ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

11 Listopada



11 Listopada
Wielkie święto, fanfary wojskowa defilada i wielka obłuda o wolnej
Trzeciej Rzeczpospolitej. Potem spacer pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Byłem w tym miejscu przyjąłem lokalizację z smutkiem, niektórzy Warszawiacy nazywają, pomnikiem parkingowym. Ulegli zgodzili się na ten pomnik, lecz mogę sobie pozwolić na stwierdzenie, że schowali go. Kilka krotne zadawane pytanie z mojej strony czy mamy moralne prawo Polskę nazywać Rzeczpospolitą a nie PRLbis.
Jak w kraju gdzie nie było rozliczenia z „Zbrodnią Komunistyczną”, Dekomunizacji można używać historycznego nazewnictwa? W kraju gdzie zbrodniarze są bezkarni a miliony ludzi głoduje. Żydowski zbrodniarz, który zamordował około 1500 osób otrzymuje emeryturę a mieszka w Izraelu. To obelga dla uczciwych Polaków. Media rozpisują się, że tacy jak ja tylko krzyczą o porachunkach. A co przedstawiają te media. Wystarczy w Googlach wpisać hasło „ Żydzi w rządzie Mazowieckiego, włos się jeży jak niszczona jest Polska, Polskie tradycji narodowej. A tzw. polskojęzyczne media, polecam:, Kto jest, kim w lobby filosemickim, cykl drukowany w Tygodniku Nasza Polska w roku 1996 http://www.polonica.net/Lobby_filosemickie_11.htm zaznaczam, że jest to tylko dla dociekliwych, ponieważ bardzo obszerny. Nie ma wątpliwości, kto jest przedstawicielem targowicy medialnej.
To, że Michnik- Szechter krzyczy o zapomnieniu zbrodni jest zrozumiałe broni wujka zbrodniarza, który jest teraz pod opieką Szwecji, jakże zachód kocha zbrodniarzy. Lecz ma pełne usta nienawiści do Polaków za tzw. Jedwabne, Pan Adam ma podwójną moralność.
A może na łamach Wyborczej wyjaśni jak w małej chłopskiej stodole można wcisnąć 1300 Żydów i pod pilnym okiem Faszystów posiadać broń. Jak można opluwać i fabrykować fałszywe oskarżenia? Panie Michnik- Szechter stosuje pan starą zbrodniczą zasadę
„ Najlepsza obrona to atak i zakłamanie”. Anglicy opiekują się Krwawą Luną.
Kobieta a jakże okrutna Żydowska morderczyni, pozory mylą.
A jak można używać historycznej nazwy Rzeczpospolita w kraju bezprawia.
Czy można liczyć na sądy, państwową komisję pracy, BHP. Oni nic nie robią, no może jak zażądasz to się ruszą. Oczywiście musisz zażądać te towarzystwo nie widzi, że robotnicy są szantażowani, nie wypłaca się im poborów, tak jak w prokuraturze i sądach totalne oślepienie, a może znieczulica przecież ich to nie dotyczy. Oni mają także obawy przecież ilu jest jak piszę przestępców w togach, nie tylko z stanu wojennego, ale i pospolitych, których bronią korporacje prawnicze. Dotyczy to także komorników i radców prawnych.
Wiele krzyku o złą Polską młodzież, a co robią władze w sprawie zesłania Niemieckiej przestępczej młodzieży. Od roku polskie władze nic nie zrobiły w sprawie prywatnych poprawczaków. To także koszty przystąpienia do wspólnoty europejskiej. I z tego powodu administracja rządowa nabrała wody w usta. Oni za nic nie odpowiadają tak jak poprzednicy.
Społeczeństwo ma prawo dopominać się odkłamanie historii, nazwanie przestępstwa aferzystów nie tylko po imieniu, ale i chce żeby zostali ukarani. Dlaczego w polskojęzycznych mediach nie można przeczytać że: Tadeusz Mazowiecki spotkał się z Polonia w USA w New York w dniu 25 marca 1990 r. Na konferencje prasowa z dziennikarzami wpuszczona tylko dziennikarzy zaakceptowanych przez konsulat? Nie wpuszczono dziennikarzy, którzy mogliby zadać niewygodne pytania. A niedawna przygoda prezydenta Kaczyńskiego, też utrudniano w spotkaniu z Polonią za to nie zapomniano o Amerykańskim Kongresie Żydowskim, który żąda bezprawnych roszczeń rujnujących gospodarkę RP. Według Żydów to Polacy są winni Faszystowskiej i Sowieckiej okupacji. Ostatnio Niemcy też mają roszczenie po Faszystowskich spadkobiercach.
W czyim imieniu i dla kogo pracują Polskie placówki dyplomatyczne. Jaka wolność, jaka Rzeczpospolita.: Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman) kolaboruje z okupacyjną żydo-bolszewicką władzą w latach Stalinowskich w postaci współpracy z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przez NKWD, wiceprezesem, której był Tadeusz Mazowiecki;
(Na podstawie tekstu opublikowanego w tygodniku "Nasza Polska", nr 4 (225), 26 I 2000 r. s) To tzw. pierwszy nie komunistyczny premier????????????? Tego tekstu też nie przeczytacie w ogólnie dostępnych polskojęzycznych mediach.
Proponuję także To jest wersja html pliku http://www.iskry.com.pl/fragmenty oczywiście dla tych
którzy potrafią nie tylko czytać lecz także się wczytać.
Jak Polacy mogą wytrzymywać ciągłe utrzymywanie wysokich podatków na rzecz bezprawia.
Czytamy: Resort zdrowia w "dojeniu" podatników zaczyna prześcigać resort finansów- chce abyśmy część swoich dochodów oddawali na ubezpieczenie pielęgnacyjne. To jest trzecia Rzeczpospolita, która okrada biedotę, aby wesprzeć tzw. dobre rodziny. Lub jak niektórzy chcę nazwy, normalne domy. To w biednych rodzinach jest wię? pokoleniowa, oni z domu nie wyrzucają chorych i niedołężnych. Pisałem o okradaniu pod płaszczykiem rodzin zastępczych gdzie rodzina bierze pod opiekę z rodziny dziecko i pobiera 1500 zł.
Tak to temat tabu.
Winę za to ponoszą sądy, które nie znają kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, takie same prawa alimentacyjne jest wobec rodziców. Niech żyje bezprawie, biedota utrzyma. Poroniona propozycja płacenia za abonament telewizyjny, „ Kto ma podłączone światło ten płaci. Płaci na prywatną telewizję Spółka z.o.o tak czytamy na gmachu tzw. publicznej telewizji gdzie ostatnio tzw. związkom zawodowym Solidarność ( nie ma nic wspólnego z lud?mi z lat 80 tych) fragment artykułu Rzeczpospolitej- płacy w TVP (według "S" to ok. 5 tys. zł) dostali 1000 zł brutto więcej. A co z licznymi reklamami, to trwa kilka godzin w dziennym programie. Aby komuś było dobrze, kogoś trzeba okraść. Na zasadzie „ Złap biednego zerwij koszulę z niego i bierz się za drugiego” Czy to ma być trzecia Rzeczpospolita czy PRLbis.
Jakim prawem pozbawia się Polonię ich konstytucyjnych praw do obywatelstwa?
Obywatelstwa przyznanego z urzędu. Kto śmie proponować, aby polityczna i gospodarcza Polonia ponosiła koszta przywrócenia obywatelstwa Polskiego? Gdy upomniałem się o prawa Polonii na wzór Francji podniósł się krzyk, jak to Polonia w sejmie i senacie. Miernota się strasznie boi.
Guzik mnie obchodzi jak ktoś zrecenzuje ten artykuł, lecz tylko dwa przykłady działania obecnych władz Polskich wobec Polonii kopiowanych z czasów PRL.
Pan Płażyński z PO obecnie PiS organizuje wycieczkę dla 100 osób do Ameryki Łacińskiej,
i nie spotyka się z Polonią. Tak Senat współpracuje z wygnańcami, to ich koledzy
siedzący w ławach poselskich spadkobiercy PZPR zgotowali ten los wygnania.
O tych tematach nie przeczytamy w polskojęzycznych mediach. Najnowsze doniesienia z prasy Polonijnej: Senator Ryszka: z pieniędzy na pomoc dla Polonii Senat ma zapłacić za mój wyjazd Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz nie jest zadowolony z wyjazdu trzech
senatorów na zjazd organizacji Kobylańskiego. Lecz przechrzty zawsze byli przeciwko Polonii wystarczy poświęcić trochę czasu w Internecie i przeczytamy: Bogdan Borusewicz -Zwi Bronstejn. Przypominam USOPAL organizacji popieranej przez polonię Świata i wszystkie organizacje Polonijne od Europy zachodniej po Australię.
Czemu tak się boją intelektu, możliwości finansowej Polonii zachodniej, a może jest to strach że jak niejednokrotnie pisałem o miernocie w administracji. Jestem pewny, że boją się moich nalegań, aby Polonia wszczęła postępowania karne przeciwko swoim prześladowcom. Ilu z ław nie tylko poselskich okazałoby się spadkobiercami zbrodni Stalinowskich i PRLu.
Lecz także wina za obecną sytuację w kraju spada na wyborców. Czy inni maja rację że macie problem z pamięcią głosując na spadkobierców PZPR ,PO i PSL wspieracie spiskowców obrońców teczek SBeckich? To także dzięki nim Polska straciła suwerenność gospodarczą. Miliony głodujących dzieci. Czy nie widzicie, że te towarzystwo już planuje wspólne gospodarowanie? Radzę zaopatrzyć się w wozy Drzymały. To, po co były ofiary zbrodni i ta krew prześladowanych. Tym, co znowuż skrytykują artykuł twierdząc, że tylko mam roszczenia. O ile ktoś chce, aby żyć w otoczeniu zbrodni, afer bezprawia odpowiem wulgarnie, za pó?no jest się leczyć na głowę skoro tam już nic niema, może jeszcze pozostałe nogi. Mnóstwo ofiar chodzi po tym świecie. O ile ich popieracie to może wesprzecie Koreańską dyktaturę komunistyczną. Droga otwarta, życzę powodzenia.

Bogusław Maśliński
2006-11-16
www.victoria.go.pl







19 listopad 2006

Bogusław 

  

Archiwum

"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Fundacja urzędnika NFZ reprezentuje polskich pacjentów w organizacjach międzynarodowych
listopad 26, 2007
Adam Sandauer
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
Dwa nagie miecze, czyli szabla przodków
czerwiec 10, 2007
jw
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media