|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
więcej -> |
|
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
|
|

Hipokryzja w krzewieniu demokracji przez neokonserwatywny rząd w Waszyngtonie jest coraz bardziej widoczna na Bliskim Wschodzie, gdzie napad USA na Irak był oparty na kłamstwie, że Saddam Hussein miał jakoby arsenał broni masowego rażenia i współpracował z Alkaidą oraz zagrażał miastom amerykańskim zniszczeniem bombami nuklearnymi i chmurami w kształcie grzyba.
Teraz po śmierci ponad 600,000 Irakijczyków pod okupacją amerykańską, według badań John Hopkins University, pacyfikacja Iraku doprowadziła tam do wojny domowej, ruiny okupowanego kraju i chaosu pożądanego tylko przez radykalnych sjonistów rządzących w Izraelu. Po raz pierwszy w historji malutkie państewko posługuje się do swoich celów maszyną wojenną kolosa a nie na odwrót jak to się zwykle dzieje.
Izrael korzysta z okazji, że sąsiednie państwa, przeciwne ekspansji izraelskiej na ziemie arabskie, są bogate w ropę naftową i gas ziemny, o które to zasoby, toczy się walka, z powodu malejących zasobów paliwa, przy jednoczesnym wzroście zapotrzebowania na paliwo na świecie. Układ ten może ulec radyklnym zmianom przy postępie rozwoju stosowania alternatywnych ?ródeł energji, co może zupełnie zmienić na niekorzyść strategiczną sytuację Izraela.
Dwa lata temu, dr. Condoleezza Rice, sekretarz stanu USA, wygłosiła wykład na American University w Kairze w Egipcie, w którym w mówiła o nadzwyczajnych planach rządu Busha krzewienia demokracji na całym Bliskim Wschodzie włącznie z Egiptem. Z tego wykładu, tłum słuchaczy złożony ze studentów i działaczy politycznych dowiedział się, że USA chciałoby, żeby rząd w Egipcie rządził demokratycznie według prawa i woli obywateli.
Było to dwa lata temu, ale dziś z powodu fiaska w Iraku, pani Rice przestała mówić o demoktacji w Egipcie, gdzie notorycznie rząd stosuje tortury i przeprowadzał przesłuchania wię?niów zatrzymanych przez siły USA. jako przysługę dla CIA. Skończyła się krytyka „zamordyzmu” w Egipcie i pani Rice wychwalała autokratyczny rząd Egiptu, za popieranie przez ten rząd polityki USA na BliskimWschodzie, która to polityka, obecnie daje pierwszeństwo stabilzacji, raczej niż demokracji.
Faktycznie neokonserwatywny rząd Busha dotąd używał sloganów demoktarycznych jako pretekstu, tak że obecny nacisk na potrzebę stabilizacji, nic nie zmieni, w nadal autokratycznej polityce stosownej przez popierane przez USA reżymy Egiptu, Arabji Saudyjskiej, Jordanji, etc. Zmiany w propagandzie USA, raz niby to na korzyść demokracji, a następnie na korzyść rządów autokratycznych, szerzą przekonanie wśród Arabów, o hipokryzji Waszyngtonu i radykałów rządzących Izraelem.
Tymczasem ruch oporu przeciwko rządowi w Kairze pokazuje na internecie wideo o znęcaniu się policji egipskiej nad kierowcą autobusu, Imad’em el-Kabir’em, oraz nad kobietą zawieszoną między dwoma krzesłami. Na tym tle gratulacje i podziękowania składane ministrowi spraw zagranicznych Egiptu Ahmed’owi Aboul’owi Gheit’owi przez panią Rice w imieniu USA, kompromitują Amerykę, która rocznie daje dwa miliardy dolarów Egiptowi, żeby nie działał przeciwko Izraelowi.
Bractwo Muzułmańskie działa w Egipcie i innych państwach arabskich w opozycji przeciwko wsółpracy z USA i z Izraelem i nawołuje do walki o wolność rligijną muzułmanów, nie tylko w Palestynie, ale również w Egipcie. Kontr kandydat w wyborach prezydenckich w Egipcie, Ayman Nour, dotąd jest w więzieniu i rząd prezydenta Hosni Mubarak’a nie ma zamiaru go wypuścić na wolność. Potwierdza to propagandę Alkaidy, że USA jest obojętne na sprawę praw człowieka, kiedy chodzi o muzułmanów.
Tymczasem Bush w przemówieniu o sytuacji USA na świecie w styczniu 2007, powiedział, że spodziewa się „wielkiej bitwy między szyitami wspieranymi przez Iran i sunnitami wspieranymi przez Alkaidę,” która to bitwa może z czasem doprowadzić do zbrojnego konfliktu na całym Bliskim Wschodzie i dodał: ”Jest w naszej mocy kontrolować wynik tej bitwy, jeżeli będziemy mieli wolę zwycięstwa.”
Dr. Ayman al-Zawahiri, zastępca Osamy bin Laden’a, powiedzial że Alkaida nie będzie atakować Zachodu jak Zachód nie będzie atakować Islamu i dodał że „pokój powinien być wspólnym celem Islamu i Zachodu.” Alkaida ma poparcie głównie wśród propetariatu sunnitów.
Natomiast przywódca ruchu niepodległościowego wśród szyitów, Muqtada el-Sadr, uważa, że USA chce użyć byłego premiera marionetkowego rządu w Bagdadzie, Iyad’a Allawi, „rze?nika Fallujah,” przezywanego „Saddam’em bez wąsów,” do pacyfikacji Iraku „żelazną ręką.” Grzechem głównym Muqtada el-Sadr’a jest to, że on nie zgadza się na stratę kotroli pól ropy naftowej Iraku przez firmy z USA.
Z gadza się na tą kontrolę Abdulaziz al-Hakim, którego „szwadrony śmierci” z organizacji Badr mordują sunnitów z ramienia Najwyższej Rady dla Islamskiej Rewolucji w Iraku. Tak więc wygląda na to, że Abdulaziz al-Hakim ma przeprowadzić ustawę oddającą kontrolę zasobów paliwa Iraku, w ręce Amerykanów, za co może dostać on władzę po obaleniu rządu premiera Maliki przez USA. Drugą alternatywą rządu Bush’a jest dalsza pacyfikacja prawdopodobnie przez „Saddama be wąsów” Allawi’ego.
Rabunek zasobów paliwa Iraku może się nie udać na długą metę z powodu fiaska pacyfikacji i w sprawie tego rabunku nie pomaga hipokryzja w niby krzewieniu demokracji na Bliskim Wschodzie, gdzie sytuacja jest płynna. Nie można przewidzić tam żadnych trwałych układów, a tymczasem w Iraku cierpią miliony ludzi bardziej oecnie niż w czasach tyranji Saddama Husseina.
www.pogonowski.com |
|
25 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
|
Unia Europejska to szatan
lipiec 20, 2006
Tomasz Teluk
|
2008.07.12 godzina 1200 Serwis Wiadomości
lipiec 12, 2008
tłumacz
|
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
Nowy plan Sharona - ewakuacja 125 tys. Żydów do Polski
wrzesień 4, 2004
Danuta Becker
|
Włochy - spór o toaletę
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
|
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
|
Oświecony "zdrowy" terror
maj 19, 2007
Remigiusz Okraska
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
|
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
|
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|