ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Plany podboju i pokoju


Kampania prezydencka w USA nabiera rumieńców. Kandydat na prezydenta USA gen. Wesley Clark powiedział 30 listopada br. w radiu C-span, że w listopadzie 2001 r. natrafił w Pentagonie, w którym głównym planistą był fanatyczny syjonista Paul Wolfowitz, na plan najazdu na kolejne państwa: Irak, Syrię, Liban, Libię, Iran, Somalię i Sudan.
Poza budową "wielkiego Izraela" celem takich operacji byłaby kontrola ropy naftowej, która w Libii jest wolna od zawartości siarki, co stanowi plagę większości pól naftowych na świecie.

Krwawy listopad
"The Wall Street Journal" zamieścił 1 grudnia raport o najbardziej krwawej bitwie z partyzantami w Samarra w Iraku, gdzie zginęły 54 osoby, a pięć zostało rannych. Wcześniej dwu żołnierzy amerykańskich zabito blisko granicy z Syrią, która stara się uniknąć ataku i wydała Turcji 22 ludzi podejrzanych o udział w niedawnych zamachach w Stambule. W listopadzie 2003 r. w Iraku zginęło ponad stu Amerykanów. Był to najbardziej krwawy miesiąc pacyfikacji tego kraju.

Gra Sowietów o Bliski Wschód
Od czasu, kiedy Stalin zarządził w 1945 i 1946 roku kilkanaście pogromów w krajach satelickich i otworzył "żelazną kurtynę" dla 711 tys. uciekinierów żydowskich, nakazawszy uzbroić czeską bronią Żydów gotowych do walki z Arabami w Palestynie, zaczęły pojawiać się wzmianki o rozmaitych "procesach pokojowych".
Równolegle Andriej Gromyko, sowiecki przedstawiciel w ONZ, żądał obalenia mandatu brytyjskiego w Palestynie i stworzenia państwa żydowskiego. Sprawa państwa arabskiego w Palestynie była wtedy na marginesie, co jest zrozumiałe, bo dla Stalina Izrael miał być zarzewiem stałych konfliktów, w wyniku których strategiczna gra Sowietów o Bliski Wschód i jego pola naftowe miała rozwijać się pomyślnie dla ZSRS.
Od tamtych czasów "proces pokojowy" był używany naprzód przez Moskwę dla jej "celów pokojowych", a następnie przez ekstremistów syjonistycznych jako zasłona dymna dla ich podboju ziem arabskich i prowadzenia eksterminacji Arabów palestyńskich. Dziś cztery miliony uciekinierów żyje poza granicami Palestyny, a pozostali są ofiarami masowych zbrodni i prześladowań, o czym prawie nic nie mówi się w kontrolowanych przez Żydów mediach amerykańskich.

Nowe plany
Naturalnie, ludzie dobrej woli robili i robią starania, żeby doprowadzić do pokoju na Bliskim Wschodzie, gdzie głównym destabilizatorem jest Izrael, który pod opieką USA rozbudował silny arsenał broni masowego rażenia. Wciąż pojawia się wiele prywatnych inicjatyw pokojowych. Pierwszego grudnia 2003 r. w Genewie w obecności 300 Izraelczyków i Palestyńczyków został ogłoszony nowy plan pokoju. Goście zjechali się na koszt rządu szwajcarskiego, który finansuje tę najnowszą inicjatywę pokojową.
Tak zwana Inicjatywa Genewska (Geneva Accord) jest symbolicznym planem przyszłego traktatu pokojowego, który był w tajemnicy omawiany przez znane osoby spośród Izraelczyków i Palestyńczyków. Warunki pokoju - tak jak zawarcie każdej ugody - wymagają obustronnych ustępstw. Izrael miałby zgodzić się na podział Jerozolimy i przekazanie Palestyńczykom władzy nad Wzgórzem Świątynnym, w zamian za co Palestyńczycy mieliby się zgodzić na ograniczenie liczby uchodźców palestyńskich, którzy mogliby wrócić do Palestyny.
Głównymi architektami tego planu są: były izraelski minister sprawiedliwości Josi Beilin i były palestyński minister informacji Jaser Abed Rabbo.
Inny plan "promowany" przez gazetę "People's Voice" jest proponowany przez byłego izraelskiego ministra bezpieczeństwa generała Ami Ayalon i Palestyńczyka Sari Nusseibeh. Pod projektem zebrano 200 tys. podpisów; zawiera on inne warunki pokoju.
Guy Chazan omawia i analizuje te plany w artykule pod tytułem "Plany pokojowe dla Bliskiego Wschodu naciskają na Szarona" w "The Wall Street Journal" z 1 grudnia br. Konkluduje jednak, że nie stanowią one zagrożenia dla Szarona, którego koalicja w Knesecie ma decydującą przewagę.

W interesie Izraela
Główną areną propagandy ekstremistów żydowskich nie są plany pokojowe. Celem ich propagandy jest szerzenie "dowodów", że Izrael i USA to jedno i to samo; że antysemityzm w istocie jest antyamerykanizmem. Jak dotąd propaganda ta jest coraz bardziej rozpowszechniana i skuteczna w USA. Niestety, odbija się to także na pogłębiającym się zaangażowaniu USA w syjonistyczne wojny, mające na celu budowę Wielkiego Izraela w oparciu o naftę całego Bliskiego Wschodu, które - jeżeli będą kontynuowane - spowodują hekatombę światową.


6 grudzień 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Unia Wolności nie ma honoru by odejść w przeszłość i przestać naprzykrzać się społeczeństwu.
grudzień 8, 2002
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczelniani pseudointeligenci
listopad 20, 2004
Mirosław Naleziński
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Bruksela odmawia. Finisz w złym stylu
styczeń 29, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media