ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Do baranow ktorzy nie wierza w PiS

Jezeli sa jeszcze ludzie (wyborcy) ktorzy wierza w dobre intencje obywateli PRLczykow, to powyzszy wywiad musi nadwyrezyc ich dobre samopoczucie. Fakty, o ktorych mowa nie sa rewelacja, ale "wolna prasa" byla niezwykle opieszala w naglasnianiu tych spraw poniewaz dotyczyly ludzi "jedynie slusznej" opcji politycznej. Co innego "wanna Wasermana" to byl ulubiony temat igraszek prasowych. Ale Waerman pochodzi ze "zlej" partii, wiec nie ma obaw, ze "salon" sie obrazi. Zle sie dzialo w Panstwie Polskim od samego poczatku po odzyskaniu niepodleglosci. Moze powodem tego byl fakt, ze ta niepodleglosc zalatwil nam Michnik w Moskwie. Umowa "okraglego stolu" nie pozwalala na krzywdzenie namiestnikow sowieckich, co samo w sobie swiadczy ladnie o naszym spoleczenstwie, ale pzwolenie im na zawlaszczenie panstwa to zupelnie inna historia. To, ze nie ogladalismy szubienic w miejscach publicznych, swiadczy o naszej wspanialomyslnosci, to ze pozwolilismy sie dac oszukiwac przez 15 lat swiadczy o naszej zbiorowej naiwnosci. Obecne polityczne zapasy miedzy PIS i PO to nic innego jak walka nowouwlaszczonego kapitalu z prokuratorem. To co PRL ukradla, IIIRP sprzedala jak paser. Wystarczy wspomniec fabryke Wedla, ale jest to tylko jedna z niewielu takich transakcji. Wychodzi na to, ze nawet nieliczne osiagniecia PRLu zostaly utopione w morzu korupcji i zlodziejstwa. Krewni i znajomi Balcerowicza zostali bankierami, Rakowski swoja swite uwlaszczal PGRowska ziemia i rozmaitymi przedsiebiorstwami, a paliwa i alkohol przejelly tajne sluzby.
Od samego poczatku twierdzilem, ze skoro odzyskujemy niepodleglosc, nalezy przywrocic Polske z roku 1939 i dopiero to modernizowac. Mam na mysli prawo i administracje. Modernizacja PRLu przynisla takie rezultaty jakie widzimy. W XX wieku dwa razy odzyskalismy niepodleglosc. Za pierwszym razem trudnosci byly nieporownanie wieksze, bo z trzech odrebnych zaborow nalezalo stworzyc jedno spojne administracyjne panstwo. Tym niemniej po 20stu latach bylismy krajem o wyzszej stopie zyciowej niz Irlandia, Grecja czy Prtugalia. (tu warto przypomniec, ze Czechoslowacja byla najbogatszym panstwem w Europie) dzisiaj jestesmy najbiedniejsi, ale nie wszyscy. Dawni cinkciarze, maja sie dobrze, rozmaite szare eminencje z aparatu PRL wyplynely jako nowa klasa kapitalizmu. Nie jest to najwiekszym problemem, problemem jest nieuczciwa konkurencja. Nowy kapitalizm w Polsce stosuje stare metody szantazu, wymuszen, i trickow bakowych przeciwko przedsiebiorcom nie nalezacym do kregu wtajemniczonych. Ten "nowy" kapital ma do dyspozycji sadownictwo, policje, a gdy zajdzie potrzeba najemnych bandytow i to do ostatnich wyborow z calkowitym przyzwoleniem wladz. Demokracja to taki dziwny system, w ktorym zbiorowa madrosc rodzi sie pomalu, ale predzej czy pozniej sie rodzi bez wzgledu na oszustwa propagandy. PIS ma za zadanie pozamiatac smietnik jaki pozostal po PRL. Pozniej bedzie mozna myslec jak zagospodarowac kraj.
13 kwiecień 2006

Marcin 

  

Archiwum

Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
xxx
grudzień 10, 2006
Podróż po starym lądzie
kwiecień 16, 2008
Artur Łoboda
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Kwaśniewski: daleko idąca krytyka filozofii liberalnej (znawca 8)
sierpień 18, 2002
PAP
Adam Hoffman (1918-2001)
czerwiec 11, 2003
Artur Łoboda
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji

maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi
luty 4, 2003
zaprasza.net
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media