ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
więcej ->

 
 

Szef NBP kontra prezydent



Jaką inflację obiecuje prezydent Lech Kaczyński Polakom, ogłaszając kryteria swoich decyzji personalnych w sprawie NBP? - takie pytanie postawił w wydanym wczoraj ostrym oświadczeniu prezes NBP Leszek Balcerowicz - podaje "Gazeta Wyborcza".

Kadencja Balcerowicza skończy się w styczniu 2007 r. Już w trakcie kampanii prezydenckiej Lech Kaczyński deklarował, że nie zaproponuje mu kolejnej kadencji.

W ubiegłym tygodniu prezydent ogłosił, że jego kandydat ma mieć odmienne od Balcerowicza poglądy na gospodarkę. To skłoniło prezesa NBP do wydania oświadczenia. Podkreślił, że stabilny i wymienialny pieniądz są wartościami, które należy chronić.

Ryszard Petru, główny ekonomista BPH, uważa, że krytyka Balcerowicza nie dotyczy konkretnego działania jako szefa NBP. - To personalna niechęć do niego i element kontestacji dokonań ostatnich 17 lat.

Zdaniem ekonomistów dyskusja nie służy dobremu wizerunkowi Polski.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

OŚWIADCZENIE LESZKA BALCEROWICZA, PREZESA NBP

W związku z wypowiedzią prezydenta Lecha Kaczyńskiego dla agencji Reuters z dnia 3 marca 2006 roku – „Chcę się zwrócić do tej niebalcerowiczowskiej części i to są ludzie, którzy bardzo często znacznie lepiej niż pan prezes przewidywali rzeczywistość ekonomiczną, nie mieli tylko siły przebicia. Chcę im dać tę siłę”; „ Profesor Balcerowicz jest bardzo wyra?nym monetarystą. W istocie kategorie ekonomiczne, którymi się posługuje, to są kategorie związane z jego siłą, inflacją. Nikt nie twierdzi, że tego rodzaju czynniki w ekonomii nie są istotne, ale jest dużo innych jeszcze uwarunkowań.” – składam następujące oświadczenie:

W trakcie kampanii kampanii wyborczej Lech Kaczyński deklarował, że nie zaproponuje mojej kandydatury na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego. Deklarację tę powtórzył już jako prezydent w cytowanym wyżej wywiadzie. W związku z powtarzaniem tej deklaracji stwierdzam, że nigdy i do nikogo nie zwracałem się o podjęcie jakichkolwiek kroków na rzecz mojego ponownego wyboru na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Na jesieni 1989 r., kiedy obejmowałem funkcję wicepremiera odpowiedzialnego za gospodarkę i reformy i ministra finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie, w Polsce szalała inflacja, polski złoty był praktycznie pozbawiony wartości i niewymienialny ani na inne waluty, ani – ze względu na masowe kolejki i braki na rynku – na towary. Teraz mamy prawdziwy pieniądz – stabilny i swobodnie wymienialny. Ale raz osiągnięte dobra nie są automatycznie dane na przyszłość. Trzeba je chronić. Dotyczy to z całą mocą wartości polskiego pieniądza i wymaga postępowania zgodnego z Konstytucją.

W tym kontekście ostatnia wypowied? prezydenta Lecha Kaczyńskiego na temat jego pojmowania roli prezesa NBP musi niepokoić. Pomijając styl uprawiania polityki, stanowisko prezydenta rodzi pytania zasadniczej natury: czy prezydent oczekuje od prezesa Narodowego Banku Polskiego mniejszej dbałości o wartość polskiego pieniądza? Jeśli tak, to jak to pogodzić z polską Konstytucją, która w artykule 227 stanowi, że „Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość polskiego pieniądza”? Jaką inflację obiecuje prezydent Polakom, ogłaszając kryteria swoich decyzji personalnych w sprawie NBP?

8 marzec 2006

 

  

Archiwum

Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
Wiara
maj 7, 2004
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media