ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
więcej ->

 
 

Jakie przesłanki takie wnioski

Miałem wczoraj ciekawe spotkanie, które zmusiło mnie do gimnastyki umysłu.
Najpierw, na Plantach zobaczyłem Maryśkę Rokitę z żoną - w towarzystwie jakiegoś młodego człowieka...
Potem ten młody człowiek zaczepił mnie na Rynku i przez długą chwilę opowiadał bardzo ciekawe rzeczy.

Dość dziwny był to "zbieg okoliczności"...
Ale niech będzie, był to czysty przypadek.

30 lat temu usłyszałem bardzo "ciekawą" opinię na swój temat, że w "oparciu o złe przesłanki, wyciągam właściwe wnioski".

Rzecz w tym, że nie można wyciągnąć dobrych wniosków ze złych podstaw.
Każde wydarzenie wywołuje wiele skutków i problemem odbiorcy jest to - jakie czynniki wybierze do przeprowadzanej analizy.

W latach 90. wypowiedziałem wojnę językowi pseudonaukowej nowomowy, służącemu tumanieniu społeczeństwa i dokonywaniu wielkich przestępstw.
Jak widać - po części się udało - bo dziś balcerowiczowski bełkot niby-ekonomiczny kompromituje osobę, która go używa.

Ale wymuszenie używania zrozumiałego języka to zaledwie początek drogi.
Trzeba było zmusić społeczeństwo do myślenia. I temu zadaniu miał służyć niniejszy Portal.

Jednak świadome i inteligentne Społeczeństwo Polskie jest nie do przełknięcia dla tych, którzy przez stulecia nas wykorzystywali. Prowadzą na terenie Polski i wśród Polonii - licznie obsadzonej przez postkomunistyczną agenturę - dziś pracującą dla obcych wywiadów, działalność agenturalną służącą skłócaniu Polaków i manipulowaniu politycznemu.

W pierwszym rzędzie należało Polaków ośmieszyć i skompromitować - jako prymitywnych - fanatycznych - religijnych oszołomów.
W tym celu rozwinięto, a może tylko podsycano fanatyczny ruch religijny - bazujący na żydowskiej mitologii, który jako aksjomat przyjął, że jakaś Żydówka - jako dziewica zrodziła Boga.
Istotne było również to by zablokować wszelkie narzędzia poznawcze świata i zamknąć się w starożytnych bajkach o świecie.

Dla neokonserwatystów - szykujących wielką światową awanturę bardzo potrzebne jest zjednoczenie wszystkich Żydów na świecie i stworzenie wielkiej światowej V kolumny.
W tym celu chcą wszystkim - którzy mieli jakiekolwiek związki z żydostwem wmówić - że są "synami i córami Izraela".
Jak to jednak zrobić w wypadku ludzi, którzy - choć mają jakieś korzenie żydowskie - nie chcą mieć ani z tym narodem ani z jego polityką nic wspólnego?
Otóż syjoniści wypuścili prowokatorów, których zadaniem jest wywołanie stanu zagrożenia i paniki, przed możliwymi działaniami neonazistów naszej ery.
Zarówno na ten Portal, jak też w inne miejsca zaglądają zarówno agenci syjonistyczni jak też prymitywni - doskonale manipulowani awanturnicy - opowiadający o jakimś żydowskim spisku.

Ten "spisek" ma rzeczywiście miejsce, lecz na poziomie bardzo wąskiej grupy. Bez udziału masy ludzi nie dojdzie do skutku.
Dlatego zarówno niektóre struktury LPR, jak też tacy ograniczeni osobnicy - jak jakiś ex poseł - są najlepszą V kolumną neokonserwatystów i ze swej strony robią wszystko co mogą - by doprowadzić do wielkiego światowego konfliktu, w czasie którego zniewolenie ekonomiczne Polaków nie będzie miało żadnego znaczenia.

Jestem człowiekiem, któremu ufa wiele osób. Przy dyskusjach ze mną rozwiązują się języki i wielokrotnie słyszałem o żydowskich przodkach rozmówców. Na tej podstawie wysnułem obliczenie że - jeżeli po zakończeniu II wojny światowej pozostało w Polsce 200-300 tysięcy osób to dziś ich potomkowie (nawet w części ułamkowej), stanowią około 3 milionów osób.
Najpierw niedouczeni fanatycy rzucali pod moim adresem bluzgi za tą informację. A dziś przyjęli za aksjomat, że "w Polsce musi być 3 miliony Żydów".
Trudno o większe UBÓSTWO UMYSŁOWE.
Po pierwsze - moje obliczenie było orientacyjne i mogłem się pomylić nawet o 50 procent.
Po drugie - wielokrotnie słyszałem, że jakaś babka, prababka, dziadek byli Żydami.
Dla osób wychowanych w Polsce takie koligacje są bez znaczenia.
W ten sposób moglibyśmy czepiać się do około 30% Polaków za to, że mają niemieckie korzenie. Jak choćby bardzo aktywny "poszukiwacz Żydów" - ex poseł Nowak.

Przez pół roku poprzedzające ostatnie wybory ten Portal był pod bardzo silnym atakiem technologicznym z jednej strony...
I prowokacjami ośmieszającymi ruch patriotyczny - z drugiej.

Testowaliśmy i sprawdzaliśmy możliwości atakujących.
Kiedy dwa tygodnie przed wyborami zastosowaliśmy najprostsze narzędzia odblokowania Portalu atak ustał.
Tylko naiwny może uwierzyć że tak łatwo nam poszło.

Dwa tygodnie przed wyborami znany był już wynik i blokowanie portali służących konsolidacji Polaków nie było już potrzebne.

Prymitywni fanatycy zrobili swoje!
Ośmieszyli ideę patriotyzmu i walki o wspólny interes.

Prymitywni fanatycy nie dopuszczają żadnego głosu rozsądku.
Dlatego - kiedy ganię Polaków za lenistwo umysłowe, za demoralizację i podłość to dla fanatyków jest to jedynym wytłumaczeniem.

Polacy są przecież "uczciwi", "inteligentni" ...
Tylko dlaczego tak łatwo dają się manipulować?

Ostatnie wybory pokazują, że 42 procent zagłosowało na sobie podobnych.
Kiedy wybrano Kwaśniewskiego prezydentem RP to w znacznej części z litości bo przecież "niedobrzy ludzie" uwzięli się na niego z tym wykształceniem.
Nauczyliśmy się w latach komuny oszukiwać (wtedy nie było innego wyjścia) i ta wada przyrosła do większość społeczeństwa.
Dziś posłanka Sawicka, która krokodylimi łzami chce okryć własną podłość, jest godna litości i przebaczenia dla wielu Polaków.
Sami by przecież chcieli kraść tak samo jak ona.
Nie znajduję innego wytłumaczenia wyniku ostatnich wyborów.

Kaczory jednak bardzo mocno przyczyniły się do tego - czym wykazały swoje zapó?nienie umysłowe.

Kolejne kampanie wyborcze pokazują, ze Polakom nie należy pokazywać prawdy o wadach kontrkandydatów.
Doświadczyliśmy tego z Kwaśniewski i Krzaklewskim.
Dlatego tylko skończony debil mógł wymyślić kampanię wyborczą opartą na aresztowaniach.

Spora część elektoratu Platformy Obywatelskiej doskonale zdaje sobie sprawę, że któregoś dnia do ich drzwi zapukałyby organa ścigania - w ramach rozrachunków politycznych.
Gdyby nie mieli niczego na sumieniu, nie mieliby się czego bać.
Ale kto dziś nie ma nic na sumieniu?

Wczoraj - widząc na plantach Nelly Rokita pomyślałem: nie wiedziałem, że ona jest taka kurdupelka. (Pewnie dlatego pasuje Kaczyńskiemnu.)
Ale też zaraz przyszła mi myśl, że usunięcie się zaplutej Maryśki w cień było jedną z przyczyn zwycięskiej kampanii PO.

Od dwóch dni obserwujemy nawrót ataków elektronicznych na ten Portal.
Nie trudno sobie skojarzyć, że ma to związek z planami umieszczenia na terenie Polski elementu samozagłady - czyli tak zwanej tarczy antyrakietowej, oraz z agresywnymi poczynaniami wobec Iranu, które mogą zakończyć się kataklizmem dla ludzkości.
To są "przesłanki" które ja znam i na podstawie których wyciągam swoje wnioski.

Wyrażę smutną opinię, że Polski nie da się uratować,....
bo społeczeństwo nie życzy sobie tego!
Społeczeństwo przywykłe do kolejnych niewoli godzi się na kajdany, które mu założono.
(Pewna część społeczeństwa chciałaby zamienić niewolę u liberałów na niewolę u klerykałów.)

Ale można jeszcze walczyć o to by nie doszło do trzeciej wojny światowej.
Jeżeli komuś nie podoba się ten cel to po raz kolejny proszę o przeniesienie się na inny portal.
1 listopad 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Janosik inaczej
grudzień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
Cadbury wycofuje tysiące batonów
wrzesień 14, 2007
PAP/AFP
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media