszących krwawemu rozpadowi Jugosławii w latach 90. ubiegłego wieku. Organ powołany formalnie na mocy kończącego wojnę w Bośni traktatu w Dayton w 1995 roku w celu osądzenia zbrodniarzy wojennych, stał się trybunałem politycznym, którego zadaniem jest nagonka na tych, którzy nie zgadzają się z dyktatem wielkich potęg tego świata i próbowali strzec suwerenności i niezależności swojego kraju. Proces Miloąevića od początku wpisywał się w schemat takiej politycznej presji i nie służył wołającym o rzeczywistą sprawiedliwość tysiącom zwykłych ofiar bałkańskiej tragedii.
Warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do niektórych polityków skrajnie nacjonalistycznych i szowinistów głoszących idee "Wielkiej Serbii", Slobodan Miloąević zawsze dążył do pokojowego rozwiązania kryzysu jugosłowiańskiego, chętnie angażował się w rozmowy międzynarodowe służące jego rozwiązaniu, a także opowiadał się za wiernością ideałowi "braterstwa i jedności" narodów południowosłowiańskich, którą głosił marszałek Josip Broz-Tito. Dlatego też w czasie rozpadu państwa dążył od utrzymania porządku konstytucyjnego oraz dalszego istnienia federacji lub konfederacji jugosłowiańskiej. Wbrew twierdzeniom rozpowszechnionym na Zachodzie, Miloąević nie ponosi osobistej odpowiedzialności za zbrodnie serbskich oddziałów paramilitarnych w czasie wojny domowej, nad którymi już od wczesnych lat 90. nie miał żadnej kontroli.
Ruch Moralnego Sprzeciwu składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego, Socjalistycznej Partii Serbii oraz pogrążonemu w żałobie narodowi serbskiemu.
Rada Polityczna RMS, 11 marca 2006 roku.
Drugarice i drugovi, Poątovani prijatelji!
Povodom smrti bivąeg predsenika Srbije i Jugoslavije, Pokret Moralnog Otpora (Ruch Moralnego Sprzeciwu) iz Poljske, izraľa najdublje saučeąće porodici Miloąević, glavnom odboru Socijalističkoj Partii Srbije, srbskim levičaram i svim naąim prijateljima iz Srbije i prostora bivąe Jugoslavije.
Smatramo, da ličnost Slobodana Miloąevića uvek bude velika stranica u sjajnoj knige srbskoj istorii i da ľrtva njenog ľivota, poloľena za slobodu, mir i bezbednost svih Srba nikada ne bude zaboravljena. Večnaja pamjat!
Politički Savet Pokreta Moralnog Otpora (RMS), u Varąavi, 11 marta 2006 godine.
Ruch Moralnego Sprzeciwu jest wspólnym przedsięwzięciem ludzi dobrej woli nie wyrażających zgody na antyspołeczną, wymierzoną w narodową kulturę i tożsamość politykę neoliberalną.
Naszym głównym celem jest zaktywizowanie polskiego społeczeństwa do walki o lepszą, sprawiedliwą i wolną Polskę.
Pragniemy aby:
• młode pokolenia Polaków wychowywały się w poczuciu stabilizacji ekonomicznej i sprawiedliwości społecznej
• bezrobocie, motor gospodarki kapitalistycznej, ustąpiło miejsca zasadzie pełnego zatrudnienia
• rodzima nauka i kultura miały dogodne warunki do rozwoju
• państwo otoczyło swoim mecenatem sport, będący gwarantem zdrowego fizycznie społeczeństwa
• bezpłatna służba zdrowia świadczyła usługi najwyższej jakości
Jeżeli otaczająca Cię rzeczywistość budzi Twój sprzeciw. Jeżeli dostrzegasz potrzebę zmian. Włącz się w Ruch Moralnego Sprzeciwu!
|
|
13 marzec 2006
|
|
Radovan
|
|
|
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Wielkie nic w siebie zapatrzone.
PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
|
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
|
Spisek generałów w USA?
kwiecień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
|
Wydano wyrok !!!
kwiecień 19, 2003
przysłała Elżbieta
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Są w Ojczy?nie ważne sprawy
grudzień 8, 2007
Dariusz Kosiur
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
|
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
|
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
|
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
|
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
więcej -> |
|