ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
więcej ->

 
 

Stachanowskie wzorce moralności


Przyjmowanie petentów w obecności trzech urzędników, przeszklone drzwi do pomieszczeń, w których obsługiwani są petenci - to propozycje antykorupcyjnych rozwiązań, jakie pojawiły się w krakowskim magistracie po przedwczorajszej prowokacji w Wydziale Komunikacji, podczas której reporter TVN wręczał łapówkę dyrektorowi tego wydziału w zamian za przyspieszenie wydania prawa jazdy.

W najbliższym czasie w Wydziale Komunikacji UMK przeprowadzona będzie kontrola. Na razie nie wiadomo jeszcze, jaki będzie jej zakres, ale najprawdopodobniej sprawdzone zostaną wszystkie decyzje dotyczące praw jazdy wydanych w przyspieszonym trybie. Jak się dowiedzieliśmy, w trakcie wakacji wydział załatwiał od 2 do 5 takich spraw tygodniowo, a wcześniej - kilkanaście miesięcznie.

Piotr Malcharek, wicedyrektor Wydziału Organizacji i Nadzoru UMK, przyznaje, że po aferze w Wydziale Komunikacji rozważane jest wprowadzenie obowiązku przyjmowania petentów w obecności co najmniej 3 urzędników. - W niektórych wydziałach tak się już dzieje, ale to rozwiązanie nie było dotąd obowiązkowe.

- Być może zostanie wprowadzony wymóg, by zawsze petent przyjmowany był przez urzędników, zwłaszcza gdy jego sprawa kończyłaby się jakąś arbitralną decyzją - dodaje dyrektor Malcharek.

Takie rozwiązanie można szybko wprowadzić, bo nie wymaga nakładów finansowych. Pieniądze potrzebne są na zamontowanie przeszklonych drzwi we wszystkich pokojach, w których przyjmowane są strony. - Przeszklenia (także ścianek między pokojami) wykonywane są przy okazji remontów lub modernizacji naszych budynków - podkreśla Piotr Malcharek. - Monitoring montowany jest tylko w dużych salach przyjęć petentów, także po to, by sprawdzać, jak pracują urzędnicy.

Magistrat nie planuje uruchomienia specjalnego antykorupcyjnego telefonu. - Jeżeli ktoś ma uzasadnione podejrzenia o korupcji, są inne metody powiadomienia nas o tym - zaznacza dyrektor.

(GEG)
www.dziennik.krakow.pl

Zauważyć należy, że aresztowany w chwili obecnej dyrektor Wydziału Komunikacji to człowiek z nadania prezydenta Majchrowskiego a przed wyborami tenże obiecywał walkę z korupcją. Dzisiaj stwierdził, że nie zwolni swojego pupila dopóki nie zobaczy prawomocnego wyroku.
(ZN)
5 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
Jednostka wszystkim?
październik 20, 2007
Remigiusz Okraska
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Dług Polski
luty 27, 2006
Goska
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jeśli chcecie pomóc Krzysztofowi Wyszkowskiemu w jego walce o prawdę o Lechu Wałęsie i III RP
maj 13, 2008
z ulotki
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
Sprawiedliwość w piekle (Zabójstwo Saddama Husajna)
styczeń 9, 2007
Jacek Zychowicz
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
sukiennice
luty 7, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media