|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
więcej -> |
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
|
|
Konflikt między Szyitami i Sunnitami wszedł w nową fazę historyczną z powodu napadu USA na Irak, gdzie rządziła mniejszość Sunnitów, którzy stracili władzę z powodu „demokratycznych” wyborów narzuconych przez okupanta. W rezultacie powstała „super-potęga” Szyitów Iranu i zagrożenie stratą dostępu do paliwa z regionu Zatoki Perskiej przez USA. Zmagania Iranu przeciwko USA od 1979 roku trwają już blisko 30 lat.
Teheran jest sprzymierzony z Hezbollah w Libanie jak i z Kurdami, jednocześnie buduje przymierze z Rosją i z Chinami, jak też wykorzystuje zadawnione kłótnie między Sunitami i Szyitami. Prymitywna i nonsensowna propaganda radykalnych Żydów przeciwko Iranowi opowiada Amerykanom o „islamo-faszyzmie” i ukrywa faktyczny stan rzeczy.
Mimo izraelskiej propagandy przeciw Iranowi w USA, Izrael od czasu nieudanego napadu na Liban i klęski z rąk wojowników Hezbollah w 34ro dniowej wojnie w 2006 roku, stwierdza w realistycznym oficjalnym sprawozdaniu, że: „Paramilitarna organizacja kilku tysięcy ludzi stawiła skuteczny kilkutygodniowy opór najsilniejszej armii na Bliskim Wschodzie, która miała kontrolę w powietrzu i rozporządzała przeważającymi siłami, górującymi technicznie.”
Jednocześnie trzeba pamiętać, że ignorowana w prasie USA, oś Rosja-Chiny, może wyzyskać wzrost geopolitycznego znaczenia Iranu, na niekorzyść Waszyngtonu, który oficjalnie ignoruje istnienie tej osi – sensacji Azji 21go wieku. Tak Chiny jaki i Indie chętnie by zastąpiły USA jako importer paliwa z Bliskiego Wschodu.
Nadrzędne władze Iranu posługują się prezydentem Ahmadinedżad’em i chytrze rządzą, nie tylko w Iranie, ale również na terenach Iraku, zamieszkałych przez Szyitów, jak też mają duże wpływy w Palestynie, Jordanii, Egipcie i w państwach nad Zatoką Perską. Dzieje się tak, ponieważ Szyici w Libanie zwyciężyli „potężny” Izrael, czego Sunnici nigdy nie potrafili osiągnąć.
Iran zabiega o kontrolę pokojowo nastawionego centra Islamu Szyitów w Nadżaf’ie w Iraku. Iran chce ośrodek ten podporządkować wojowniczemu ośrodkowi religijnemu w Qum w Iranie oraz chce dominować mułłów w Iraku. Teheran zdaje sobie sprawę jak ważne dla USA jest paliwo regionu Zatoki Perskiej, gdzie znajduje się 55% rezerw światowych i skąd dziennie idzie na świat 17 milionów baryłek ropy naftowej przez cieśninę Hormuz, u brzegów Iranu.
Faktycznie Iran obecnie nie potrzebuje broni nuklearnych i zadawala się strategią asymetryczną, w której salwa odwetowa Iranu, niszcząca Izrael oraz przemysł naftowy nad Zatoką Perską, jest atutem wystarczającym przeciwko osi USA-Izrael. Salwa taka potencjalnie mogłaby zmienić Izrael w teren radio-aktywny, zakażony własną akumulacją paliwa i broni nuklearnych, obecnych na terenie samego Izraela, który dosłownie siedzi na beczce prochu radioaktywnego.
Naturalnie Iran jest przeciwny izraelskiemu monopolowi nuklearnemu na Bliskim Wschodzie oraz chciałby móc przeciwstawić bombom nuklearnym Sunnitów w Pakistanie, bomby nuklearne Szyitów w Iranie. Ambicją Iranu jest usunięcie Sunnitów z Bagdadu i środkowego Iraku na korzyść Szyitów, którzy już kontrolują południowy Irak z Basrą na czele.
W sumie im dłużej USA ignoruje Iran i stawia ostre warunki wstępne, nim jakiekolwiek rozmowy na szczycie tych dwu państw mają miejsce, tym bardziej wzrasta niebezpieczna i wyrafinowana potęga regionalna Iranu, którego historia i kultura polityczna sięga tysięcy lat wstecz. Iran ma szanse usunąć obecność USA w regionie Zatoki Perskiej, według byłego agenta wywiadu amerykańskiego i bardzo racjonalnego analityka spraw Bliskiego Wschodu, Roberta Baer’a.
Baer przewiduje trzy możliwe scenariusze stosunków USA z Iranem: (1) starać się utrzymać permanentną okupację USA w Iraku i (2) jednocześnie dalej prowokować szaleńczą wojnę domową między Szyitami i Sunnitami, albo (3) jako lepsza alternatywa rozpocząć bezpośredni kontakt dyplomatyczny USA z Iranem, traktować Iran jako potęgę regionalną i drogą dyplomatyczną dojść do rozsądnego porozumienia.
Robert Baer jest autorem książki pod tytułem „Diabeł Nam Znany” (”The Devil We Know: Dealing With The New Iranian Superpower,” New York 2008, 304 stron, ISBN: 0307408647). Książka ta jest ogłaszana jako jeden ze stu głównych bestsellerów w dziedzinie geopolityki i zawiera ciekawą dyskusję polityki USA i Iranu w rezultacie konfliktu między Szyitami i Sunnitami na tle wojowniczej polityki rządu Bush’a na Bliskim Wschodzie.
WWW.pogonowski.com |
|
8 październik 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
|
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Bez polemiki: Świat nie jest taki zły
kwiecień 29, 2007
Marek Olżyński
|
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
|
Wolontariusze
październik 16, 2005
Artur Łoboda
|
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
|
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
|
Ośle uszy.
czerwiec 6, 2008
Bogusław
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
|
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
|
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
|
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|