ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
więcej ->

 
 

Prognoza Ataku USA na Iran




Profesor Michael T. Klare wykłada w Hampshire College przedmioty dotyczące pokoju światowego i jest on stalym komentatorem w sprawach obronności USA na łamach miesięcznika „The Nation.” Ostatnia książka opublikowana przez Klare’go nosi tytuł: ”Krew i Nafta: Niebezpieczeństwo Spowodowane Stale Rosnącą Zależnością Ameryki od Importu Ropy Naftowej” (Owl Books).

Według profesora Klare’go, lada chwila prezydent Bush poda do wiadomości, że wyczerpano wszystkie środki dyplomatyczne i zrobił on nieuniknioną decyzję, żeby wyeliminować śmiertelne zagrożenie świata przez Iran, za pomocą ataku zmasowanych sił zbrojnych USA. Bush poprostu użyje słów podobnych, do jego oświadczenia z 19 marca, 2003 i oznajmi światu że masowy atak przeciwko Iranowi jest w toku od kilku godzin.

Atak ten będzie miał miejsce po toczacych się od wielu miesięcy, bezowocnych rokowaniach dypolmatów na terenie Narodów Zjednoczonych, gdzie USA stara się o zastosowanie sankcji karnch przeciwko Iranowi, na które to sankcje Iran, nie reaguje. Bush, według Klare’go, przygotowyje swoje wojenne przemówienie na arenie światowej.

Już dziś Bush mówi o długich i intensywnych wysiłkach ze strony dyplomacji amerykańskiej, żeby zdobyć skuteczną rezolucję od Rady Bezpieczeństwa przeciwko Iranowi. Bush będzie mówił, jak przeżywa on ciężkie rozczarowanie, ponieważ postanowienia pożądane przez niego nie zostało i nie zostaną zaaoprobowane przez Radę Bezpieczeństwa.

Bush powie, że mimo bohaterskich wysiłków dyplomatów amerykańskich w ONZcie jak równie bohaterskich wysiłków dowódców amerykańskich, przy pacyfikacji Iraku i całego regionu Bliskiego Wschodu, Iran nadal stanowi śmiertelne i niepohamowane zagrożenie dla tego regionu i grozi całemu światu swoim programem nuklearnym.

Klare przewiduje, że neokonserwatywny rząd Buhs’a obecnie będzie się starać o rezolucję Rady Bezpieczeństwa w ramach paragrafu 42, który to paragraf pozwala na użycie sił wojskowych w interwencjach mających za cel odzyskanie pokoju i ustalilizowanie świata.

Niestety trudno sobie wyobrazić, żeby Rosja i Chiny zgodziły się głosować na tego rodzaju upoważnienia, użycia wojska przez USA, przeciwko Iranowi. Tego rodzaju zgoda ze strony Rosji i Chin, oznaczałaby uzmanie przez te mocartstwa amerykańskiej hegemonii had światem, na co te dwa państwa nie chcą się zgodzić.

Bush twierdzi że jednostki „Qud” irańskiej Gwardji Rewolucyjnej dostarczają ruchowi oporu szyitów w Iraku miny przydrożne i że wysoko postawieni dynitarze w rządzie Iranu, popierają te dostawy. Twierdzenia te były krytytkowane tak przez urzędników USA, jak i przez członków kongresu w Waszyngtonie, którzy uważli, że Bush znowu opiera się na niepewnych ?ródłach oraz na sfałszowanym i manipuliowanym wywiadzie.

Przemówienia przygotowywane obecnie dla Busha, są naszpikowane atakami na Iran i koszmarnymi obrazami, w których irańscy szyici destabilizują Bliski Wschód, używając Hezbollah w Libanie i zagrażają Izrazelowi „najważniejszemu sprzymierzeńcu USA na świecie.” Iran, według tej propagandy, zagraża katastrofalnymi konsekwencjami dla bezpieczeństwa dostaw paliwa dla USA z Bliskiego Wschodu.

Profesor Klare jest pewien że Bush będzie się zaklinał, że żaden prezydent USA, nie pozwoliłby na tego rodzaju „zagrożenie świata,” jakie według Bush’a obecnie stanowi Iran. Zwłaszcza jeżeli wojska amerykańskie wycofają się z Iraku, bez całkowitego spacyfikowania Bagdadu, to wtedy rząd Iraku „napewno” przejdzie w ręce ekstremistów.

Według propagandy neokonserwatystów w rządzie Bush’a, ma odbyć się walna bitwa między szyitami-ekstremistami wspieranymi przez Iran z jednej strony i ekstremistami sunnitami popieranymi przez Alkaidę z drugiej strony, co według tej propagandy doprowadzi do walk na całym Bliskim Wschodzie, z fatalnymi skutkami dla dostaw paliwa do USA z tego regiony świata.

Profesor Klare opisał dokładnie swoją prognozę ataku USA na Iran na łamach pisma Asia Times i na stronie internetowej Antiwar.com z 26-go lutego 2007, w artykule pod tytułem „Argument na Wywołanie Przyszłej Wojny” („Talking Points for the Next War”). Poza ekstremistami rządzącymi w Izraelu, trudno jest sobie wyobrazić którykolwiek rząd na świecie, który byłby zadowolony z prognozy ataku USA na Iran, przedstawionej przez profesora Klare.


www.pogonowski.com
27 luty 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
Ślepa "wyrocznia" Jan Nowak Jeziorański
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
Gra wojenna Blixa
styczeń 10, 2003
AFP/PAP
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
Kolejna inwestycja "technologiczna" w Polsce
luty 11, 2003
zaprasza.net
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media