ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Bankructwo Ukrainy 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
więcej ->

 
 

Żądają 17 tysięcy lat więzienia

Żądają 17 tysięcy lat więzienia
11.01.2006 19:08

Oskarżony to oficer marynarki wojennej Ricardo Miguel Cavallo / AFP
Hiszpańscy oskarżyciele zażądali w środę łącznej kary do 17 tysięcy lat więzienia dla byłego argentyńskiego oficera, oskarżanego o ludobójstwo, terroryzm i zbrodnie przeciwko ludzkości podczas "brudnej wojny" w Argentynie w latach 1976-1983.


Oskarżony to oficer marynarki wojennej Ricardo Miguel Cavallo, znany także jako "Marcelo" lub "Serpico". W czasach dyktatury wojskowej był pracownikiem szkoły wojskowej w Buenos Aires, przekształconej w więzienie, w którym torturowano i zgładzono tysiące przeciwników wojskowego reżimu. W 2003 roku został wydany Hiszpanii przez Meksyk.

Cavallo należał do grupy odpowiedzialnej za porwania i torturowanie ludzi.

W czasie krwawej dyktatury wojskowej w Argentynie w latach 1976- 1983 porwanych zostało bąd? "zaginęło" 20-30 tysięcy przeciwników reżimu, w tym ok. 600 obywateli Hiszpanii. Szacuje się, że ok. 9 tysięcy zostało zabitych przez juntę.

W akcie oskarżenia przeciwko Cavallo sporządzonym przez prokuratora Doloresa Delgado mówi się o ludobójstwie, morderstwach, setkach przypadków fizycznego znęcania się nad ofiarami oraz zorganizowanego terroryzmu.

Zdaniem prokuratora, zarzut ludobójstwa ma uzasadnienie, ponieważ walka reżimu z dysydentami była w istocie "systematycznym dążeniem do zlikwidowania całej grupy ludzi".

Proces, którego daty jeszcze nie wyznaczono, będzie przeprowadzony według prawa hiszpańskiego, które pozwala na sądzenie za poważne zbrodnie jak ludobójstwo lub terroryzm, nawet jeśli dopuszczono się ich poza granicami kraju.

Sprawa Cavallo będzie drugim w Hiszpanii procesem związanym z byłymi reżimami wojskowymi w Argentynie i w Chile. Inny oficer marynarki, Adolfo Scilingo, został już skazany na łącznie 640 lat więzienia.

(PAP)
11 styczeń 2006

 

  

Archiwum

Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Wypowied? Kołodki w sejmie
grudzień 20, 2002
Artur Łoboda / PAP
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
Pracoseksoholizm nie jest przestępstwem..
listopad 6, 2005
Mirnal
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
Kartki z historii USA i Polski
październik 11, 2008
Dariusz Kosiur
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media