|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Ghandi i Churchill
|
|

Niemcy zaczęły obydwie wojny światowe w nadziei zdobycia imperium od Renu do Władywostoku, plus kolonie francuskie i brytyjskie. Rosję miał spotkać los Indii, w wydaniu niemieckim i Rosja miała być niemiecką kolonią. Pamiętam jak słyszałem w Sachsenhausen rozmowę młodych oficerów niemieckich, którzy z początkiem 1943 roku byli przekonani, że Druga Wojna Światowa nie jest ostatnią wielka wojną. Myśleli oni wówczas, że wojną ostateczną, przed niemiecką dominacją świata, będzie wojna niemiecko-japońska.
Tymczasem megalomania i rasizm Japończyków stworzył plany zaludnienia Japończykami Australii, po zwycięstwie Japonii nad W. Brytanią i USA. Japończycy czuli się zdradzeni przez Hitlera w chwili, kiedy dowiedzieli się o pakcie Ribbentrop-Mołotow, w 1939 roku i wówczas uznali Hitlera za zdrajcę, którym jednak można pożytecznie manipulować, w czasie konfrontacji Japonii z USA i W. Brytanią. Nawet mieli nadzieję podboju Indii, i ze wschodu, chcieli dotrzeć do frontu niemieckiego na Bliskim Wschodzie. Były to płonne nadzieje, które rozwiały się w bitwach pod Kohima i Imphal blisko granicy Burmy i Indii.
Bitwa pod Kohimą nazywana jest „Wschodnim Stalingradem” i była rozegrana od 4go kwietnia do 22go czerwca 1944 na terenie północno wschodnich Indii. Brytyjczycy dowodzili armią złożoną głównie z Hindusów, którzy zaciągali się do armii ochotniczej, płatnej z podatków ściąganych przez Brytyjczyków w Indiach. Była to największa armia ochotnicza na świecie i liczyła około dwu milionów żołnierzy. Podobnie jest dziś w USA, gdzie dla wielu ochotników, żołd jest najlepszym zarobkiem, jaki mogą znale?ć.
Zwycięstwo pod Kohimą pozwoliło na uwolnienie z oblężenia sił brytyjskich w miejscowości Imphal. W walkach w Burmie brali udział Polacy, niektórzy znani lotnicy. Największe klęski w swej historii, do tego czasu, Japończycy ponieśli w bitwach pod Kohimą i Imphal’em. Sytuacja byłaby zupełnie inna, gdyby powiodła się już wówczas walka Ghandiego, o niepodległość Indii i W. Brytania musiałaby ewakuować swe siły z Indii. Same Indie mogły nie być w stanie obronić się przed okupacją japońską.
Równolegle z działaniami wojennymi, rozgrywała się gra o niepodległość Indii, między synem Żydówki amerykańskiej, premierem Winstonem Leonardem Spencer-Churchillem (1874-1965, umarł on w wieku 90 lat). Churchill bronił Indii jako „najcenniejszego skarbu korony brytyjskiej” przeciwko prawnikowi hinduskiemu, nazwiskiem Mohandas Karamczand („Mahatma”) Ghandi (ur. 1869 roku, był on zabity w 1948 roku, w wieku lat 78). Kampania Ghandiego t. zw. „Quit India” ożywiona była 1942 roku.
Wówczas w Indiach mieszkało 300,000,000 ludzi, którzy zdobyli niepodległość w latach 1947-1948 wśród walk, w których to walkach, zginęło około miliona ludzi. Z jednej kolonii brytyjskiej powstały w końcu cztery państwa. Faktycznie Churchill i Ghandi spotkali się tylko raz w 1906 roku, w biurze kolonialnym w Londynie. Ghandi zaczął kampanię niepodległościową 1920 roku i był aresztowany kilkakrotnie. Zwolniony był w 1931 roku przez lorda Halifax’a w celu pertraktacji i zakończenia masowych protestów organizowanych przez Ghandiego. Hitler radził lordowi Halifax’owi, żeby Ghandi’ego zastrzelił.
W czasie wojny Ghandi był, wraz z żoną, internowany w pałacu i starał się za pomocą strajku głodowego uzyskać zwolnienie dla siebie i swoich stronników. Anglicy nie chcieli jego śmierci i jakby dodawali glukozę do wody, którą pił w czasie głodówek. Churchillowi nie zależało na śmierci Ghandiego i nie kazał truć go arszenikiem tak jak Brytyjczycy truli Napoleona. Walka o niepodległość Indii nazywana jest zderzeniem cywilizacji zachodnio europejskiej z cywilizacją Indii, w rezultacie, którego to zderzenia, upadło imperium brytyjskie.
Książka „Ghandi i Churchill” Arthur’a Herman’a kończy się morderstwem Ghandi’ego w 1948 roku. Z jego śmiercią upadł jego projekt zjednoczonych Indii, Hindusów buddystów i muzułmanów z rozmaitych plemion. Churchill dożył rozpadu imperium brytyjskiego. Podczas dwudziestu lat rozgrywki między Churchill’em i Ghandi’m upadło imperium brytyjskie oraz Ghandi’emu nie udało się utrzymać w jednym państwie ziem kolonii brytyjskiej w Indiach.
WWW.pogonowski.com |
|
3 maj 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
|
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
|
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
|
Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?
kwiecień 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
|
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
|
Wpływy Chin szerzą się na świecie
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
|
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
więcej -> |
|