ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
więcej ->

 
 

Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak

Po wyborach samorządowych DOM WSZYSTKICH WARIATÓW - POLSKA trzyma się świetnie, a sądząc po tworzących się koalicjach, zaczęło się wręcz dobudowywanie nowych pięter do tego największego na świecie psychiatryka. Pragnienie władzy i chęć rządzenia za każdą cenę odebrały rozum wszystkim, od lewa do prawa.

Lider PiS-u Lech Spieprzaj Dziadu Kaczyński, zdeklarowany proeuropejczyk, nie widzi nic zdrożnego w koalicji z antyeuropejską Ligą Polskich Rodzin. Nie przeszkadza mu też PSL, które wprawdzie sprawuje władzę razem z SLD, ale dla Spieprzaj Dziadu zdecydowanie mniej od SLD śmierdzi PRL-em. Z kolei Ludowcy Kalinowskiego wejdą w koalicję z każdym, kto zagwarantuje, iż ich program Posady Swoim Ludziom będzie w takiej koalicji respektowany. Dla przykładu taka PO, która nie wyobraża sobie III RP poza strukturami UE, odrzuca zdecydowanie jakiekolwiek koalicje z tak samo zakochanym w Unii SLD, za to chętnie rzuci się w ramiona i dopieści LPR, która UE widziałaby najchętniej na stosie.

Osobną kategorią i klasą samą dla siebie w tym powyborczym szaleństwie tworzenia koalicji jest SLD. I tak - premier Leszek Święta Brygida Miller przeorientował SLD na Sojusz Lewicy Duszpasterskiej, oświadczając wszem i wobec, iż żadnej wojny z Kościołem katolickim nie będzie. A kto niby chciał takiej wojny i niby komu ona byłaby potrzebna? Wystarczyłoby, panie Miller, żeby zachowywał się pan jak przystało na premiera świeckiego państwa, a nie jak ministrant zbierający bursztyny ku chwale prałata Jankowskiego. Nic więcej! Ponieważ Leszek Miller robi wszystko, aby SLD było wyłącznie partią władzy, toteż w tym ugrupowaniu również wszelkie koalicje są dopuszczalne. Potrzebna jest Samoobrona? Ileż to roboty. Kilka spotkań, kilka obiecanek i już koalicyjka zawiązana. A że tam wodzuś Samoobrony, Jędruś Won Mojzesowicz Lepper, notorycznie wyzywa SLD od złodziei, kłamców, sprzedawczyków, kanalii i co tam mu ślina na ozór przyniesie, to dla liderów Sojuszu nie ma żadnego znaczenia. Ślina przyschnie, a konkretna władza będzie w rękach. SLD po zbliżeniu do Kościoła katolickiego umie już wybaczać najgorszym wrogom i Lepperowi.

Z największym świrowaniem powyborczym mamy do czynienia w LPR. A to z tej prostej przyczyny, że choć większość partii pcha się im w koalicyjne objęcia, to do tej pory nie wiadomo, czyja ta Liga Rodzinek jest i ilu faktycznie samorządowców będzie ją reprezentowało. Wszystko za sprawą Macierewicza, Luśni, Stryjewskiego i Grabickiej. Po wyborach opuścili oni z hukiem mateczkę Ligę, zakładając parlamentarne Kółko Katolicko-Narodowe. Dlaczego? Dlatego, że jak powiedział w TVP (7.11. - Woronicza 17) poseł Luśnia, nie chcą brać udziału w budowie partii typu bolszewickiego, co odbywa się w tej chwili w LPR. Zarzucił on Giertychowi, iż kieruje partią i klubem parlamentarnym jak Krzaklewski, z tylnego fotela, sugerując niedwuznacznie, że Kotlinowski jest tylko bezwolnym narzędziem w sprawnych łapkach pana Romka. Zaś o pozostających jeszcze w klubie LPR posłach powiedział, że są ubezwłasnowolnieni i nie mogą mówić żadnym głosem ani tworzyć polityki, gdyż rządzi tam na całego Giertych, Wrzodak i Kotlinowski, przez co klub i partia są całkowicie zmanipulowane, a posłowie zastraszeni na maksa. W związku z powyższym, ciekawiśmy tych koalicji z LPR i KKN.

P.S.
To, że przeróżne, nawet najbardziej wariackie koalicje szybko powstaną, jest pewne jak w banku. Przecież wszyscy krewni, kolesie i znajomi króliczka już trzymają w łapach łyżki, gotowi wybierać konfitury.
15 listopad 2002

http://angora.pl 

  

Archiwum

Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
Bieriezowski : Juszczenko oddaj moją kasę!!!!!!!!!!
wrzesień 6, 2007
marduk
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - BILANS OTWARCIA
marzec 6, 2004
dr Paweł Ziemiński
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
UE - Wiersz
czerwiec 30, 2008
Goska
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Kiedy koniec kłamstw?
lipiec 24, 2007
oprac.J. C.
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media