|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
więcej -> |
|
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
|
|

Decydując się na poruszanie najtrudniejszych - ukrywanych przed światem - tematów ponosimy ryzyko ulegnięcia prowokacji lub ludzkiej zawiści.
Nikt z nas nie ma monopolu na prawdę.
Nasze poglądy, a co za tym idzie - wyrażane opinie, uzależnione są od stanu posiadanej wiedzy.
W trakcie kampanii prezydenckiej 1995 roku, analizując scenę polityczną uznałem, że w całym tym barłogu politycznym najlepszym - znanym mi kandydatem (nieuwikłanym w układy personalne) byłby profesor Zbigniew Religa.
Przez kolejne lata ze zdziwieniem obserwowałem jak Religa daje swoją osobą, swoim autorytetem poparcie dla wszelakiej maści złodziei i kombinatorów.
Na końcu poznałem przyczynę takiego stanu rzeczy.
U profesora Religi wystąpiły skutki alkoholizmu. Stał się bezwolnym narzędziem, wykorzystywanym przez bezwzględnych graczy politycznych.
12 lipca 2004 roku "Życie" doniosło, że Jan Olszewski, były premier III RP (który wsławił się procesem lustracji, ujawniającej ogrom ukrytych - byłych agentów SB, w strukturach władzy III RP), pośredniczył w załatwieniu zwolnienia z więzienia dla gangstera.
W tak poważnym oskarżeniu wymagane jest minimum rozsądku i sprawdzenie otrzymanych informacji.
Tymczasem, gangster któremu załatwiono zwolnienie (zapewne przy współudziale Lecha Falndysza - podpisane przez Lecha Wałęsę) nie pamiętał imienia "znanego adwokata". Tak więc raz mówił o Jacku Olszewskim, innym razem o Janie Olszewskim.
Po wielkiej medialnej nagonce na Jana Olszewskiego - zorganizowanej przez polskojęzyczne media, wyszło na jaw, że gangsterowi chodziło o warszawskiego adwokata Jacka Olszewskiego - kolegę (ze studiów) Lecha Falandysza.
I to byłby zapewne koniec tej opowieści, gdyby nie fakt, że mając spory szacunek dla osoby Jana Olszewskiego, kilka lat temu dowiedziałem się iż jest on członkiem loży masońskiej.
W obecnych czasach - bardzo niejasnych powiązań personalnych, udziału tajnych grup w kierowaniu Polską, a co za tym idzie destrukcja naszego Kraju, taka informacja zmusza do daleko posuniętej ostrożności.
Wrogowie społeczeństw, wrogowie cywilizacji w szatańskim żarcie wymyślili powiedzenie, że : "Światem rządzą żydzi, masoni i cykliści".
Powiedzenie to miało służyć ośmieszeniu wszystkich, którzy odważyliby się podjąć temat spisków wobec społeczeństw.
Każdy rozumny człowiek zdaje sobie jednak sprawę, że pojęcie "cyklistów" jest atrybutem pewnej części rowerowej - pedału.
Dla tych, którym ciężko przychodzi myślenie wyjaśniam, że w/w powiedzenie oznacza, ze : Światem rządzą żydzi, masoni i pedały.
Jak jednak pokazuje doświadczenie ostatnich lat, istnieje jeszcze jedna kategoria "rządzących Światem".
To - alkoholicy.
Stalin, Jelcyn, Kwaśniewski, Bush, Kuczma i wielu innych.
Swoja pozycję zdobywali w trakcie alkoholowych libacji.
Tak więc Światem rządzą :
żydzi, masoni, pedały i alkoholicy.
Powtarzając za Hemarem pozolę sobie stwierdzić, że przede wszystkim jednak Światem rządzą głupcy, którzy dobrowolnie oddają władzę najgorszym szumowinom.
|
|
13 lipiec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
|
Reklama - między informacją a manipulacją
listopad 28, 2006
Izabela Janczak
|
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
|
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
Kiepscy
grudzień 4, 2003
|
Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
skok
styczeń 18, 2007
|
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
|
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
|
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
|
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|