ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
więcej ->

 
 

Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn

Informacja

Informuje, ze w dniu 28 kwietnia 2003 roku Panstwowa Komisja Wyborcza zaswiadczyla, ze "Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn" z siedziba w m.st. Warszawie, wpisane do ewidencji stowarzyszen zwyklych, prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 229, jest podmiotem uprawnionym do prowadzenia kampanii referendalnej w programach radiowych i telewizyjnych oraz do zglaszania kandydatow do obwodowych komisji do spraw referendum oraz do wyznaczania mezow zaufania i ich zastepcow.

"Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn" bedzie wspoldzialalo ze wszystkimi podmiotami uprawnionymi do udzialu w referendum oraz innymi organizacjami i srodowiskami, ktore pragnac zachowania niepodleglosci i suwerennosci Polski, sprzeciwiaja sie przystapieniu Polski do Unii Europejskiej, w zakresie informowania Polakow o rzeczywistych skutkach ewentualnego poddania Polski rzadom Brukseli.

"Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn" bedzie wspoldzialalo z innymi podmiotami uprawnionymi do udzialu w referendum w zakresie dopilnowania rzetelnosci liczenia glosow oddanych w referendum i w tym celu zamierza wystawic swoich kandydatow na czlonkow komisji do spraw referendum oraz mezow zaufania do wszystkich obwodowych komisji do spraw referendum.

Zainteresowanych wspolpraca prosze o kontakt na adres do korespondencji: Posel Jan Lopuszanski, Sejm RP, 00-902 Warszawa, ul. Wiejska 4/6, tel. (022) 694.1648, fax. (022) 694.1645, e-mail:
Jan.Lopuszanski@sejm.pl . Zglaszac mozna sie do 13 maja 2003r.

Z powazaniem
Jan Lopuszanski
Posel na Sejm RP
Warszawa, dn. 29 kwietnia 2003 roku

http://www.innestrony.pl

http://www.innestrony.pl/?isi=xi1043

 
http://www.lopuszanski.pl

http://www.lopuszanski.pl/index.php3?x=serwis/pliki/51



Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
Prezes Jan Lopuszanski
1 maj 2003

 

  

Archiwum

50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media