ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski: daleko idąca krytyka filozofii liberalnej (znawca 8)

Według prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, część niedzielnej homilii papieża, w której mówił, że w Polsce nasila się hałaśliwa propaganda liberalizmu wolności bez prawdy i odpowiedzialności jest jedną z najbardziej daleko idących krytyk tej filozofii.

Myślę, że ta część homilii papieskiej to była jedna z najbardziej daleko idących krytyk filozofii liberalnej - powiedział Kwaśniewski pytany przez dziennikarzy, jak odebrał ten fragment homilii Ojca Świętego.

Jestem przekonany, że ten fragment homilii będzie odnotowany w większości mediów Europy zachodniej - mówił Kwaśniewski. Dodał, że według jego odczuć, to przede wszystkim było adresowane do społeczeństw Europy zachodniej, czyli tego najbardziej rozwiniętego świata.

Jednak - jak mówił prezydent - również od nas wymaga to refleksji. Według Kwaśniewskiego, słowo liberalizm bardzo różnie się kojarzy, jest różnie rozumiane - nie chcę w tej chwili wchodzić w całą dyskusję i filozoficzną i polityczną, natomiast niewątpliwe jest to pytanie o granice wolności, o odpowiedzialność, która jest związana nieodłącznie z wolnością, o zakres ingerowania w człowieka w jego życie.

Prezydent przypomniał, że w tym fragmencie homilii papież mówił też o eksperymentach genetycznych i eutanazji.

Według Kwaśniewskiego, są to wszystko wielkie przestrogi, które papież formułuje i - jak mówił - jest przekonany, że wokół tych słów odbędzie się poważna debata intelektualna.

Jak mówił nie powinniśmy tego spłaszczyć ani uznać, że jest to wypowied? polityczna dotycząca zjawiska politycznego pt. Myśl liberalna.

Kwaśniewski ma nadzieję, że słowa papieża potraktujemy bardziej jako wyrażenie trosk wobec zagrożeń, które współczesność, cywilizacja tworzą.

Doceniam ten fragment wystąpienia i jestem przekonany, że to jest jeden z takich kontrowersyjnych punktów, które odważnie, tutaj w Krakowie, papież podjął i na pewno trzeba o nich dyskutować - powiedział prezydent.
18 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim

grudzień 12, 2005
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
Mydlenie Oczu na Temat Iraku
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
POLSKO - POLONIJNA ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1) AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media