|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
więcej -> |
|
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
|
|
No to jak to to jest z tym dolarem? tak...naprawde.. jak to z nim jest? Z tamtej dolarowej strony oceanu 300 milionow aktywnych zawodowo niewolnikow zapedzonych do dwu prac nie ustaje w pomanzaniu anglsaxamer.dollarowej potegi
mperialnej..Z tametej str,oceanu ciagle najpotezniejszy przemysl zbrojeniowy swiata,najpotezniejsza armia tysiacami wojskowych baz opasujaca nasz/?/glob ..dookolutenko ..i tysiacami szpiegowskich satelitow tysiacami krazownikow i nuklearnych lodzi podw.,tysiacami lotnisk i milionami samolotow w powietrzu kontroluja wiekszosc globu dla imperium,.
Tam/5%/ponad 15 milionow wyglodnialych zysku czcicieli mamony milionerow,miliarderow i bilionerow,extremalnych psychopatow ktorych nigdy nikt nie zamknie w zadnym szpitalu psychiatrycznym...nieustannie zajetych instalowaniem swoich filii marionetkowych niby suwerennych niby demokracji,,,rezymow finansowych ..ktore tysiacami ton pieniadza i ich wszechobecnymi bankami finansowym terroryzme,oszustwem,przekupstwem i przemoca z najwieksza pilnoscia i pelna swiadomoscia MAMONA PODPORZADKOWYWUJA SOBIE LUDZKOSC..
I tam najpotezniejsza i nieustannie praca do przodu machina ekonom.ktora sama celowo...obniza wartosc swojej waluty zeby zalac swiatowe rynki latwiej dostepniejszymi po zdewaluowanym dolarze u.s. produktami przem. i zywnoscia..
Tam przepotezne rolnictwo ktore genetycznie zmodyf.prod,karmi i rownoczesnie destabilizuje lokalne gospod.rolne i ktoremu juz udalo sie podporzadkowac sobie wiecej niz polowe narodow swiata...Tam moc i przemoc i militarna i finansowa.
A TU MY,A TU Z TEJ STRONY OCEANU NASZ KRAJ I NASZA ZIEMIA... OJCZYZNA obecnie za sprawa najw.zdrajcow obu stuleci teda bolka olka i donolka nasz udreczony i wyniszczony ekonomicznie narod... holyszem,pariasem bankrutem i zebrakiem .
I NIEPOROWNYWALNIE mniejsi od dolaroimperium mamy miliony hektarow mniej ziemi uprawnej,i 260 milionow mniej niz oni ludnosci,i miliony razy mniej miejsc pracy. i sto mil.x slabsza ,lilipucia i wykastrowana z patriotyzmu i niby zawod.niby armie z zboczencow w kominiarkach i na dodatek na anglo-GERMANSKIEJ SMYCZY..I okolo sto miln x mniejszy okolozerowy potencjal gospod.
Tam dolarowo-imperialna przepotega... u nas zalosne PALTFORMOWE DYLETANCTWO I NIEMOZNOSC I IMPOTENCJA EKONOMICZNA I BELKOT I KOCIOKWIK I DEFICYT
I ANTYPOLSKOSCI... BOLKOWO -OLKOWEGO ZLODZIEJSTWA C.D.
Tam DOLAR wykladnikiem ich przebogactwa i przepotegi i mocy..
U NAS wykladnikiem ZEROWEGO platformowego potencjalu gospodarcz. upadku i ruiny jest z l o t o w k a ..
I aplikuje nam dyletant tysiaclecia donald z brudnego wycyckany palucha absolutny nonsens...przelicznik 2 do 1
za nasze dwa=ich jeden , ze 2 za 1 ..i nie ustaje on
i jego team platformowych graczy w 3 lusterka po geobelsowsku mln razy powtarzac jedno i to samo klamstwo ze zlotowka jest silna..i ze im wieksze ich niekompetencji i nieudolnosc i zlodziejstwo i korupcja tym zlotowka silniejsza??
I mimo ze..wszyscy pamietamy prawdziwy zloty okres ,czasy poteznej prlowskiej gospodarki kiedy bylismy w pierwszej 10 tce najb.uprzemyslowionych krajow swiata,
i bylismy gospodarczo mocni i zasobni...i za dolara bylo zl 100.......
I mimo ze wszyscy widzimy dzis ze jestesmy teraz tysiace razy mniejsi od PRL ze dzis za 3 cim swiatem,ze dzis na dnie i ze ciagle pomniejszani cudatfurczymi operacjami hochsztaplera i jego zbiraniny partaczy,nieukow i sabotazystow ktorzy...jeszcze bardz.obnizaja nam nasze dno..,,, MIMO TO,dajemy sobie wmawiac bajki ze 2 do 1
W ZLOTYM OKRESIE BYLO STO A ONI TERAZ W RUINIE NAM 2 DAJA.. A gdzie 98 ? Gdzie nasze 98 zl z kazdego dol.
Wie kto...? Nikt ? Nikt nie wie? Nikt ich nie widzial??
98 zl nie kamfora...musi gdzie byc..
A moze to ten ..CUDATFURCA sprawil??? A moze to nie zaden cudotworca tylko zwyczajnie zlodziej..
I MOZE TEN JEGO PRZELICZNIK .. to tez nie zaden przelicznik ale
D R A K O N S K I H A R A C Z
PLASZCZYK/ten przelicznik/
pod ktorym cudatfurca ukrywa bezprawny i zdzierczy
HIPER PODATEK,PODATEK OD ZATRUDNIENIA ZA GRANICA ktorym oskorowywuje przegonionych za granice jak bydlo robocze za chlebem miliony nas przymusowych emigrantow..
I kradnie i obdziera... i urzadza se szopki wydawaniem nie majacych zadnego uzasadn.w rzeczywistosci bezpodstawnych oswiadczen o wartosci zlotowki przez szczatki N.B.P....
I oszukuja ze zlotowka jest silna... i ze dwa za jeden.. bo wiedza szuje..ze musimy do kantorow i oddac,,, i dac sie obdzierac...z utyranego na obczyznie grosza..
I LUPI PLATFORMA RZESZE ZMUSZONYCH DO PRACY ZA GRANICA... i ich rodziny i wali nasz dom, i kradnie
i wyprzedaje majatek narodowy ,,i kradnie i wyprzedaje
i dopilnowywuje starannie zeby pracy nie bylo w OJCZYZNIE
i zeby glodno i chlodno i bezrobotno ,maloplatno i ponuro i niewygodnie i zeby przegonic na emigr. po te 98n zl z kazd.dol ...nas wiecej..
I niszcza nas platformowe rzezimieszki z tej samej prze-PIS-owej i po-PIS-owej.. zlodziejskiej zgrai...ktora gleboko wzarla sie w aparat wladzy ponstwowej..te same od 45 r. antypolskie sily, ten sam czy ed czy bolek czy olek czy donolek ten sam od 45 r nienawidzacy Polakow antypolski pomiot..zmieniajacy nam tylko maski,szyldy nazwiska i pajace..
Ta sama od 45 r lotrowska sitwa..ktora jak rak toczy najwitalniejsze tkanki nasz.organizmu nasz mozg i serce tak oni degeneruja nam rzad i parlament..
I przerabiaja aparat panstwowy na wroga narodu,na aparat okradania narodu ,oszustwa i zdrady narodowej,.obecnie pod szyldem p.o.
I ciagnie z emigracji zarobk.lotrowska sitwa 98 proc z kazd.dolara ,98 proc z kazdej godz. pracy..kazdego Polaka za granica..ciagnie sumy neapolitanskie na utwierdzenie w polskim aparacie panstw.obcych implantow,politycznych miernot ,nie majacych dobrych intencji,expertow od zlodziejstwa... ktorzy okupuja Polske i od 45 r.jedyne czemu sie poswiecaja to niszczeniu ,POLSKOSCI, polskiej opozycji i Polakow
,wszedzie i w Kraju i na Emigracji
tak jak z tym przelicznikiem zamiast 200 za 1 daja 2 ,co dalej czy 1 do 1 ??
Jak te 2 do 1 tlumacza klamcy z polskojezycn.gadzinowek gazet i katedr..Jak tlumacza to ekonomie studiujacej mlodziezy..
Pakiety jakich to upokarzajacych myslacego czlowiek bredni,klamstw i glupot musza nawbijac sobie w glowy przyszli mrg.owie ekonomii./balcery jutra?,zeby dostac dobra ocene w index i prace w systemie okradania wlasnego naorodu...n azywanego oszustnie eurodemokracja..systemu wyniszczania narod.wsch eur.
Jak zmoc te w/w/zmowe antypolskiej skurwysynerii na urzedach... zeby uchronic nas prze doszczetnym wyniszczeniem...a nasze dzieci od upokorzenia, przymusu pracy u obcych wyzwolic..
Jak zezlomowac zrakowacialy wrazy narodowi aparat,,,jak odworcic role i tych co dzis na wozie..co nami powoza w konie zamienic..???
CZY IM ,papierotoaletowe ,podpierane 98% z kazdego dolara..w Polsce ..BILETY NBP dzis 2 do 1 ...
CZY IM ONE BLIZEJ 1 DO 1, BLIZEJ DOLARA CZY TYM BLIZEJ JESTESMY TOTALNEGO KRACHU GOSPODARCZSEKO I TUSKOWEGO KONCA... I WIELKIEJ SZANSY
zeby woznicow w perszerony pozamieniac ,i do kopaln ich do wozkow niech je ciagna i pchaja i niech sie ucza ze sto razy trzeba pomyslec zanim sie znow fenigami siegnie po wladze w naszym narodzie..
BO gdy fenigi cudatfurcy kupuja pozycje za wysoka to skutek moze byc jeden.
ROZPACZLIWE MIOTANIE SIE GLUPKA..probujacego udowadniac calemu swiatu ze im wiecej sie POLAKOM naklamie to tym
NA PARYTECIE KLAMSTWA OPARTA ZLOTOWKA WIECEJ ZYSKA NA WARTOSCI..
Czy glupek jest totalny czy nie kojarzy/a moze b.d.kojarzy/ze im dluzej on na gorze tym wieksze rozmiary nadchodzacej na nas kleski gospod,za ktora cene zaplacimy my wszycy a nie on..
KIM ON JEST??TEN PRZYGLUP...CIEMNIAKIEM, PSYOPATA CZY SWIADOMIE I CELOWO WYNISZCZAJACYM POLSKE DO CNA IMPLANTEM... ZAPRZYSIEGLYCH WROGOW NASZEGO NARODU...
DRANGNACHOSTENOWCOW..WIE KTO?
Z POWAZANIEM .EX-EMIGRANT |
|
21 kwiecień 2008
|
|
surrealista
|
|
|
|
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
|
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
|
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)
ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE
grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
|
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
|
Wzrosło zadłużenie Skarbu Państwa
marzec 6, 2007
PAP
|
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
|
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
|
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
|
Sprawiedliwy Żyd Krytykuje Politykę USA
styczeń 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|