ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm

Encyklopedia Gazety Wyborczej i PWN, dodawana do Gazety Wyborczej w styczniu 2005, hasło "Argentyna", str. 543, wiersz 20:

"...od 1976 ponownie rządy junty wojsk.; usiłując zdławić terroryzm wojskowi stosowali przemoc"

***

(PAP)
Odtworzone dzisiaj z taśmy magnetofonowej zeznania jednego z oprawców na usługach argentyńskiej dyktatury z lat 1976-83 ujawniły, że rządząca wówczas junta stosowała w walce z opozycją metody niemieckich nazistów.

Były oficer marynarki wojennej Adolfo Scilingo odpowiada przed Sądem Krajowym w Madrycie, pod przewodnictwem sędziego Baltasara Garzona, za zbrodnie ludobójstwa, terroryzmu i stosowanie tortur. Ofiarami byli m.in. obywatele hiszpańscy, wskutek czego hiszpański sąd ma kompetencje do sądzenia oficera. Prokurator żąda dla argentyńskiego oprawcy 6.626 lat więzienia.

Scilingo zeznał, iż "ze względów humanitarnych nie zabijano kobiet ciężarnych przed urodzeniem dziecka", lecz były fizycznie eliminowane zaraz po rozwiązaniu. Wojskowy lekarz, Jorge Magnasco, fałszował akty urodzenia dzieci, które potem adoptowali wyżsi oficerowie. Scilingo podał konkretne nazwiska.

Wśród specjalistów od fizycznej eliminacji opozycji politycznej działających pod szyldem Szkoły Mechaników Marynarki pod Buenos Aires obowiązywał swego rodzaju zaszyfrowany słownik.

Nie używano słowa "zabijać", lecz np. kobiety podejrzewane o "wywrotowe" poglądy były "przenoszone" lub "wysyłane do góry". "Przenoszenie" matek i adopcję dzieci uzasadniano koniecznością uchronienia dzieci przed zarażeniem "wywrotową ideologią" ich biologicznych rodziców.

Scilingo był przynajmniej raz świadkiem torturowania kobiety za pomocą kabla elektrycznego pod napięciem. - Prawdopodobnie przesłuchujący robili z nimi gorsze rzeczy, ale ze względu na moją obecność ograniczyli się do przypiekania prądem - mówił.

- Była taka tradycja, że my wszyscy, członkowie korpusu Marynarki Wojennej mieliśmy obowiązek uczestniczyć w "pieczeniu barana", ale ja na to nie chodziłem - zeznawał były oficer.

Przygotowywanie "pieczeni" - według oskarżonego - oznaczało palenie zwłok zabitych opozycjonistów. Scilingo zeznał, że palono głównie tych, którzy zmarli z ran odniesionych w trakcie pościgu za nimi lub umierali podczas przesłuchań.

Byłem odpowiedzialny za dział transportu i zwracano się do mnie siedem lub osiem razy o wydanie materiału niezbędnego do "przygotowania pieczeni"; do tego celu brano zużyty olej silnikowy, olej napędowy, stare koce i duże ilości drewna - oświadczył Scilingo. Stosy ustawiano z dala od budynków Szkoły Mechaników Marynarki, nad ujściem rzeki La Plata.

"Ruch był nieustanny" - opowiadał były oficer i ocenił, że przez Szkołę w ciągu ponad trzech lat "przepuszczono" 5.500 osób, z czego zwolniono 1.100.

Prokurator żąda dla argentyńskiego oprawcy 6.626 lat więzienia.
20 styczeń 2005

(PAP) 

  

Archiwum

Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Immunitety w innych krajach
październik 20, 2004
cywilizowany
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Panie Pietrzak - prosimy o bis.
sierpień 1, 2003
Artur Łoboda
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Jakim prawem! - List otwarty
czerwiec 12, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Narodowe Sily Zbrojne
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
Solidarność społeczna
sierpień 19, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media