|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
więcej -> |
|
PAX americana
|
|

W ciągu trzech tygodni izraelskiej operacji odwetowej "Dni Pokuty" na północy Strefy Gazy wojsko zabiło 129 Palestyńczyków i zniszczyło 91 domów, pozbawiając dachu nad głową 143 rodziny, łącznie 675 osób.
Jak informuje ogłoszony dziś raport Agencji ONZ ds. pomocy uchod?com palestyńskim (UNRWA), sama odbudowa domów będzie kosztowała 2,5 miliona dolarów.
Wskutek działań izraelskich ucierpiało pięć szkół prowadzonych przez agencję ONZ i jedno przedszkole oraz trzy meczety.
Wojskowym celem operacji "Dni Pokuty" ma być uniemożliwienie organizacjom palestyńskim występującym przeciwko okupacji ziem Autonomii Palestyńskiej prowadzenie ze Strefy Gazy ostrzału miejscowości pogranicznych w Izraelu rakietami "Kasem".
Jak wynika z informacji pochodzących ze ?ródeł izraelskich, intensywność tego ostrzału z terenu Strefy Gazy poważnie osłabła wskutek zniszczenia przez bomby, czołgi i artylerię izraelską wielu małych warsztatów kowalskich i ślusarskich, gdzie produkuje się "Kasemy".
(PAP)
CZY MOŻEMY SIE SPODZIEWAĆ UDERZENIA USA NA BIAŁORUŚ?
Informacja z serwisu WWW.BIALORUS.PL
Prezydent Bush podpisał "Akt o demokracji w Białorusi"
Radio Swaboda 2004-10-21
Wczoraj, 20 pa?dziernika prezydent USA George Bush podpisał „Akt o demokracji w Białorusi”. Z okazji podpisania dokumentu prezydent wystąpił ze specjalnym oświadczeniem:
„Akt o demokracji w Białorusi”, który dziś podpisałem pomoże sprawie demokratyzacji Białorusi. Ten akt ustawodawczy, uchwalony w oparciu o obie partie, demonstruje głębokie zaniepokojenie wydarzeniami w Białorusi i nasze zobowiązanie do wspierania tych Białorusinów, którzy muszą pracować w cieniu, aby przywrócić wolność swojemu krajowi”, - powiedział prezydent USA.
„W czasie, gdy wolność poszerza swoje granice w całym świecie, Aleksander Łukaszenka i jego rząd przekształca Białoruś w represyjny reżim w samym sercu Europy, jego rząd odizolowany jest od sąsiadów i własnych ludzi, odizolowanych od siebie nawzajem. Będziemy współpracować z naszymi sojusznikami i partnerami, aby pomóc tym, którzy dążą do powrotu Białorusi w należne jej miejsce – do rodziny euroatlantyckich demokracji. W wolnej i niezależnej Europie nie ma miejsca dla takiego reżimu.
17 pa?dziernika pan Łukaszenka ogłosił zwycięstwo w referendum, które zniosło ograniczenia kadencji przebywania go na stanowisku. Kampania referendalna i jednoczesna kampania wyborcza do parlamentu prowadzone były w atmosferze nadużyć władzy i strachu. Obserwatorzy OBWE i inni obserwatorzy stwierdzili, że zwycięstwo zostało osiągnięte dzięki oszustwom.
Działania te – to tylko te ostatnie w całym szeregu kroków skierowanych na zdławienie niezależnych głosów w Białorusi. Od 2001 roku białoruskie władze systematycznie prześladowały niezależne media, związki zawodowe, organizacje społeczne i związki religijne. Na pokojowe demonstrowanie opozycyjności reżim Łukaszenki za każdym razem odpowiadał biciem i aresztami, a w niektórych wypadkach – porywaniem liderów opozycji”, - głosi oświadczenie Georga Busha.
Na zakończenie prezydent powiedział: „Akt o demokracji w Białorusi pomoże nam wesprzeć tych w Białorusi, którzy pracują w kierunku demokratyzacji. Witamy tą ustawę jako środek wsparcia przyjaciół wolności i umocnienie wzrostu wartości demokratycznych, nawyków i instytucji w Białorusi. O losie Białorusi decydował będzie nie dyktator, a studenci, związkowcy, liderzy społeczni i religijni, dziennikarze i wszyscy ci obywatele Białorusi, którzy domagają się wolności dla swego narodu”.
MOŻEMY!!!!!!
(GC) |
|
21 październik 2004
|
|
|
|
|
|
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jestem Polakiem
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
|
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
|
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
|
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"
czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
|
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Petelicki na czacie WP
marzec 21, 2003
zaprasza.net
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Banki - Rząd zignorował uchwały Sejmu
wrzesień 29, 2004
|
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
|
więcej -> |
|