|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
więcej -> |
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
|
|
Na początku przyszłego roku ruszy kolejny etap rządowej kampanii informacji europejskiej. Jak poinformował odpowiedzialny za kampanię minister Sławomir Wiatr, budżet tego etapu jest ponad dwukrotnie większy niż poprzedni i wynosi 7,2 mln zł.
Według Wiatra, nowy etap rządowej kampanii będzie szedł trzema ścieżkami.
"Pierwsza będzie poświęcona warunkom, które Polska wynegocjowała z Unią w głównych obszarach negocjacyjnych, ważnych z punktu społecznego zainteresowania" - powiedział Wiatr.
"Druga ścieżka dotyczyć ma przygotowań do członkostwa w UE. Będzie polegać na ilustracji i promocji informacji sektorowej: dla rolników i małych i średnich przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców" - mówił Wiatr.
Według ministra, zadaniem będzie tutaj promowanie ?ródeł informacji i instytucji doradczych, a z drugiej zaprezentowanie, jak wiele zostało zrobione w tym zakresie, i "pokazanie, że jesteśmy dobrze przygotowani", by pomagać wspomnianym podmiotom funkcjonować w UE.
Trzecia ścieżka ma pokazać, czego możemy oczekiwać po członkostwie w Unii w różnych sferach życia społecznego. Służyć temu będzie książeczka przedstawiająca Polskę w 2014 w Unii i poza Unią. Książeczka ukaże się w styczniu.
Telewizja będzie wciąż najważniejszym środkiem przekazu w kampanii, gdyż - jak mówił Wiatr - około 95% adresatów ma kontakt z przekazywaną w kampanii informacją przez telewizję.
W telewizyjnej kampanii zrezygnowano - jak mówił Wiatr - z "personalizacji", gdyż ogranicza ona wiarygodność informacji. Oznacza to, że nie będzie głównego bohatera spotów, którym w obecnie trwającej kampanii jest Bogusław Wołoszański.
Więcej będzie za to animacji, dzięki której - zdaniem ministra - odbiorca znacznie lepiej zapamiętuje ustną informację, zwłaszcza jeżeli dotyczy ona statystyk czy danych. Nie zmieni się muzyka, której kompozytorem jest Krzesimir Dębski.
Według Wiatra, będzie też więcej wydawnictw, w których dystrybucji uczestniczyć ma 8,8 tys. bibliotek publicznych.
Każda ścieżka będzie miała prawdopodobnie swoje hasło, jednak minister nie zdradził jakie.
Wiatr powiedział, że ma satysfakcję z pierwszego etapu kampanii "Unia bez tajemnic". Powodem są wyniki badań opinii publicznej w sprawie poczucia poinformowania o UE.
Odsetek osób, które czują się poinformowane dobrze lub średnio, osiągnął 54% i po raz pierwszy jest większy od odsetka osób, które czują się ?le poinformowane. Bardzo dobrze poinformowanych jest - według Wiatra - 8-12% respondentów.
Minister powołując się na badania CBOS z listopada na temat jego kampanii, powiedział też, że 53% respondentów uważa, iż kampania zachęca do głosowania na tak, a 13% uważa, że nie zniechęca. "Na pewno nie szkodzimy tą kampanią" - mówił Wiatr.
|
|
4 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
|
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
|
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły"
Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
|
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
|
więcej -> |
|