|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
|
|

Od kilku miesięcy powstańcy walczący w imię zagrożonego Islamu mają, według doniesień prasy w USA, wiekszy przypływ ochotników do ataków samobójczych niż są w stanie wyposarzyć ich do akcji i akcje te zorganizować. W ostatnich tygodniach widać ewolucję począwszy od indywidualnych ataków, akcji indywidualnych lub akcji małych grup, które atakują z zasadzki, porywają zakładników, etc. powstańcy teraz przechodzą do ataków większymi grupami na coraz większe obiekty. Walki obecne, za pomocą większych grup, zwiastują zmianę taktyki i powiększanie skali bitew, tak w Iraku jak i w południowym Afganistanie, w mieście Musa Qala, gdzie niedawno walczyły duże grupy Talibanów.
Alkaida ma szanse w walce na długą metę, opartej na wielkiej cierpliwości i zacięciu muzułmanów i na nadzieji, że mimo starań Izraela, publiczność w USA, nie zgodzi się ma wieloletnie boje żołnierzy amerykańskich na Bliskim Wschodzie. Przywódca Alkaidy w Arabii Saudyjskiej, Abu Hajar Abd al-Aziz al-Muqrin, jest autorem opracowań strategicznych do walki przeciwko USA pod tytułem: „Drugie Stadium: Względna Równowaga Strategiczna,” 2004.
W czasie kiedy nastąpi moment taki, że ilość powstanców będzie większa, niż wymagają tego ataki samobójcze i ataki małych grup, wówczas Muqrin przewidywał początek decydującego stadium walki, za pomocą coraz większych oddziałów powstanców, popieranch przez coraz bardziej politycznie uświadomioną ludność, przy jednoczesnym gromadzeniu broni i amunicji i innych materiałów potrzebnych do zorganizowania baz, zwłaszcza w terenach górzystych.
Każde stadium rozwoju sił powstańców ma przedłużać wojnę, co z koleji daje więcej czasu ma rekrutowanie ochotników. Pośpiech utrudnia walkę powstanców i naraża ich na klęskę. Pośpiech stwarza takie trudności jakich doświdczyli muzułmanie w Algierze w latach 1995-1997, według Muqrin’a.
Przewlekła walka męczy siły okupacyjne, które chcą pacyfikować za pomocą szukania sił powstańców i niszczenia ich. W czasie przeciagających się walk, zasoby wojsk okupacyjnych wyczerpują się i wojska te powoli przechodzą na pozycje obronne, zwłaszcza żeby zmniejszyć własne straty w ludziach. Muqrin przewidywał, że akcje obronne wojsk okupacyjnych będą się coraz bardziej ograniczać do coraz mniejszej ilości wypadów na dużą skalę i stosować ataki na specyficzne obiekty, jednoczeście umacniając swoje fortyfikacje i poświęcając coraz więcej wysiłku na ochronę własanych dostaw i linii komunikacyjnych. W tym stadium Muqrin uważał, że powstańcy muszą zacząć przygotowania do zwycięskich ataków, za pomocą rozbudowy sił powstańczych w całym okupowanym przez wroga kraju, tak żeby siły powstańcze stały się początkiem regularnej armii.
Muqrin pisze, że jak tylko wojska okupacyjne osłabną, w którym kolwiek regionie, należy wówczas ludność tego regionu mobilizować i tworzyć większe oddziały partyzantów, jak również organizować zarząd i budować umocnienia, szpitale, sądy islamskie i stacje radiowe etc., w celu przygotowania wiekszych akcji wojskowych i politycznych. Taka sytuacja już istnieje wprowincji Anbar w Iraku, oraz w kilku miejscach w Afganistanie, takich jak Nuristan, Dolina Kunar, Kandahar i Patika, według specjalisty od walki z Alkaidą, byłego urzędnika CIA (przez 22 lata), Michael’a Scheuer’a, autora książek „Imperialny Hubris: Dlaczego Zachód Przegrywa Wojnę Przeciwko Terrorowi,” oraz „W Oczach Wrogów: Osama bin Laden, Radykalny Islam, i Przyszłość Ameryki.”
Ataki powstanców, naprzód na małe mista, wśród sprawozdań radiowych i telewizyjnych dodają otuchy powstańcom i demoralizują ich wrogów. Jako przykład, Muqrin daje walki powstańców w Afganistanie przeciwko wojskom sowieckim. Obecnie wieksze bitwy w Iraku i Afganistanie są zapowiedzią przyszłych osiągnięć powstanców, na bezporównania większą skalę.
Podstawowo biorąc pod uwagę doktrynę Alkaidy „długiej wojny” i zgodnie z instrukcjami zastępcy Osama bin Laden’a, Ayman’a al-Zawahiri z 9go lipca, 2005, do Abu Musab al-Zarqawi, ten ostatni będzie potrzebował dobrze zorganizowanych oddziałów, żeby móc utzymać kontrolę nad Irakiem, z chwilą ewakuacji tego kraju przez siły amerykańskie.
Sprawozdania z Karachi, w Pakistanie z 26go maja, 2006, w Asia Times, napiasne przez Syed’a Saleem’a Shahzad’a podają do wiadomości że walki w Afganistanie wojsk USA i sponsorownej przez USA armii rządu w Kabulu, przeciwko żołnierzom Talibanów, spowodowały śmierć ponad 300 żołnierzy w południowym Pashtun’ie. Ofenzywa wiosenna wojsk Talibanów zaczyna zmieniać się w masowy opór mieszkańców przeciwko obcym wojskom pacyfikującym Afganistan.
Jest możliwe, że wojska Talibanów staną się częścią potężnego ogólno-islamskiego ruchu. Afganistan jest znany wsród historyków, jako „cmentarz imperiów” przez ponad dwa i pół tysiąca lat. Alkaida chce zgotować taki też los amerykańskiemu imperium.
www.pogonowski.com |
|
1 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
|
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
|
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
|
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
|
(PO)lowanie na zmutowany wirus - „Tageszeitung”...
lipiec 14, 2006
nadesłał Marek Olżyński
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
|
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
|
Porada dla wielodzietnych biednych rodzin
październik 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
|
więcej -> |
|