ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

Jak zostaje się sędzią w Polsce ?



Podobnie jak zostaje się członkiem mafii sycylijskiej we Włoszech. Tam trzeba się urodzić na Sycylii. A w Polsce żeby zostać sędzią trzeba się urodzić w rodzinie prawniczej.Oczywiście, aby zostać polskim sędzią trzeba spełnić kryteria. Tak to w praktyce wygląda:
1. Najpierw mamy egzamin pisemny. Przystępujący do egzaminu przyszli sędziowie przygotowują gotowce i ściągi. Praktycznie taki pisemny egzamin niczym się nie różni od pisemnej matury, na której każdy ściąga, jak tylko można. Gdy moja żona zdawała egzamin pisemny na sędziego w krakowskim sądzie, to większość jej koleżanek miała powszywane w ubrania ściągi, a w pomieszczeniu obok toalety w sądzie znajdowały się przygotowane gotowce. Egzamin pisemny jest taki sam, jak pó?niejsze sądzenie ludzi. Korzysta się z "gotowców", tych samych standartowych pustych ogólników, jako pó?niejszych "uzasadnień" swoich wyroków.
2. Następnie jest egzamin ustny. Prowadzą go sędziowie z danego sądu. Pytania też są przecież różne. Można zapytać: "Ile kolorów na polska flaga. Można się pomylić o jeden". Gdy zadawała ustny egzamin moja żona, to czekałem na wyniki przed salą, gdzie odbywał się egzamin. Przed żoną zdawała jej koleżanka. Gdy naiwnie zapytałem się mojej żony, jak zdała jej koleżanka, to w odpowiedzi usłyszałem, że ta dziewczyna jest córką sędzi Sądu Najwyższego. Oczywiście tylko ktoś zupełnie naiwny nie wiedziałby, jaką jedyną możliwą ocenę mogła ta osoba otrzymać.
3. Po zdaniu egzaminów dopiero zaczyna się faktyczne obsadzanie etatów sędziowskich. Decyduje o tym tzw. Kolegium Sądu Okręgowego, czyli przede wszystkim prezes sądu okręgowego (gdy żona otrzymywała etat, to był nim sędzia Tadeusz Wołek[5], pó?niejszy wiceminister sprawiedliwości) oraz kilku wybranych do tego kolegium ważniejszych sędziów. W zależności od poziomu układów w sądzie z prezesem lub członkiem tego kolegium są obsadzane etaty. Z reguły w kolejności od ważności w sądzie mamusi lub wujka kandydata na sędziego. Oczywiście zdarzają się nieliczne wyjątki. Np. gdy atrakcyjna fizycznie kandydatka na sędziego zdoła podczas aplikacji zaciągnąć do łóżka ważniejszego sędziego. Czasami jest w końcu warto się trochę poświęcić dla zostania pełnoprawnym członkiem mafii.
Andrzej Kursa
Jest część artykułu: MAFIA W TOGACH - PROCEDURA KARNA PO POLSKU - wspomnienia z pobytu w więzieniu Andrzeja Kursa.
Całość artykułu i faktów nieetyki sędziów i prokuratorów w portalu AFERY PRAWA: www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=1204
4 grudzień 2006

Zdzisław Raczkowski 

  

Archiwum

Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
Replika pokoju Anny Frank powstanie w... anglikańskiej katedrze w Liverpool
wrzesień 20, 2007
bibula
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
Niesmaczny Dowcip Prima Aprilisowy?
kwiecień 2, 2006
Marak Głogoczowski
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Polskie Huty Stali już nie polskie
październik 27, 2003
IAR
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Prawa człowieka po amerykańsku czyli USA: Więzienie bez wyroku
styczeń 2, 2005
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media